70 riigis on mĂĽĂĽdud seitse miljonit Magellani arvutit

70 riigis on mĂĽĂĽdud seitse miljonit Magellani arvutit

Alates 2010. aastast on JP Inspiring Knowledge – endine JP Sá Couto – teeninud Mehhikos 120 000 MagalhĂŁes’i arvuti mĂĽĂĽgist 23 miljonit eurot. Riik on vaid ĂĽks näide Ladina-Ameerikas kogetavast Portugali tehnoloogia heast faasist, panus jätkub.

Tegelikult on Ladina-Ameerika JP Inspiring Knowledge parim turg, mida kinnitas ettevõtte tegevdirektor João Paulo Sá Couto agentuurile Lusa avalduses. Tasub meeles pidada, et ettevõte on võitnud mitmeid pakkumisi, mis on seotud Ameerika Ühendriikide hariduse uue tehnoloogia investeeringutega, teiste näidetena võib tuua Boliivia ja Venezuela.

Mehhiko on oma suurepärase vormi ja võimaluste tõttu – seal on umbes 25 miljonit õpilast – jätkuvalt ĂĽks põhjapoolsete ettevõtete prioriteete. Ameerika Ăśhendriikides toimub ĂĽlemaailmne infotehnoloogia kongress, kus Portugali delegatsioon on osa JP inspireerivate teadmiste jaotisest.

Üldiselt on JP-IK 70 riigis müünud ​​umbes seitse miljonit Magellani arvutit. Riiklik tehnoloogia on pälvinud ka mitmeid rahvusvahelisi auhindu oma haridustoodetes, eriti disaini osas.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi