contador gratis Saltar al contenido

7 parimat tasuta rakendust kutsete loomiseks mobiilis

7 parimat tasuta rakendust kutsete loomiseks mobiilis

Ilusa ja moodsa kujundusega sünnipäevakutse tegemine on lihtsam ja hõlpsam. Android-i ja iOS-i jaoks on terve rida rakendusi, mis võimaldavad teil luua kohandatud ja tasuta malle. Paljudes neist pole vaja isegi piltide redigeerimise teadmisi, ainult loovust.

Kui teil on plaanitud mõni sündmus ja soovite kutsuda oma sõpru lõbusalt ja ilma midagi maksmata, olete õiges kohas. AppGeek esitleb parimat tasuta rakendust sünnipäevade, pulmade, pidude ja igasuguste muude ürituste kutsete loomiseks.

1. Lõuend

Lõuend

Canva on oma erinevate funktsioonide ja kasutuslihtsuse tõttu tänapäeval üks populaarsemaid pilditoimetajaid. Sellel on isegi oma kutsete loomise funktsioon, mis ühendab kümneid malli.

Rakenduse kasutamiseks peate looma kas oma Facebooki või Google'i profiiliga seotud konto või kasutama e-posti. J avakuval, sisse Avastage Canva, erinevad võimalused Kujundus. Siis vali Kutse.

Selles jaotises pakutakse mitmeid teemavalikuid, nagu sünnipäevad, pulmad, peod, beebide showd, kooli lõpetamine, 15. sünnipäeva peod ja palju muud. Leiad paigutus tasuta ja tasuline, kõiki saab redigeerida. Vabadel on silt See on tasuta, ekraani paremas alanurgas.

Üldiselt saab kõiki üksusi reguleerida, alates sisust, taustavärvist, fondidest jne. Tavaliselt salvestatakse muudatused teie kontole automaatselt. Samuti on muude veebiteenuste hulgas võimalik salvestada oma mobiiltelefonile või jagada Facebookis, Instagramis, WhatsAppis, Drive'is.

Rakendus Canva on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

2. Adobe Spark Post

Adobe Spark Post

Välja töötatud Adobe, Photoshop'i eest vastutava ettevõtte Spark Post on a paigutus See on kasulik isegi neile, kel pole projekteerimisteadmisi. Kodulehe ülaosas on näidisteemaga vahekaart.

Nende hulgas on kollaažid, äri, kool, reisimine, toit ja muu. Oma huvide valimisel saate neid redigeerida, lisades sinna fotosid (galeriist või rakendusest endast), paljude fondidega teksti, logosid jne.

Kujunduse osas saavad kasutajad muuta värvimustrit, aspekte paigutus ja muuta ka suurust etteantud vormingusse. Instagramis, YouTube'i pisipiltidel või teatud printimiseks mõeldud mustritel on spetsiaalsed suurused postitustele või lugudele.

Selle programmi eristaja on võimalus luua animeeritud tekstiga kutseid ja salvestada need videotena. Puuduseks on see, et piltidel on programmi vesimärk. Selle kustutamiseks vajate rakenduse kuu- või aastatellimust.

Adobe Spark Post on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

3. Kutsekaardi tegija rakendus

Kutsekaardi tegija rakendus

8 saiti võidakse veebis kutsuda, tasuta ja saata WhatsApp kaudu

Kutsekaartide koostaja rakendus on väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav. Avaekraanil seisab kasutaja silmitsi paljude teemadega, milles käsitletakse teemasid paigutus kutse pealt. Neid on kümneid, näiteks sünnipäevad, pulmad, beebide duššid, grillid ja palju muud.

Võrreldes teiste omataoliste rakendustega on mudeleid vähem kohandatav, kuid need võivad siiski teie isiklikku ühendust võtta. Mõnes neist saate redigeerida ainult fonditüüpe, värve, suurusi ja joondusi, samuti teksti sisu.

Teistes osades kuvatakse valikuna ka fotod Facebookist või galeriidest ja kleebised. Pärast redigeerimist saate saadud pildi salvestada, jagada või printida.

Kutsekaartide koostaja rakendus on Androidi ja iOS-i jaoks saadaval tasuta.

4. Kutse tegija

Kutse tegija

7 fotomontaažirakendust, mida peate teadma!

Kutse tegija sobib ideaalselt neile, kes eelistavad kutsete kujundamist alustada nullist. Selle abil peavad kasutajad valima tausta ja lõikama soovitud formaadi. Seejärel saate valida filtreid ja ülekatteid ning hõlmata muu hulgas redigeerimisefekte, näiteks kontrasti, küllastust, visandeid.

