WhatsApp ĂĽletab kogu maailmas 2 miljardit kasutajat Sotsiaalmeedia

7 kasulikku funktsiooni WhatsApp, mida vähesed inimesed teavad Sotsiaalmeedia

WhatsApp on üks enim allalaaditud rakendusi maailmas ja jõudis sel nädalal Google Play poodi 5 miljardi allalaadimiseni. Vaatamata üldteadale ei pane kasutajad mõnda kasulikku sõnumiressurssi tähele ja neid ei kasutata iga päev. Näiteks saate keelata kontaktide lisamast kedagi gruppi ilma selle inimese loata või saata hoiatuse sõpradele teatamiseks, et kasutajad on numbri muutnud. Vaadake allolevas loendis seitset väiksemat WhatsApi funktsiooni, mis hõlbustavad teie vestlust Messengeriga.

LUGEGE: WhatsApp alustab Androidi tumeda režiimi vabastamist; õppima

Avastage 7 WhatsApi kasulikku funktsiooni, mis on vähem tuntud. Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudoAvastage 7 WhatsApi kasulikku funktsiooni, mis on vähem tuntud. Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Avastage 7 WhatsApi kasulikku funktsiooni, mis on vähem tuntud. Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kõne hilinemisega saate rakenduse kaudu kõnesid vastu võtta ka siis, kui teil on mõni teine ​​kõne. WhatsApp saadab kasutajale teatise, mis annab teada soovitud kõne tüübi (hääle või video) ja võimaldab teil vestluse ajal otsustada, kas vastata kõnele. See funktsioon on vaikimisi aktiveeritud alates versioonist 2.19.120 iPhone'i (iOS) ja väljaande numbri 2.19.357 jaoks Androidi jaoks.

Uurige, kes teile helistab isegi teistel kõnedel WhatsAppiga Foto: Carol Danelli / TechTudoUurige, kes teile helistab isegi teistel kõnedel WhatsAppiga Foto: Carol Danelli / TechTudo

Uurige, kes teile helistab isegi teistel kõnedel WhatsAppiga Foto: Carol Danelli / TechTudo

Uued grupi privaatsusseaded võimaldavad kasutajatel valida, et neid ei lisata gruppi ilma loata. See funktsioon on saadaval rakenduse seadete jaotise privaatsuse osas ja pakub valikuid "kõik", "minu kontakt" ja "minu kontakt, välja arvatud …", et valida, kes saavad teid ĂĽhisesse vestlusesse lisada. Kui keegi, kellel pole luba, proovib teid rĂĽhma lisada, saadetakse vestluse kutse aadress sõnumi abil ja on võimalik otsustada, kas liituda vestlusega.

Fotogrupi kutsete privaatsuse valikud: Divulgao / WhatsAppFotogrupi kutsete privaatsuse valikud: Divulgao / WhatsApp

Fotogrupi kutsete privaatsuse valikud: Divulgao / WhatsApp

3. Vastake grupisõnumitele privaatselt

See funktsioon võimaldab teil vastata teatud sõnumitele, mis saadetakse gruppides eraviisilise vestluse kaudu. See funktsioon on saadaval sõnumi suvandite menüüs kui "privaatne vastus". Selle valimisel suunatakse kasutaja kontakti privaatsesse vestlusesse ja vastamisseade kuvatakse trükiribal.

Fotovalikute menüü avamiseks koputage WhatsAppis rühmasõnumit: Reproduo / Eduardo ManhesFotovalikute menüü avamiseks koputage WhatsAppis rühmasõnumit: Reproduo / Eduardo Manhes

Fotovalikute menüü avamiseks koputage WhatsAppis rühmasõnumit: Reproduo / Eduardo Manhes

4. Esitage järjestikku heli

Automaatne heli järjestikune esitamine koosneb WhatsApi vestlustes järjestikku saadetud kõneteadete automaatsest taasesitamisest. Funktsioonid on rakendustes vaikimisi olemas ja neid pole võimalik keelata. Esitage lihtsalt esimene heli ja siis hakatakse seda järjestikku mängima. Kasulik funktsioon neile, kes tavaliselt kuulavad WhatsAppis palju inimesi ja ei soovi raisata aega igale häälsõnumile esitusnuppu vajutades.

WhatsAppil on funktsioon, mis mängib häälsõnumeid fotode järjekorras: Reproduo / WABetaInfo

WhatsAppil on funktsioon, mis mängib häälsõnumeid fotode järjekorras: Reproduo / WABetaInfo

5. Teatage arvude muutumisest

Telefoninumbri muutmisel annab WhatsApp teile võimaluse teavitada muudatustest oma mobiiltelefoni kontakti. Teavitada saab ainult konkreetseid inimesi või kõiki Messengeri salvestatud numbreid. Hoiatus kuvatakse vestluse lehel ja pakub otsetee kasutajaga uue privaatvestluse alustamiseks uuelt numbrilt.

Teatage oma kontakte WhatsApi numbrite muutmisest "varjatud" Messengeri funktsiooni abil Foto: Helito Bijora / TechTudoTeatage oma kontakte WhatsApi numbrite muutmisest "varjatud" Messengeri funktsiooni abil Foto: Helito Bijora / TechTudo

Teatage oma kontakte WhatsApi numbrite muutmisest "varjatud" Messengeri funktsiooni abil Foto: Helito Bijora / TechTudo

6. Automaatsed teated WhatsApp Businessis

WhatsApp Businessile saadaolevad funktsioonid võimaldavad teil automatiseerida messengeri vastuseid ja sobivad ideaalselt ettevõtte kontode jaoks, et klientidega kiiresti ühendust võtta. Võimalik on konfigureerida automaatsete teadete saatmise aega ja valida tervitusi või tekste, mida pole olemas, et tarbijaid tööajast teavitada või lihtsalt tervitada.

WhatsApi ärifotod: Eduardo Manhes / TechTudoWhatsApi ärifotod: Eduardo Manhes / TechTudo

WhatsApi ärifotod: Eduardo Manhes / TechTudo

7. Kiirsõnumid WhatsApp Businessis

Kuigi sõnumid saadavad teatud aja jooksul automaatselt teksti, lubab WhatsApp Business'i kiire reageerimine luua otsetee otseteadete saatmiseks klientidega vestluste ajal. Ettemääratud teksti- ja otseteede koodid kohandab kasutaja ning neid saab aktiveerida vestluses, sisestades vestlusväljale kaldkriipsu (/).

Kiire vastus Foto: Reproduo / Helito BeggioraKiire vastus Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Kiire vastus Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Mis on kõige turvalisem sõnumitooja? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Dark WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Dark WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada