7 parimat Kodi kasti, mida saate osta

Viimases artiklis tutvusime Kodiga algajale sõbralikult. Nüüd, kui teate Kodi kohta palju rohkem, oleks Kodi kasutamise viiside kõrval minu arvates ka hea aeg jätkata ja õppida tundma paljusid turul saadaolevaid Kodi kaste, millega saate oma teleri siduda. Enne kui me läheme parimatesse Kodi kastidesse, vaatame enne selle ostmist, mis on Kodi kast tegelikult ja mida otsida.

Mis on Kodi Box?

Kodi kast on a iseseisev voogesituse seade, millele on installitud Kodi alati oma teleri kõrval, et kõik teie voogesitusvajadused rahuldada. Enamik neist Kodi kastidest on Android TV kastid, kuhu on installitud Kodi. Mõnes neist võib olla Kodi eelinstallitud, teistes peate käsitsi installima.

Kuigi saate Kodi alati oma Windowsi, MacOSi, Androidi, iOS-i seadmes käitada, pole see nii mugav kui iseseisva seadme käitamine, nii et saate voogesitada alati, kui vaja.

Pidage meeles, et turul on saadaval palju odavaid Hiina soodsaid tehinguid, mis toimivad, kuid millel on palju probleeme. Mõni neist on ebaseaduslike lisandmoodulitega “täis” ja ma tahan paluda teil neist Kodi kastidest eemale hoida. Siin käsitlen ainult seaduslikke Kodi kaste.

Asjad, mida Kodi kastist otsida

Kodi minimaalsed riistvaranõuded on minimaalsed, näiteks 1 GB RAM-i. Kodi kasti turul olles veenduge, et teil seda oleks spetsifikatsioonid ületavad neid miinimumnõudeid tublisti . Kuigi Kodi suudab endiselt töötada suhteliselt ebaefektiivse riistvaraga, ei pruugi see mängida 4K videot ega toeta Kodi täiustatud funktsioone, näiteks PVR-i.

Paljud inimesed ostavad odavaid Hiina imitatsioone, kuid on pettunud, kui need ei tööta hiljem ootuspäraselt. Enamikul odavatest Kodi kastidest on halb jõudlus ja müügijärgne tugi peaaegu puudub. Kui olete Kodi kasti turul, otsige seda Toetus andma Avalik ja kontrollige, kas ettevõte pakub müügijärgne teenus .

See võib tunduda mõttetu, kuid proovige osta Kodi Box, mis saab vastava püsivara värskenduse. Uuendused võivad lisada tuge uutele voogesitusteenustele ja tuua täiendavaid veaparandusi. Nii et kui olete Kodi kasti ostmas, vaadake seda tootja ajalugu püsivara värskenduste pakkumisel.

See ĂĽtles, vaatame 7 parim Kodi karp, mille saate kasutada:

Parim Kodi karp

1. Mi Box

Mi Box on Xiaomi valitud Android TV digiboks ja varustatud kellaga neljatuumalise Cortex-A53 protsessoriga 2GHz, Mali Mali GPU, 2GB RAM ja 8 GB sisemälu. Ühenduvuse poolel on see varustatud Wi-Fi, Bluetooth 4.0, HDMI, USB-pordi ja 3,5 mm pistikuga ning varustatud Bluetooth-hääljuhtimispuldiga. Mi Box tarnitakse Android TV 6.0-ga ja pole kindlaid uudiseid, kas minna kirjalikult Android 7.0 Nougatile üle. Android TV on Android-i jaoks telerile optimeeritud versioon, nii et te ei pruugi kõiki Mi Box Play poe rakendusi näha nagu tavalises Android-telefonis / -tahvelarvutis. Kuid saate rakendusi alati Android TV-st alla laadida.

