70% Apple Watchsi ostjatest pole seda kunagi varem omanud

SEE õunakell esindab Apple’i toodete kategooriat, mis alles areneb, eriti seoses kasutuselevõtu tasemega kasutajate seas. Ametist saadud teabe kohaselt CNBCväidab Cupertino hiiglane seda 70% tarbijatest ostab oma esimese Apple Watchi mudeli, seetõttu värskendab ainult 30% inimestest vanalt mudelilt.

See tähendab, et Apple Watchi kasutajaskond vahepeal endiselt õitseb stringid nutikellade turuosa domineerib – paljuski tänu eelmise mudeli Apple Watch Series 4 kuulsusele. Paljud kasutajad on aga varsti uue põlvkonna kantavate (või pigem käeraudade) käes, pannes meid mõtlema, miks Apple pole tegi selles väljaandes olulisi muudatusi.

Nagu me rõhutasime, pakub Apple Watch Series 5 kõike, mida eelmine mudel pakkus, sealhulgas võimalust võtta EKG ja tuvastada kukkumisi. Suurim uudis on aga piiratud sisemälu suurenemisega, Ativa Retina Semper kompassi ja kuvari kasutuselevõtuga, rääkimata sellest, et Mobile versiooni kasutajad saavad hädaabiteenuseid aktiveerida enam kui 150 riigis.

Teiselt poolt on mõned programmi “põhiomadused” stringid Rõivatooted, näiteks protsessorid ja akud, pole praktiliselt muutunud – näeme siis, kui eespool nimetatud muudatused suudavad kasutajaid veenda seadme uue versiooni ostma, nagu järeldas CNBC:

Arvestades, et 70% Apple Watchi ostjatest pole kunagi varem ühtegi teist mudelit omanud, siis tasub osta Apple Watch Series 5. Ma arvan, et te ei pea 4. seeriast üle minema ega usu, et Apple tõesti huvitab, kui inimesed plaanivad [fazer o upgrade] või mitte.

Kui aga Apple Watchi uued tarbijad pole viimaste mudelite vastu huvitatud (näiteks hinna tõttu), saavad nad siiski osta Apple Watch Series 3, mida müüakse ka edaspidi. Ehkki sellel puuduvad mõned uued funktsioonid (välja arvatud „vana“ disain), on see mudel siiski suurepärane valik sobitada teiste seadmetega, näiteks Fitbitiga.

Samuti pidage meeles, et kõik Apple Watchid pakuvad alates 1. seeriast endiselt watchOS-i värskenduste tuge.

9to5Mac kaudu