7 lahedat rakendust, nagu Bitmoji, mida saate kasutada

Bitmoji – rakendus, mis võimaldab kasutajatel luua oma koomiksiversiooni, on nii laste kui ka noorte täiskasvanute raev. Peamiselt seetõttu, et Snapchat omandas Bitstripsi, Bitmoji loojad ja integreeris selle otse rakendusse, et kasutajad saaksid oma avatareid kasutada Snapchati kleebistena. Isegi kui teie vanemad ei pruugi sellest aru saada, võib joonistuste koomiliste versioonide saatmine olla väga lõbus. Kuid Bitmoji pole ainus rakendus, mis seda teeb, ja kui soovite, et teil oleks veel mõni võimalus loodavate kujunduste tĂĽĂĽpide jaoks, siis siin 7 lahedat rakendust nagu Bitmoji, mida saate kasutada:

1. Bobble klaviatuur

Võib-olla kõige sarnasem Bitmoji’ga, populaarne Bobble Keyboardi rakendus töötab samamoodi nagu Bitmoji. Kuid lihtsalt märkide loomise asemel saate seda teha klõpsake oma fotol ja seejärel muudab rakendus teie pilti automaatselt koomiksis . Pärast seda, rakendus tegema varsti mitu erinevat kleebist mille saate oma sõpradele saata. Võite kasutada isegi kleebistega kohandatud teksti, mis on minu arvates väga lahe. Pärast täiusliku kleebise leidmist saate selle ĂĽles laadida erinevatele sotsiaalmeedia platvormidele, sealhulgas WhatsApp, iMessage ja teised.

Installige: Android, iOS (tasuta)

2. Giphy kleebised

Teine rakendus nagu Bitmoji, mida saate kasutada oma avatari loomiseks, ehkki mitte Bobble’i efektiga, on Giphy kleebised. Giphy kleebiste abil saate pildistada ennast, oma sõpra, kassi või muud eset, millest soovite kleebise muuta, jälgida peamist huvipunkti (näiteks teie nägu) ja Giphy muutuvad ĂĽheks animeeritud kleebised, mis põhineb teie valitud animatsioonil. See on väga lõbus ja kui kasutate iPhone’i, saate saata GIF-e, mis on loodud mitmes erinevas sõnumsiderakenduses, sealhulgas Facebook Messenger, WhatsApp ja iMessage.

Installige: Android, iOS (tasuta)

3. EmojiFace

EmojiFace on a rakendus väga hea Ainult iOS-i jaoks, mis võib teie selfietest luua mõned väga lahedad (ja mõned tõesti imelikud) emotikonid. See rakendus on saadaval tasuta (rakendusesisesed ostud mõne kleebiskollektsiooni jaoks) ja töötab väga hästi. Kui olete oma näole emotikoni loonud, saate selle oma sõpradele saata peaaegu kõigil suurematel sotsiaalmeedia (või sõnumside) platvormidel. Emotikonide nägu on saadetud pildina, “päris emotikonide” asemel, kuid see pole liiga ĂĽllatav. Rakenduse käivitamisel klõpsake lihtsalt enda fotol. Seejärel käivitatakse rakendus tuvastage oma nägu ja pakub võimalusi lisage silmad, nina, huuled ja rohkem emotikone . Erinevalt Bitmojiist on rakendus ära kasuta multifilmide avatare, selle asemel, et oma foto põhjal luua erinevaid kleebiseid ja emotikone.

Kui olete tehtuga rahul, kandideerige loob tonni emotikone loodud näost ja saab seda jagada mitme sõnumsiderakenduse vahel. Kõigepealt peate aga seadetes lubama EmojiFace klaviatuuri. Emotikoninäod näevad välja suurepärased ja valimiseks on palju võimalusi.

Installige: iOS (tasuta, rakendusesiseste ostudega)

4. Imoji

Imoji on veel üks suurepärane rakendus, mida saate kasutada tee oma selfist kleebiseid . Selle rakenduse abil saate lihtsalt klõpsata fotol endast või objektil, mille soovite kleebiseks muuta, jälgi osa, mille soovite teisendada kleebiseks, sildistage kleebised ja lisage need kiiresti oma kogusse. Seejärel saate puudutada mis tahes loodud kleebist ja jagada mitme erineva rakendusega, sealhulgas sõnumside rakendused nagu Allo, WhatsApp ja sotsiaalmeedia rakendused nagu Facebook ja Twitter.

