contador gratis Saltar al contenido

7 tasuta ettepanekut neile, kes otsivad installimiseks uusi rakendusi – rakendused

7 tasuta ettepanekut neile, kes otsivad installimiseks uusi rakendusi - rakendused

Nad on peamiselt näitlejad, aga ka nende rollid mitmes filmis, mis on Trivial Filmes Viktoriini rakenduse esitatud väljakutsete tuum. Seal on 10 küsimust, millele pean kiiresti vastama, seejärel lisama tulemuse kaudu võidu.

See mäng on lihtne ja ilma suurte pretensioonideta ning lihtsus on huvitav, kuid kui olete intensiivne mängija, siis võite kiiresti väsida, sest raskusastet pole ja väljakutsed tunduvad alati sarnased, isegi kui on erinevaid küsimusi.

Selle rakenduse töötas välja Portugali stuudio Walkme Mobile Solutions ja see on osa pikkade mobiiltelefonide mängude rivist, millest paljud keerlevad triviaalses vormingus küsimuste idee ümber.

AppTrivial Movie Quiz on tasuta, kuid peate mängude vahel ette valmistama palju reklaame. See rakendus on saadaval Google Play poes Androidi jaoks ja Apple App Store iOS jaoks.


Uus Instagrami funktsioon soovib aidata kustutada kontod, mis te enam atraktiivseks ei pea

Lisaks sellele, et kasutajad saavad näha, millised kontod Instagramiga kõige vähem suhtlevad, saavad kasutajad teha ka omamoodi ajarännaku ja jätta meelde, milliseid lehti nad kõigepealt jälgisid.

Instagram teatas uue funktsiooni saabumisest, mis on suunatud neile, kes soovivad oma vooge korraldada ja salvestada ainult sisu, mis on nende arvates kõige asjakohasem. Nüüdsest saavad kasutajad teada saada, milliseid kontosid teenindatakse harvemini ja milliseid kontosid kasutatakse kõige vähem.

Ettevõte soovib tuua kasutajad lähemale inimestele, kes peavad neid oluliseks ja asju, mis neile kõige rohkem meeldivad. Siiski oli ta teadlik, et tema huvid ja suhted võivad muutuda. Rahvusvahelise ajakirjanduse Instagrami pressiesindaja avalduse kohaselt soovib see platvorm aidata kogukonna liikmetel valida konto, mis nende eelistusi kõige paremini esindab.

Uus Instagrami funktsioon võimaldab teil kontrollida, millised kontod suhtlevad kasutajatega kõige rohkem. Auhind: Instagram

Uue funktsionaalsuse kasutamiseks peavad kasutajad külastama ainult järgmist jaotist. Leiate kaks erinevat kategooriat, mis võtavad arvesse viimase 90 päeva jooksul tehtud toiminguid: konto, millel on teiega kõige vähem suhtlemist, ja konto, mis kuvatakse teie voos kõige rohkem.

Lisaks sellele, et kasutajad saavad puhastada kontosid, mis pole enam atraktiivsed, saavad kasutajad teha ka omamoodi ajareise ja jätta meelde, milliseid lehti nad jälgivad. Selleks peate klõpsama suvandil Sorteeri ja valima, kas näha seda kronoloogilises järjekorras kahanevalt või kasvavalt.


FC Porto saatetool viib teid sellesse kohta toitu, nii et te ei unustaks natuke mängu Dragos

Portugali 7EGEND välja töötatud rakenduse kaudu saavad kasutajad tellida klubilt sööki, jooke ja isegi kaupu staadioni kohalt. Tellimused toimetatakse kulleriga kohale mõne minuti jooksul.

FC Porto tooli saadetis lubab põhjaklubi toetajatel Estdio do Drago juures natuke tegemata jätta, kui nende kõhud hakkavad ilmutama märke, et on aeg midagi süüa. Klassikaline mäng FC Porto ja Benfica vahel täna õhtul mängides võib olla võimalus rakendust proovida ja, kes teab, rahustada klubi võistlust mõne bifanaga.

Portugali 7EGEND välja töötatud rakenduse kaudu saavad kasutajad oma klubist tellida toite, jooke ja isegi kaupu ning kuller saadab tellimuse mõne minuti jooksul. FC Porto sõnul saavad kasutajad tellida oma pere ja sõprade jaoks ilma lisatasuta.

Istme kohaletoimetamine võimaldab maksta deebet-, krediidi- ja ka PayPali kontoga. Tellimuse vormistamiseks peab kasutaja valima staadionil tarnekoha, valima ostetavad asjad, kinnitama tasumise ja ootama kulleri. . Lisaks kohapealsele saatmisele saavad kasutajad ka baaris tellimuse vastu võtta.

