7 tasuta ettepanekut neile, kes otsivad uusi rakendusi installimiseks

Peamiselt on näitlejad, aga ka nende rollid mitmetes filmides, mis on Trivial Filmes Quiz rakenduse väljakutsete keskmes. Seal on 10 küsimust, millele tuleb kiiresti vastata, ja liidake seejärel võidud skoori kaudu.

Mäng on lihtne ja ilma suure pretensioonita ning selle teeb huvitavaks lihtsus, kuid kui olete intensiivne mängija, väsitate tõenäoliselt kiiresti, sest raskusastmeid pole ja väljakutsed tunduvad erinevatest küsimustest hoolimata alati ühesugused.

Rakenduse töötas välja Portugali stuudio Walkme Mobile Solutions ja see on osa mobiiltelefonide mängude pikast reast, millest paljud keerlevad triviaalses vormis küsimuse idee ümber.

Rakendus Trivial Movies Quiz on tasuta, kuid peate ette valmistama palju mängudevahelisi reklaame. Rakendus on saadaval Androidi jaoks mõeldud Google Play poes ja iOS-i jaoks Apple App Store’is.


Uus Instagrami funktsioon soovib aidata puhastada kontosid, mis teile enam ei meeldi

Lisaks sellele, et kasutajad saavad näha, millised kontod Instagramist kõige vähem suhtlesid, saavad kasutajad teha ka mingisuguse ajarännaku ja meenutada, milliseid esimesi lehti nad järgisid.

Instagram teatab uue funktsiooni saabumisest, mis on suunatud neile, kes soovivad oma voogu korrastada ja salvestada ainult enda jaoks kõige asjakohasemat sisu. Nüüdsest saavad kasutajad teada saada, milliseid kontosid näidatakse harvemini ja milliseid kontosid on kõige vähem.

Ettevõtted soovivad ühendada kasutajad inimestega, keda nad peavad oluliseks, ja asjadega, mida nad kõige rohkem armastavad. Kuid olete teadlik, et teie huvid ja suhted võivad muutuda. Instagrami pressiesindaja avalduse järgi rahvusvahelisele ajakirjandusele soovib platvorm aidata oma kogukonna liikmetel valida kontosid, mis nende eelistusi kõige paremini esindavad.

Uus Instagrami funktsioon võimaldab teil kontrollida, milliste kontodega kasutajad kõige rohkem suhtlevad.

Autorid: Instagram

“Data-title =” Uus Instagrami funktsioon võimaldab teil kontrollida, milliste kontodega kasutaja kõige rohkem suhtleb. – 7 tasuta ettepanekut neile, kes otsivad uut rakendust installimiseks – SAPO Tech ”> Uus Instagrami funktsioon võimaldab teil kontrollida, milliste kontodega kasutaja kõige rohkem suhtleb. Autorid: Instagram

Uuele funktsioonile juurdepääsemiseks peavad kasutajad külastama ainult jaotist „Järgmine“. Sealt leiate kaks erinevat kategooriat, mis kajastavad teie tegevust viimase 90 päeva jooksul: kontod, millega olete kõige vähem suhelnud, ja need, mis kuvatakse teie voos kõige rohkem.

Lisaks sellele, et kasutajatel on võimalik köitmata jätta kontod, saavad nad teha ka mingisuguse ajarännaku ja meenutada, milliseid lehti nad järgivad. Selleks peate klõpsama valikul “Sortimisalus” ja valima, kas vaadata neid kronoloogilises järjestuses kahanevas või kasvavas järjestuses.


FC Porto istekohtade toomine toob teile toitu sündmuskohale, nii et te ei jäta mõnda mängu Dragãos vahele

Portugali 7EGENDi välja töötatud rakenduse kaudu saavad kasutajad oma staadionil asuvatest klubidest toitu, jooke ja isegi kaupa tellida. Tellimused tarnitakse kulleriga mõne minuti jooksul.

FC Porto Seat’i kohaletoimetamine võimaldab põhjaklubi pooldajatel mitte pisut mööda lasta Estádio do DragĂŁo ĂĽritustest, kui nende kõht hakkab näitama märke, et on aeg midagi sĂĽĂĽa. Täna õhtul mängitav klassika FC Porto ja Benfica vahel võib olla võimalus proovida mõnda rakendust ja kes teab, “rahustada” klubi rivaalitsemist mõne bifanaga.

Portugali välja töötatud rakenduse 7EGEND kaudu saavad kasutajad kohalikest klubidest toitu, jooke ja isegi kaupa tellida ning kuller toimetab tellimused mõne minuti jooksul. FC Porto andmetel saavad kasutajad oma perele ja sõpradele tellida ilma lisatasuta.