See rakendus on ideaalne, kui kõik, mida soovite teha, on teha näole või esemele kleebis. See võimaldab teil seda teha lihtsalt ja kiiresti ning võimaldab seda jagada kõikjal, kus soovite.

Installige: Android (tasuta)

5. FaceQ

FaceQ on rakendus, mis on Bitmoji’le väga sarnane ja võimaldab teil seda teha kiiresti ja lihtsalt märke luua mida saate jagada sotsiaalmeedias või saata sõnumsiderakendusi. Kui rakendus käivitatakse, saate valida, kas soovite luua mees- või naissoost avatari tegema varsti avatari, valige ĂĽksused, näiteks näod (sh juuste stiil), juuste värv, kõrva kuju., silmad ja palju muud. Samuti on teil võimalus valida erinevaid riideid ja rekvisiite. Kui olete valmis, saate seda teha salvestage avatar oma galeriisse või jagage neid erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ja sõnumside rakendustes.

Seda rakendust on väga lihtne kasutada ja saate seda teha tegema varsti uskumatu avatar sinu jaoks. Kuid erinevalt Bitmojiist ei genereeri FaceQ teie loodud avataride põhjal kleebiseid ja GIF-e. Kuid saate lisada kohandatud kõnemulle ja teksti, et muuta teie avatar just selliseks, nagu soovite.

Installige: Android, iOS (tasuta)

6. SuperMii

SuperMii on väga sarnane FaceQ-ga, mis muudab selle automaatselt Bitmoji’ga väga sarnaseks. SuperMii abil saate looge endast koomiksiversioon, pluss mõned väga lahedad aksessuaarid. Rakenduse liides on kindlasti dateeritud, kuid funktsionaalsus on olemas. Valige lihtsalt soovitud avatari sugu ja seejärel näo kuju, juuksed, ilmed ja muu. See rakendus loob laheda välimusega avatare, täpselt nagu Bitmoji, kuid ei loo teie avatari jaoks kohandatud kleebiseid. Avatari saate jagada ainult mõnes sotsiaalmeedia platvormis ja sõnumside rakenduses.

Rakendusse pole sisse jagatud palju jagamisvõimalusi, seega soovitan teil kõigepealt avatar oma galeriisse salvestada ja sealt jagada.

Installige: Android, iOS (tasuta, rakendusesiseste ostudega)

7. YourMoji

YourMoji on veel ĂĽks suurepärane rakendus, mida saate kasutada tee kleebis selfie või objekt, mille soovite kleebiseks muuta. Võite lihtsalt kasutada oma galerii fotot või klõpsata uut. See rakendus kasutab suurepärast võimalust huvipakkuvate objektide jälgimiseks ja ĂĽlejäänud tausta lõikamiseks. Kõigepealt sina valige nupp “Hoidke” ja tõmmake objekti sees joon (osa, mida soovite säilitada); siis sina valige nupp “Kustuta” ja tõmmake joon osadele, mida te ei soovi säilitada . Rakendus tõmbab salvestatavale objektile kollase joone. Pildi jaotistesse “Säilitamine” ja “Eemalda” saate lisada rohkem ridu. Mulle meeldib viis See meetod on väga kiire Seda on lihtne teha.

Rakendus tee päris lahedaid kleebiseid, mida saate jagada sotsiaalmeedia platvormidel või sõnumirakendustes.

Installige: Android, iOS (tasuta)

Avatari loomiseks kasutage seda rakendust nagu Bitmoji

Kuigi Bitmoji on ülekaalukalt populaarseim rakendus avataride loomiseks, on see sama hea. Need pakuvad palju funktsioone, mida Bitmoji teeb, ja võimaldavad teil hõlpsalt oma avatari luua. Kuigi kõik need rakendused ei loo automaatselt kohandatud kleebiseid ja GIF-e väljaspool teie koomiks-avatari, pakuvad need avatari loomiseks väga lihtsat ja intuitiivset viisi, mis on mõnikord lihtsam kui sellised rakendused nagu Bitmoji. Milliseid rakendusi kasutate veebipõhiseks kasutamiseks mõeldud avataride loomiseks või sõpradega jagamiseks? Kas olete mõnda selles loendis olevat rakendust kasutanud? Samuti, kui teate mõnda muud rakendust, nagu Bitmoji, mis teie arvates väärivad selles loendis olemist, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.