7 parimat rakendust vanematele, et oma lastest rohkem teada saada

Üks asi, mis pole uus, on vanemate mure oma laste pärast. Raskendavaks asjaoluks on aga digitaalsetele ressurssidele juurdepääsu lihtsus. Siin valisime vanematele parimad rakendused, et nad saaksid oma laste kohta rohkem teada, et teaksite alati kõike, mis nendega juhtub, ja saaksite neid alati aidata.

Loe edasi, et teada saada, mis nad on, kuidas nad töötavad ja vali see, mis sinu arvates on sulle kõige parem!

1. Qustodio

Nimekirja alustamiseks on meil Qustodio, mis on kahtlemata üks parimaid vanemliku järelevalve rakendusi, mis seal saadaval on, millel on palju terviklikke funktsioone ja isegi tasuta plaan.

Selle kaudu saate blokeerida seadmetes täiskasvanutele mõeldud sisu, saada valitud seadmetes tegevusaruandeid, blokeerida teatud rakendusi, kontrollida ekraaniaega, jälgida sotsiaalseid võrgustikke ja YouTube’i, jälgida sissetulevaid ja väljaminevaid sõnumeid ning teil on isegi asukoha jälgimine.

See on saadaval mitmetele operatsioonisüsteemidele, nagu Windows, Mac OS, Android, iPhone ja mitmed teised. Selle imelise programmi kohta lisateabe saamiseks järgige lihtsalt linki!

Qustodio rakendus, mis annab vanematele oma lastest rohkem teada

2. MSPY

Teine võimalus, sama hea kui eelmine, on mSpy Parental Control, millel on võrreldes teiste meie loendis olevate võimalustega mitmeid eeliseid: seda on väga lihtne installida, see on näidustatud isegi enamikule võhikutele, seda on väga praktiline kasutada ja see pakub suurepärast klienditeenindust.

See võimaldab teil hallata kõnesid ning teksti- ja multimeediasõnumeid mis tahes sõnumside rakenduses ja suhtlusvõrgustikes, saab jälgida klaviatuure, konkreetseid märksõnu ja saada täielikke aruandeid oma e-kirjaga, teades kõike, mis jälgitavas seadmes toimub.

Sellel on mitu paketti kõigile kasutaja vajadustele, kuid kahjuks ühildub see ainult Androidi või iOS-i nutitelefonidega.

Tarkvarast kõike teadmiseks järgige teada saamiseks linki ametlikule veebisaidile!

Vanematele mõeldud rakenduste seas on veel ĂĽks suurepärane alternatiiv laste kohta lisateabe saamiseks Google Family Link, mis, nagu nimigi ĂĽtleb, kuulub Google’ile.

See loob täieliku aruande kasutusperioodi kohta, lisaks sellele, et saate juhtida Play poest ostetavat, jälgida asukohta, peita mis tahes rakenduse, lukustada seadme ja palju muud ning lisada ühe lapse kohta kuni 5 kuvarit.

See on saadaval ainult Androidi ja iPhone’i jaoks ning seda saab vaadata lingi kaudu.

4. Elu360

Üks kõige vähem invasiivsemaid meie loendis, mis töötab spetsiaalselt teie jaoks teiste seadmete jälgimiseks, on Life360 suurepärane valik. See aitab jälgida, kus teie laps on, kus ta on ja palju muud.

Kui jõuate mõnda kohta, saadetakse hoiatus nende inimeste seadmetele, kes on ka nn „jälgimisringis”. Hädaolukorras helistab rakendus valitud profiilile automaatselt.

Selle abil saate vaadata teiste suhtlusringi liikmete reaalajas asukohta, et teada saada, kus täpselt teie varastatud nutitelefon ja palju muud. Selle kasutamiseks minge lihtsalt ametlikule veebisaidile, kust saate Androidi ja iPhone’i jaoks alla laadida.

Life360 rakendus, mis võimaldab vanematel oma lastest rohkem teada saada

5. Norton Family Premier

Tõeliselt hea võimalusena on meil ka Norton Family Premier. Selle töötas välja arvutiturbefirma Norton, mis on tuntud oma viirusetõrje poolest.

See võimaldab juhtida seadmes veedetud aega, pakub aruandeid külastatud veebisaitide kohta, kaitseb nende laste andmeid, võimaldab vanemate järelevalvet seadme kasutamise üle, võimaldab seadistada nende otsitud märksõnu, jälgib tegevust suhtlusvõrgustikes, jälgib GPS-i ja palju muud.

Praegu on sellel versioonid kõige erinevamatele platvormidele, sealhulgas Windows, Mac OS, iOS ja Android. Vaata lisa lingi kaudu!

6. FamiSafe – vanemlik järelevalve ja rakenduste blokeerija

Ăśks parimatest rakendustest, mida vanemad saavad meie loendis olevate laste kohta rohkem teada saada, on FamiSafe, ehk parim neile, kes soovivad seda tĂĽĂĽpi rakendusi kasutada ainult uusimates nutitelefonides.

Pakutavate põhifunktsioonide hulka kuuluvad kahtlase teksti ja tundliku sisu automaatne tuvastamine, nutitelefoni tegevusaruannete saatmine, rakenduste blokeerija, asukoha jälgimine, kasutusaja jälgimine ja palju muud.

See on saadaval ainult nutitelefonidele, nii Androidile kui ka iPhone’ile. Leidke lisateavet ja hakake linki kasutama.

7. Kaspersky Safe Kids

Lõpuks on meil veel üks viirusetõrjeettevõtte välja töötatud ettevõte Kaspersky Safe Kids. See on loodud kõigi kasutajate vajaduste rahuldamiseks.

Põhifunktsioonide seas saate oma lapsi igal ajal reaalajas jälgida, vaadata kasutusaega ja piiranguid ning kohandada erinevaid blokeerimisvalikuid.

See on saadaval Windowsi arvutite, Mac OS-i, Android-i ja iOS-i jaoks. Vaadake edasi lingi kaudu.

Kaspersky Safe Kids rakendus vanematele, et oma laste kohta rohkem teada saada

Kas teile meeldib meie valik parimatest rakendustest, et anda vanematele oma laste kohta rohkem teada?

Jätke kommentaar, kui teate juba võimalusi, mille oleme otsustanud siia lisada, või kui mõni neist on teie jaoks uus. Ärge unustage tutvuda parimate vanemliku järelevalve rakendustega ja vaadata parimaid tegevusi oma lastega karantiinis!