contador gratis Skip to content

7-tollise puutetundliku ekraani puudumine turul võib olla signaal Apple'i tahvelarvutite saabumisest

Apple'i tahvelarvutid on juba "täies tootmises"

T3 andmetel võib Apple olla ettevalmistuste keskel oma tahvelarvuti jaanuaris turule toomiseks. Teised elektroonikatöösturid seisavad 7-tollise puutetundliku ekraani ostmisel silmitsi suurte raskustega, mistõttu spekuleerimine, et puuteekraanide turu praegune nappus nende spetsifikatsioonidega on märk sellest, et toodetakse uusi selles suuruses vidinaid.

Apple'i tahvelarvuti või iTableti mudel

Üldise teabe puuduse tõttu on raske selle kuulujutu osas selget järeldust teha. Mõned allikad väidavad, et uute Apple'i toodete suurused varieeruvad vahemikus 9–10 tolli, kuid tõelised katsetused viiakse läbi ekraanidega 4–12 tolli, see tähendab, et ettevõtte tahvelarvuti võib isegi olla tootmises 7-tollise puutetundliku ekraaniga. tolli.

Kuna 2009. aasta saabub oma lõpu poole, on paljude ettevõtete hulgas suurenenud ka nõudlus selle komponendi järele, mis näitab, et sellel uuel spetsifikatsioonil ei pruugi olla mingit tähendust. Lõppude lõpuks on selle väidetava Apple'i tahvelarvuti kohta endiselt vähe teavet; mis võis olla tema kohta midagi tõelist Alex Albrecht videocast Diggnation.

(MacRumorsi kaudu)