Istmete kohaletoimetamine võimaldab teil maksta deebet-, krediitkaardi- ja ka PayPali kontoga. Tellimuse esitamiseks peab kasutaja valima staadionil kättetoimetamise koha, valima ostetava eseme, kinnitama makse ja ootama kullerit. . Peale kohapealse kohaletoimetamise saavad kasutajad ka tellimusest baaris järele tulla.

See rakendus on Androidile tasuta saadaval, Play poes ja iOS-i jaoks App Store’is.

Messenger Kidsil on uued funktsioonid, mis “annavad vanematele rohkem kontrolli”

Facebook panustab uue funktsiooni peale, mis võimaldab näiteks täiskasvanutel pääseda ligi viimase 30 päeva jooksul laste vestlusajaloole. Mõeldes uutele viisidele Messenger Kidsis laste jälgimiseks ja juhtimiseks, teatas Facebook sel teisipäeval uudistest 2017. aastal käivitatava rakenduse kohta. Nüüdsest on vanematel näiteks juurdepääs oma vestlusajaloole. Viimased 30 päeva ja saate kontolt välja logida mis tahes seadmes eemalt.

Üks esitletud uudsustest võimaldab vanematel videokõne või sõnumi kaudu teada saada, kellega lapsed räägivad, ning neil on juurdepääs viimase 30 päeva ajaloole. Mis puutub multimeediumisisusse, siis võimaldab värskendus kasutajatel juurdepääsu uusimatele fotodele ja videotele, mille lapsed on saatnud, aga ka neile, mida nad on saanud. Kui nad arvavad, et mis tahes tüüpi sisu on sobimatu, saavad täiskasvanud selle sõnumilõngast eemaldada ja sellest teatada.

Laste suurema ohutuse tagamiseks lubab Facebook ka kõige noorematele juurdepääsu blokeerimismeetmete ja piirangute loendile. Vanematel on nüüd võimalus saada teada blokeeritud või blokeeritud kontaktidest ning teiselt poolt lapse teatatud sõnumitest ja miks. Sellegipoolest selgitab see suhtlusvõrgustik, et täiskasvanuid teavitatakse Messengeri kaudu ka siis, kui noorim konto blokeerib või sellest teatab.

Teine nĂĽĂĽd käivitatav funktsioon võimaldab vanematel täiskasvanutele mõeldud armatuurlaua kaudu teada saada kogu varustuse, mille lapsed on rakendusse sisse loginud või välja loginud. Kuid seda funktsiooni ei tehta juhtimiseks, kui noorem rakendusele juurde pääseb, kuna selle jaoks on olemas “unereĹľiim”.

Vanemad saavad alla laadida ka laste teabe loendi, mis sisaldab nende kontakte, samuti sõnumeid, fotosid ja videoid, mille nad on saatnud ja vastu võtnud. Kui täiskasvanud seda teevad, teavitatakse lapsi rakendusest Messenger Kids.

Uus viis rakenduse privaatsuseeskirjade blokeerimiseks ja värskendamiseks

Facebook on värskendanud ka oma uusimat viisi rakenduses kontaktide blokeerimiseks, et pakkuda “lihtsat viisi, kuidas hallata, kellega nad suhtlevad”, tagades sotsiaalse võrgustiku avaldamise. NĂĽĂĽdsest saavad lapsed kontakte iseseisvalt blokeerida ja nendega vestelda, kuid ainult grupivestlustes. Blokeeritud kontaktid jäävad nähtavaks ja lapsi teavitatakse alati, kui nad on uuesti grupivestluses või lisatakse vestlusesse, millel on blokeeritud kontakt. Nad saavad alati grupivestlusest lahkuda, kui nad seda soovivad.

Kuid pidades meeles, kui oluline on aidata lastel paremini mõista, kuidas nende teavet kasutatakse ja jagatakse, on Facebook käivitanud ka uue asja, mis õpetab noori inimestele kättesaadavate andmete kohta. Näiteks hakkasid sotsiaalvõrgustikud lastele rääkima, et Interneti-kasutajad näevad nende nimesid ja fotosid või näiteks ei saa kustutada ühtegi rakenduses saadetud või vastuvõetud sõnumit.

Facebook panustab ka privaatsuseeskirjade ajakohastamisele, lisades sotsiaalvõrgustike andmete kogumise kohta “lisateavet”. Edaspidi garanteerib ettevõte, et kavatsevad lubada Messenger Kidsi kasutajatel anda rakenduse enda kohta tagasisidet ja vastata kĂĽsimustikele.

Uuendus saabub pärast rakendusega seotud poleemikat. 2019. aasta lõpus avaldatud uuringud näitasid näiteks, et rohkem kui miljon last kogu maailmas märgiti kui huvi alkoholi ja hasartmängude kohta käivate Facebooki reklaamide vastu.