7 Portugali kümnest kasutab mobiilset internetti. Palju nutitelefoni tõttu

Juuni lõpus oli Portugalis 7,2 miljonit mobiilse Interneti-juurdepääsu teenuse tõhusat kasutajat, mis on 6,9% rohkem kui eelmise aasta samal perioodil.

Andmed pärinevad Anacomilt, mis põhjendab teenuste kättesaadavuse kasvu mobiiltelefonides internetti kasutavate inimeste arvu suurenemisega (7,5% rohkem, võrreldes eelmise aasta sama perioodiga), mis on tingitud nutitelefonide leviku suurenemisest (77% koguarvust) ). mobiiltelefonide omanikud) ja mobiilirakenduste arendamine.

Aasta esimese kuue kuu teave näitab ka seda, et mobiilne kõneliiklus jõudis seni kõrgeima registreeritud väärtuseni, olles minutite arvestuses kasvanud 2017. aastaga võrreldes 7,3%. Vestlusminutite arv seadme kohta oli keskmiselt 200 kuus, 11 minutit rohkem kui aasta varem samal perioodil.

Kõneliikluse registreeritud areng tulenes peamiselt võrguvälise liikluse kasvust, mis kasvas puuduvate pakettlepingute kasutuselevõtu tõttu 12,2% minutites aastases võrdluses. neto- / off-netomäärade diferentseerimine.

Selle teenuse kasutamiseks aktiveeritud mobiilse juurdepääsu arv kasvas 17,3 miljonini (pluss 0,9%), millest tegelikult kasutati 12,3 miljonit (70,9% koguarvust), see ei hõlma masina vahelist sidet masin (M2M). Kui arvutisse / tahvelarvutisse / pliiatsisse / ruuterisse ei pääse, oli mobiilse juurdepääsu arv 11,7 miljonit. Rohkem kui ühe aktiivse kaardiga mobiiltelefonide omanike arv ulatus 2018. aasta esimesel poolaastal 7,1% -ni.

Mobiilse juurdepääsuga Anacomi tahvlitehnik 18 “data-title =” Mobiilse juurdepääsuga anacomi tahvlitehnoloogia 18 – 7 portugali 10-st portugalist kasutavad mobiilset internetti. Paljuski nutitelefoni tõttu – SAPO Tech ”> Anacomi mobiilse juurdepääsu raamistik 18

Vaadeldavat arengut seletatakse järelmaksuga plaanide ja hübriidide (eelmisel aastal + 4,7%) arenguga, mis näitavad jätkuvalt kasvutrendi, samal ajal kui ettemakstud plaanid langesid (eelmisel aastal -4,2%), moodustades nüüd 44,8% koguarvust.