Kodi Mi Boxi installimise protsess sarnaneb teiste rakenduste installimisega Google Play poest. Sellel on Kodi probleemideta käitamiseks piisavalt korralikud näitajad ja see toetab taasesitust 4K video . Võite kasutada ka kolmandate osapoolte Kodi kahvleid, näiteks SPMC (tasuta, Google Play pood), et Kodi hääle abil otsida Mi Box Bluetoothi ​​puldiga. Selle hinna eest on Mi Box üks parimaid kodukaste, mis teil on. saate kohe osta

Osta (69 dollarit)

2. WeTeki tuum

WeTek Core on varustatud kellaga Amlogic protsessoriga 2GHz, Mali Mali GPU, 2GB RAM ja 8 GB sisemälu. Kaasas on WIFI, Bluetooth 4.0, HDMI-port ja kaks USB-porti. Seal on WeTek OS, mis põhineb Android 5.1 Lollipop ja see toetab ka OpenELEC-i. Kui soovite installida muid Androidi rakendusi kui Kodi, saab sisemist 8 GB mäluruumi laiendada microSD / SDHC-kaardi kaudu.

WeTek Core on varustatud taasesituse toega 4K video, nii et saate kvaliteetseid Kodi-videoid hõlpsalt oma suure ekraaniga telerisse voogesitada. Toetab täis-HD-video taasesitust sellistes teenustes nagu Netflix. See on varustatud ka hiire ja õhumikrofoniga kaugjuhtimispuldiga.

Toetuse saamiseks on olemas ametlik kogukonna foorum, nii et saate kiiresti abi kõigest, mis on seotud teie WeTeki seadmega. Peale selle, et see on varustatud vanema Android-versiooniga, on WeTek Core kindel Kodi kast, ehkki veidi kallis.

Osta (127 dollarit)

3. Amazon Fire Stick / TV Amazon Fire

Võib-olla on partii kõige taskukohasem, Amazon Fire Stick (2. põlvkond), varustatud ARM neljatuumalise kellaga protsessoriga 1,3 GHz, Mali Mali GPU, 1 GB RAM ja 8 GB sisemälu. See toetab Bluetooth 4.1, WiFi-ühendust, kuid laiendatud salvestusruumi või ethernetit ei toetata.

Amazon Fire TV (2. põlvkond) on Amazon Fire Sticki vend ja kaasas neljatuumaline ARM-protsessor 2GHz, PowerVR GPU, 2GB RAM ja 8 GB sisemälu.

Ametlik Kodi rakendus pole Amazoni App Store’is saadaval, kuid saate Kodi käivitada mõlemas seadmes minimaalse seadistusega. Oleme käsitlenud Kodi installimist Amazon Fire Stickile. Kuigi nende kahe seadme vahel on selged riistvaralised erinevused, lubage mul vormi ja tehniliste näitajatena välja tuua erinevused selle seadme ja Kodi vahel: SEE Fire Sticks toetab ainult Full HD video taasesitust, samas kui Fire TV toetab 4K videot.

Kui soovite kasutada ainult Kodit ja saate hakkama ilma 4K toeta, on Fire Stick väga taskukohane ja võimekas seade. Kui kavatsete lisaks Kodi kasutamisele ka mõnda mängu mängida, võiksite minna Amazon Fire TV-sse.

Amazon Fire Stick: Osta (39, 99 dollarit)

Amazon Fire TV: osta (89, 99 dollarit)

4. NVIDIA Shield Android TV

Nvidia Shield (2017) Android TV on siin NVIDIA Tegra X1 protsessor, 256-tuumaline Maxwelli GPU, 3 GB RAM ja 16 GB sisemälu. See toetab WiFi-d, Bluetoothi, HDMI-d, USB-porti, Gigabiti Ethernet-ühendust ja on varustatud uusima Android-versiooniga Android 7.0 Nougat.

