RAÄŚUNALNIK

7 parimat tasuta ja hõlpsasti kasutatavat veebivideo redaktorit Kas vajate tasuta veebimängu redaktorit ilma vesimärgita? Oleme kokku pannud parimad võimalused neile, kellel on vaja oma filmi lõigata, ĂĽhendada, peegeldada, kergendada ja monteerida. Kõik ilma …

Kas vajate tasuta veebimängu redaktorit ilma vesimärgita? Oleme kokku pannud parimad võimalused neile, kellel on vaja oma filmi lõigata, ühendada, peegeldada, kergendada ja monteerida. Kõik ilma midagi maksmata ja alla laadimata. Kontrollima!

1. Veebipõhine filmitegija

Film Valmistage veebivideo redaktor

Nimest hoolimata Veebipõhine filmitegija pole midagi pistmist populaarse Microsofti tarkvaraga. See teenus võimaldab teil videoid lisada arvutist, mobiilist või Facebookist. Saate lõigata, lisada efekte, muusikat või teksti.

Seejärel lihtsalt vajutage nuppu Tegema Video ja redigeeritud sisu alla laadida. Kuigi see on praktiline ja ei sisalda materjalis vesimärki, pole redaktor meie loendis kõige intuitiivsem. Parim neile, kellel on eelnevat toimetamise kogemust.

2. YouTube’i toimetaja

YouTube'i toimetaja

Kõik ei tea seda siiski Youtube omab tasuta veebivideotöötlust ja on väga intuitiivne. Selle kasutamiseks peab teil olema Google’i platvormil või teenuses konto.

Pärast faili üleslaadimist klõpsake lihtsalt nuppu videotöötlus, vahetult mängija all. See tööriist võimaldab teil filmi osi välja lõigata, heliribasid sisestada ja isegi nende nägude uduseks muuta, kes pole teie väljanägemist volitanud.

Kui avaldate selle YouTube’is, saavad kasutajad valida ka lõppekraani, otsustada, millised ja kui palju seotud linke lisada. Kuid kui soovite, laadige redigeeritud materjal alla ja jagage seda kõikjal, kus soovite.

3. Clipchamp

clipchampi veebivideo redaktor

SEE Clipchamp on tänapäeval üks populaarsemaid videotoimetajaid. Veebisaidil on kuva, mis lihtsustab kasutamist ja ei sisalda vesimärki. Lisaks peatoimetajale pakub see ka tööriistu videote tihendamiseks, erinevatesse vormingutesse teisendamiseks ja videokonverentside salvestamiseks.

Kasutamiseks peate sisse logima oma Google’i, Facebooki või e-posti kontoga. Väga põhjalikud redigeerimisfunktsioonid võimaldavad teil video suuruse hõlpsalt valida vastavalt platvormile, kus see avaldatakse.

Samuti on võimalusi kärpimiseks, teksti ja efektide lisamiseks, taustavärvideks ja isegi oma logo lisamiseks. Ainus asi on see, et tasuta versioonis saab sisu salvestada ainult maksimaalse kvaliteediga 480p.

4. FlexClip

flexclip veebivideotöötlus

SEE FlexClip on veel üks hea võimalus videote redigeerimiseks veebis, tasuta ja ilma redigeerimisteadmisteta. Kuid see on kasulik ainult ühe minuti pikkuse sisuga töötamiseks.

Rikas temaatiline videogalerii, mis sobib ideaalselt neile, kes soovivad teksti ja sõnumitega filme teha, on selle teenuse üks suur erinevus. Siiski on võimalik üles laadida ka teie seadmes olevaid faile. Programm ei sisesta vesimärki.

Kasutajad saavad lisaks tavalisele või dünaamilisele tekstile lõigata filme, salvestada heli ja lisada heliribasid. Samuti on võimalik logosid lisada, filtreerida, pilte reguleerida ja kiirust taasesitada.

5. Ezgif

ezgif

GIF-ide loojana tuntud Ezgif pakub ka tasuta veebivideotöötlust ilma vesimärgita. Platvorm sobib ideaalselt neile, kellel pole seadmetest failide redigeerimise ja vastuvõtmise või linkide kaudu saatmise kogemust.

Klõpsake lihtsalt vahekaardil, mis vastab väljaande tüübile, laadige fail üles ja saate oma tööd teha. Saadaolevate funktsioonide hulka kuuluvad kärpimine, flippimine, suuruse muutmine, peegeldamine, kiiruse muutmine ja heli kustutamine.

Ezgif toetab kuni 100 MB videoid MP4, WebM, AVI, MPEG, FLV, MOV, 3GP ja muudes vormingutes.

6. Kapwing

Kapwing

SEE Kapwing on meie nimekirja üks põhjalikumaid toimetajaid. See tööriist võimaldab ühendada videoid, lõigata, kleepida piire, subtiitreid ja heliribasid. Filmi saate lisada ka emotikone, samuti fotosid ja lõbusaid kujundeid.

Lisaks redaktorile on Kapwingil teie videote töötamiseks muid funktsioone, mis keskenduvad konkreetsetele toimingutele. Paljude saadaolevate valikute hulgas on õiged tööriistad teksti lisamiseks, pildi lõikamiseks ja redigeerimiseks.

Paljude teiste hulgas saate kasutada ka suuruse muutmise funktsiooni, video tagasikerimist, peegeldamist.

7. 123rakendust

123appi veebivideotöötlus

SEE 123rakendust on tasuta veebirakenduste platvorm. Mis puudutab videotöötlust, pakub see tööriistu vormingute lõikamiseks ja teisendamiseks. Valmistatud materjalis ei ole vesimärki.

Meeldib Online videolõikur, valige lihtsalt video ning valige filmi algus- ja lõpp-punkt. Soovi korral saate pilti pöörata ja selle vormingut muuta. See muundur ühildub enam kui 300 laiendiga ja võimaldab teil üles laadida kuni 2 Gb faile.

AppGeek soovitab:

Taysa Coelho

Ajakirjanik on lõpetanud UFRJ, ta on kirjutanud tehnoloogiast seitse aastat. Carioca elab praegu Portugalis, riigis, mille ta lapsendas. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratonisarju teha. Instagram on teie lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid just WhatsApp säästab teid Brasiilias elavate kaotamisest.

Seonduvad postitused

BotĂłn volver arriba

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH