7 funktsiooni, mis WhatsAppil peaks olema võimalikult kiiresti!

WhatsApp on endiselt populaarseim sõnumsiderakendus maailmas, mistõttu soovime kõik, et see rakendus oleks huvitavam. Teised konkureerivad rakendused saabusid enne tähtaega ja laiendasid oma funktsionaalsust ning WA arendajatel on aeg hakata integreerima lihtsaid võimalusi oma vaatajaskonna kaotamiseks. Allpool näete meie soovide loendit 7 funktsiooniga, mis WhatsAppil peaks olema nii kiiresti kui võimalik!

1. Videokõne

Igaüks, kes kasutab Google Hangoutsi või KakaoTalki, ei pea leppima juhuslike kõnedega ning võib valida ka videokõned. Aeg on see funktsioon jõudnud ka WhatsAppini, mis alles sel aastal hakkas pakkuma (muutuva kvaliteediga) kõnesid.

whatsappi hangouti videokõned

WhatsApp (paremal) vajab videokõnesid nagu Hangouts (vasakul)! / © ANDROIDPIT

2. Animeeritud emotikon

Androidi kasutajad on hiljuti võitnud WhatsAppi jaoks mitu uut emotikoni. Neil on viimased, kellel on uus nägu, kellega vestelda. Tore oleks, kui WhatsApp pakuks lõpuks animeeritud emotikonide tuge. LINE ja KakaoTalk saabusid esimesena ning neil oli suur mobiilsete emotikonide kogu. Kas selle uue asja integreerimine nõuab rasket tööd?

Animeeritud kakaotalki emoji rida

Animeeritud emotikonid on WhatsAppi suurepärane täiendus! / © ANDROIDPIT

3. RĂĽhmades osaleda ainult loal

Kellele teie telefoninumber kuulub, saab selle ilma teie loata WhatsAppi gruppidesse lisada. Saate ainult teate, et olete gruppi lisatud. Selle meetodi puudused ilmnevad eriti suurtes või väga aktiivsetes rühmades, kus tuleb kanda sadu sõnumeid ja sageli kaotatakse kõige olulisemad. Kinnitusfunktsioon peab olema integreeritud, et kasutaja saaks kutse vastu võtta enne grupiga liitumist.

gruposwhatsapp Nii tüütud kui grupidki on, sisenete valikuteta. / © ANDROIDPIT

4. Enne saatmist kuulake häälsõnumeid

Häälsõnumite funktsiooni kasutatakse WhatsAppis üha enam. See on mugav funktsioon neile, kes ei saa praegu kirjutada. Vaatamata praktilisusele on see ebasoodsas olukorras: WhatsAppis on võimatu enne nende saatmist sõnumeid kuulda. See võib põhjustada naljaka, kuid ka piinliku olukorra, olenevalt saajast ja sellest, mida te lõpuks kogemata salvestate ja saadate ilma kuulamata.

whatsapp sprachnotizen

Miks ei saa me enne nende saatmist häälsõnumeid kuulata? / © ANDROIDPIT

5. Jagage faile

WhatsAppi abil saate saata fotosid, muusikat ja videoid, kuid sellest ei piisa enam. Soovime saata ka muid faile, kasutades ära asjaolu, et WhatsAppi kasutavad peaaegu kõik. Sageli vajab sõber Wordi või PDF-dokumenti ning kiireim ja kiireim viis selle saatmiseks on WhatsAppi kaudu. FileShareri integreerimiseks on WhatsAppil siiski vaja muudatusi, kuna isegi fotosid saab üleslaadimise kohta piirata 10-ga.

whatsappi failide jagamine

Miks on ikkagi võimatu igat tüüpi faile WhatsAppi kaudu saata? / © ANDROIDPIT

6. Rohkem kontosid ĂĽhes seadmes

Kellel on Dual SIM nutitelefoni eelis, et ta saab kasutada kahte WhatsAppi kontot, eks? Vale! Praegu saab WhatsApp seadme kohta kinnitada ainult ühe numbri. Ametlikult puudub ka võimalus kasutada kahte seadet paralleelselt ühes seadmes. Ja teil on endiselt oht kinnitusprotsessist välja jätta, kui vahetate seadmeid sageli ja kasutate sama WhatsAppi kontot.

7. Kustutage enne lugemist saadetud sõnumid

Mis oleks, kui saaksime sõnumi kustutada enne, kui adressaadil oli võimalus seda näha? Noh, Viber jõudis maailma populaarseima sõnumsiderakenduse ette ja hakkas selle funktsionaalsust pakkuma. Siiani on meil WhatsAppis olnud täiesti kasutu funktsioon kustutada ainult oma seadmetest ja mitte saaja vestlustest saadetud sõnumid. Peale Viberi pakub Skype ka funktsionaalsust ning Telegrami “salajane vestlus” kustutab ka sõnumid mõlemast otsast.

whatsapp kustutab sõnumid

Millist prügikasti saab WhatsAppi vestlusvalikute vahel kasutada? / © ANDROIDPIT

Milliseid funktsioone soovite veel WhatsAppis näha?