Kodi installimine on üsna lihtne: minge lihtsalt Play poodi ja laadige alla Kodi. Kui aus olla, siis olen veidi vastumeelne Nvidia Shieldi Android TV lisamise sellesse loendisse ühel põhjusel: kuigi see suudab juhtida Kodit, võistleb ta hoopis teises liigas (loe: mängudes). NVIDIA Shield Android TV on absoluutne voogesituse loom, mis toetab video taasesitust 4K video . See hõlmab vaikimisi ka Plexi ja Netflixi.

Nagu mõni terve mõistusega inimene soovitab, kasutage NVIDIA Shieldi Android TV-d ainult siis, kui soovite paar mängu teha, sest selle ostmine ainult Kodi jaoks oleks üle jõu käiv. Kui olete nõus maksma lisatasu, edestab NVIDIA Shieldi Android TV hõlpsasti kõiki selles loendis olevaid seadmeid.

Osta (199 dollarit)

5. Minix Neo U1

Minix Neo U1 on varustatud a 64-bitine neljatuumaline protsessor, GPU Mali 450, 2GB RAM ja 16 GB sisemälu. See toetab Wi-Fi, Bluetooth, RJ-45 Gigabit Ethernet, USB-porti ja 3,5 mm pistikut Android 5.1.1 Lollipop .

Minix Neo U1 on eelinstallitud a-ga eelinstallitud Kodi eriversioonid, kuigi võite selle soovi korral asendada Play poe versiooniga. See on toetav Seda paljunemine 4K video, nii et pikslinäljas inimesed saavad rõõmustada. Minu ainus kaebus on see, et see on varustatud Androidi vanema versiooniga ja tootja peaks pakkuma värskenduse Androidi uusimale versioonile. Lisaks on Minix Neo U1 väga võimekas Kodi kast.

Osta ($ 119,90)

6. Nexus Player

Nexus Player on kaasas 1,8 GHz neljatuumaline protsessor, PowerVR GPU, 1 GB RAM ja 8 GB sisemälu. Sellel on WiFi, Bluetooth ja mikro-USB-port ning see on täielikult varustatud Android 5.0 Lollipop .

Kodi saate Nexus Playerisse hõlpsalt laadida. Oluline on märkida, et see toetab ainult täis-HD-video taasesitust, nii et mitte Kodist saate vaadata uskumatuid 4K videoid.

Ametlikult lõpetati see eelmisel aastal, kuid see ei muuda seda vähem Kodi kasti vääriliseks. Algselt müüdi seda käivitamisel umbes 99 dollari eest, kuid eBay, BestBuy või Walmarti kaudu saate selle siiski leida umbes 60 dollarini või vähem.

Osta (60 dollarit)

7. Vaarika Pi 3

Tundub, et Raspberry Pi 3 abil pole võimalik midagi piirata. Raspberry Pi 3 on varustatud Broadcomi protsessoriga 1,2 GHz, VideoCore GPU, 1 GB RAM – Kodi käitamiseks piisavalt head tehnilised andmed. Sellel ei ole Kodi tugi valmis ja see vajab loomulikult väikest kohandamist. Seda meetodit soovitatakse ainult isetegemise harrastajatele ja kui otsite sõbralikku viisi Kodi karbi valmistamiseks, andke sellele pass.

Kui olete endiselt huvitatud, saate oma Raspberry Pi muuta Kodi kastiks, kasutades OpenELECi või OSMC Linuxi jaotust.

Pro nõuanded: Kui vannute mõnele muule ühtsele tahvelarvutile, saate Kodit kasutada ka enamikus Raspberry Pi 3 alternatiividest, näiteks Odroid-C2.

Osta (35 dollarit)

Mis on teie lemmik Kodi kast?

Niisiis, siin on minu nimekiri parimatest Kodi kastidest, mida saate praegu turul leida. Nii paljude võimaluste vahel saate hõlpsasti leida Kodi kasti, mis sobib kõige paremini teie vajadustega. Ma tahan teada, milline neist on teie lemmik ja miks. Samuti, kui arvate, et on veel üks mainimist väärt, andke mulle sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.