Kasutajad saavad teksti lisada ka sinna, kuhu nad kõige paremini arvavad, valida ideaalse fondi, värvi ja läbipaistmatuse. Soovi korral võite sisestada kohapeal või telefonigaleriist tehtud temaatilisi kleebiseid ja fotosid.

Programmi kaudu tehtud pildid saavad vesimärgi ja selle kustutamiseks tuleb maksta teatud summa. Pisut rohkem makstes on võimalik lahti võtta ka kogu tasustatud taust ja kleebised.

Kutsetegija on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.

5. Väldi

Rohkem kui lihtsalt kutsete tegija, töötab Evite omamoodi üritustejuhina. See rakendus võimaldab teil luua ja jagada sündmuse linke SMS-ide kaudu oma kontaktidega.

Teenuste lehel on saadaval virtuaalsed kutsed, mis annavad peole professionaalsema ilme. Võite linke teiste võimaluste kaudu saata ka WhatsApp, Messengeri, Facebooki postituste, otse Instagramis.

Haldusriistad võimaldavad teil hallata kinnitatud osalemist, saata sõnumeid kõigile külastajatele ja hõlmata tegevusi.

Teine erinevus sellest programmist on animeeritud kutsete loomise võimalus. Nii saate mudeli valida muu hulgas lennates ükssarvikuid, laseriga töötavaid kangelasi, tuule rüüdega kangelasi. Tuleb märkida, et mitte kõik malli nad elavad ja mõned neist saavad palka.

Sisene Täiendavad valikud, Saate teada, kas külalised saavad üritusele inimesi tuua, ja lubada kutsete jagamist kolmandate osapooltega. Veel üks huvitav funktsioon on võimaldada külalistel jagada ürituste lehe kaudu peofotosid.

Negatiivne punkt puudutab redigeerimisvõimalusi, mis on väga piiratud. Kasutajad saavad muuta ainult teksti sisu. See tähendab, et saate sisestada ainult sündmuse pealkirja, kuupäeva, kellaaja, aadressi, telefoni ja sisestada sõnumi külalistele.

Selle teenuse kasutamiseks peate rakenduses looma konto, kasutades oma Facebooki või Google'i sisselogimisandmeid või seostades selle e-posti kontoga.

Evite on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.

6. Desygner

Desygner

Desygner on veel üks valik malli koos ideaalsete valikutega neile, kellel pole teadmisi disaini redigeerimise või joonistamise kohta. üks parimaid valikuid neile, kes soovivad kutseid printida.

Selle põhjuseks on see, et see programm võimaldab teil salvestada kutsed JPG- või PDF-vormingus, mis tagab hea prindikvaliteedi. Kui idee on see veebisaidil avaldada, on võimalik sisu salvestada ka PNG-vormingus, mis muudab taustpildi läbipaistvaks.

Kutse malli leidmiseks peate lohistama avaekraani ülaosas olevat vahekaarti, kuni näete valikut. Enne mudeli valimist määrake prindivorming: ruudukujuline, A5 või 5 × 7 tolli.

Pärast otsustamist paigutus, saate seda muuta, muuta fondi stiili, suurust ja värvi ning tausta ja pildi värve. Peaaegu kõiki elemente saab kasutaja redigeerida. Isegi kutset moodustavate graafiliste elementide, näiteks ikoonide ja piltide, värvi saab muuta.

Kui kõik muudatused on lõpule viidud, saab kutseid teiste võimaluste hulgas jagada ka e-posti teel, WhatsApp, Instagram, Facebook. Või salvestatud oma mobiiltelefoni PDF-, JPEG- või PNG-vormingus.

Desygner on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

7. Ükssarviku sünnipäeva kutse

Ükssarvi sünnipäeva kutse

Ükssarvi sünnipäevakutsed on teistest lihtsam kutsete tegija. Kuid see sobib neile, kes otsivad paigutus kena selle trendika olendiga.

Kuna see on triviaalsem ja lõppkokkuvõttes lihtsamini kasutatav. Et näha malli, puudutage lihtsalt paremat või vasakut noolt. Kui soovite, koputage teksti redigeerimiseks lihtsalt. Ressursside hulgas on fondi tüüp, värvi värv ja kontuur, paksus ja asukoht.

Töö tehtud, lihtsalt jätkake Jagage seda mobiiltelefoni piltide salvestamiseks või kutsete jagamiseks muude võimaluste hulgas WhatsApp, Messenger, Facebook, SMS

Ükssarviku sünnipäeva kutse on saadaval ainult Androidi jaoks.

Kas teile see nimekiri meeldib? Vaadake ka 8 rakendust stiilsete fotode kirjutamiseks. Mis saab, kui muudate meelt ja soovite teha videokutse? Vaadake 7 parimat tasuta mobiilse videoredaktorit!