See rakendus on tasuta saadaval Androidi jaoks, Play poes ja iOS jaoks App Store'is.

Messenger Kidsil on uued funktsioonid, mis annavad vanematele suurema kontrolli

Facebook panustab uusi funktsioone, mis võimaldavad näiteks täiskasvanutel pääseda juurde viimase 30 päeva laste vestluste ajaloole.Mõeldes uutele võimalustele laste jälgimiseks ja kontrollimiseks Messenger Kidsis, teatas Facebook uudistest sel teisipäeval 2017. aastal käivitatud rakenduses. Nüüdsest saavad vanemad näiteks juurdepääsu paari viimase inimese vestluste ajaloole. 30 päeva ja saab igast seadmest välja logida.

Esitatud uus asi võimaldab vanematel videokõnede või sõnumite kaudu teada saada, kellega lapsed on rääkinud, ja pääseda juurde viimase 30 päeva ajaloole. Mis puutub multimeediumisisu, siis värskendused võimaldavad kasutajatel juurdepääsu viimastele fotodele ja videotele, mille lapsed on saatnud, aga ka neile, mis nad on saanud. Kui täiskasvanud usuvad, et igat tüüpi sisu on sobimatu, saavad nad selle sõnumite lõigust kustutada ja sellest teatada.

Lastele suurema turvalisuse tagamiseks võimaldab Facebook juurdepääsu ka toimingute loendile ja blokeerimise piirangutele ka kõige noorematele. Vanematel on nüüd võimalus saada teavet blokeeritud või blokeeritud kontaktide kohta ning teiselt poolt laste teatatud teadetest ja nende põhjustest. Sellegipoolest täpsustab see sotsiaalne võrgustik, et täiskasvanuid teavitatakse Messengeri kaudu ka edaspidi, kui noorim konto blokeerib või sellest teatab.

Veel üks funktsioon, mis nüüd käivitatakse, võimaldab vanematel täiskasvanute armatuurlaua kaudu teada saada kogu varustus, mille lapsed on sisse loginud või rakendusest välja loginud. Seda funktsiooni ei loodud siiski selleks, et kontrollida, millal uuemad rakendused sellele juurde pääsevad, kuna selleks on olemas "puhkerežiim".

Vanemad saavad alla laadida ka laste teabe loendi, mis sisaldab nende kontaktandmeid, samuti sõnumeid, fotosid ja videoid, mille nad on saatnud ja saanud. Kui täiskasvanu seda teeb, teavitatakse lapsi Messenger Kidsi rakenduses.

Uus viis rakenduste privaatsuseeskirjade blokeerimiseks ja värskendamiseks

Samuti on Facebook värskendanud rakenduses noorimate kontaktplokkide moodust, pakkudes "lihtsamat viisi hallata neid, kellega nad suhelda", tagades sotsiaalsete võrgustike avaldamise. Nüüdsest saavad lapsed oma kontaktid blokeerida ja nendega vestelda, kuid ainult rühmavestlustes. Blokeeritud kontaktid on endiselt nähtavad ja lapsi teavitatakse iga kord, kui nad on jälle rühmavestluses või lisatakse vestlusse, kus on nende blokeeritud kontakt. Saan alati rühmavestlusi jätta, kui nad seda soovivad.

Kuid pidades oluliseks "aidata lastel paremini mõista nende teabe kasutamist ja jagamist", käivitas Facebook ka uue asja, mis õpetab kõige nooremaid selle kohta, millist tüüpi andmeid inimestel on juurdepääs. Näiteks hakkavad sotsiaalvõrgustikud lastele rääkima, et Interneti-kasutajad näevad nende nimesid ja fotosid või näiteks, et nad ei saa kustutada ühtegi sõnumit, mille nad rakenduses saadavad või saavad.

Facebook panustab ka oma privaatsuseeskirjade uuendamisse, et lisada sotsiaalsete võrgustike andmete kogumise kohta "lisateavet". Tulevikus garanteerib ettevõte, et nad kavatsevad lubada Messenger Kidsi kasutajatel rakenduses endas rakendusele tagasisidet anda ja küsimustikule vastata.

Värskendus saabub pärast mitut poleemikat rakenduse ümber. 2019. aasta lõpus avaldatud uurimise käigus selgus näiteks, et enam kui miljon last kogu maailmas olid huvitatud Facebooki alkoholi- ja hasartmängude reklaamidest.