contadores estadisticas Saltar al contenido

8 detaili, mis muudavad iPhone'i kasutajad armukadedaks

Pärast seda, kui kõik iOS-iga hästi hakkama sai, saabus väikese roboti kord: tutvuge 8 Androidi funktsiooniga, mis teevad iPhone'i ja iPadi kasutajad armukadedaks

Mõni päev tagasi avaldasime 8 tunnusega loendi iOS me tahame näha Android. Nagu me artiklis selgitasime, on normaalne, et igal süsteemil on pelga süsteemi eelised ja eelistused maitse küsimus. Seoses iOS, hea osa selle eelistest seoses OS-iga Google kuna see on suletud süsteem, kus riist- ja tarkvara valmistab üks tootja ja üks seadme rida.

Teisest küljest on see sama tsentraliseerimine, iseenesest, esindab ka suurt lüüasaamist Apple'i süsteemide jaoks. Veel androidid mitmeotstarbeline ja mitmekesine, mis on teie jaoks väga oluline edu. Sellele mõeldes otsustasime teha ka nimekirja kaheksast väikesest robotitrikist, mis olid kättesaamatud iOS ja see muudab paljud kasutajad armukadeks iPhone ja iPad.

Avage see, mida soovite, kuidas soovite

Android: samm-sammult, kuidas rakendus vaikimisi seadistadaTavarakenduse seadistamine Android-nutitelefonis on üsna lihtne

Kui te pole kunagi pikka aega iPhone'i kasutanud, siis tõenäoliselt üllatunud tean, et iOS ei võimalda teil seda valida tavarakendus teatud üksuste avamiseks. Tavarakenduse kontseptsioon pärineb Windows, aga juba sisse Android mitu aastat tagasi ja võimaldab teil valida parima programmi teatud failide või linkide avamiseks. Lisaks aja kokkuhoiule lisab see funktsioon veelgi kasutatavus, kuna te ei pea kasutama ainult rakendust süsteem näidata.

Ei iOS, lihtsalt ei h see võimalus. Kui klõpsate lingil, avaneb link alati Safari, süsteemi loomulik brauser. Samad reeglid kehtivad alati avatud e-kirjadele Post muu süsteemitarkvara. Kui teil see on Android ja soovite vaikeseadet muuta, avage see lihtsalt Seadistused, puudutage suurendusklaas ülal ja otsige tavarakendus"Või"tavarakendus.

Google'i assistent

Google-Assistant-Pixel-4Google Assistent on saadaval iPhone'is, kuid pole süsteemiga nii palju integreeritud

seda Google'i assistent Enamik integreeritud seadmeid Android ja seda arvestades Google haldama enamikku selle Google'i kalendri seadmes kasutatavaid teenuseid, YouTube, Otsing, Gmail ja teine ??ta saab suhelda paljude süsteemidega. Sellega peale selle, et ta on võimekam kui Siri, iPhone, ka assistent targem, sest võite kasutada tugevat otsingumootor Google'ilt iga kord, kui saate küsimuse.

Kuigi see pole nii lai kui võimalik Assistent üks tööriist Oluline neile, kes seda kasutavad: ressursid saavad aru, mida teete teistes rakendustes, ja koos sellega öelda, millal teie järgmine koosolek on, kas liiklus läheb lükka sind edasi, vastake oma järgmisel lennul lihtsatele ja ühtlastele küsimustele tegutsema. Neile, kellel on kodus nutikat elektroonikat, see on Assistent avage rohkem võimalusi, kuna võimeline kontrollima mõned neist.

Kõik see teeb Androidi virtuaalse abistaja vaieldamatult parem kuni iOS.

Ekraani jagamise re?iim

Jaotatud ekraan: näide rakenduse kuvamise kohta ja konfiguratsiooni üksikasjadVaadake oma nutitelefonis jagatud ekraani kasutamise kohta samm-sammult juhiseid

seda Android tugire?iim poolitatud ekraan alates 2016. aastast, kui funktsioon ilmus versioonis 7,0 Nuuga süsteemist. Isegi nii iPadOS toetab juba funktsioone, kus on võimalik, et ekraani kahes osas kuvatakse erinev rakendus, sama funktsioon ei saadaval iPhone'is. Fakt, et ressursid on ühes tootes olemas ja teises mitte, pidage meeles mõlemat väga sarnanenäitab, et iPhone'il pole tahtlikku tegevust Apple.

Miskipärast näib, et Apple ei soovi, et kasutaksite oma iPhone'is kahte rakendust. H kes ütles, et seadme ekraan liiga väike selleks aga iPhone 11 Pro Max omage seda nime just seetõttu, et see on neile adresseeritud töö nutitelefoniga või soovite tee rohkem koos temaga. Sel juhul saab see kasutada kahte rakendust korraga, ehkki väikeste raskustega see kindlasti on käed ratta peal.

Kui teil on nutitelefon Android ja tahan kasutada poolitatud ekraan, lihtsalt vajutage nuppu multitegumtöötluse nupp Vajutage nutitelefonis jagamiseks rakenduse ikooni ja seejärel puudutage Avage jagatud ekraanire?iimis. Sealt hõivab rakendus ainult osa ekraanist ja saate selle avada muu tarkvara ülejäänud osa hõivata. Piisab iga rakenduse hõivatud suuruse kohandamiseks üles minnes või alla a baar mis eraldab neid kahte.

Ehkki protseduur on sama lihtne kui enamikul nutitelefonidel AndroidOluline on meeles pidada, et ülaltoodud toimingud varieeruvad süsteemi versioon ja seadmemudelid.

Süsteem oma nägu

Spetsiaalne ekraanipilt Android-seadmesApple'i süsteem on isikupärastamise osas palju rangem

seda Android erakordne saab reguleerida ja mis piirab seda, kui palju saate seda muuta Kui kaugel Olete nõus seda tegema. Näiteks on olemas kasutajad, kes ei konfigureeri liiga palju teema, millel on korraga mitu muutmisvõimalust, värvi liides, koonus ja liiga palju graafiline element; juba neile, kes valdavad süsteemi pisut rohkem, on võimalik installida a kanderakett ja seejärel muutke avaekraani.

Kui te pole rahul, saate välimust muuta lukustuskuva ja klaviatuur, muutke font installige süsteemist taustpilt animatsioon ja kasutada vidin: element, mis annab teile juurdepääsu teatud funktsioonidele ja rakendusteabele ilma, et peaksite seda tegema ava need, tehke seda otse avaekraanil. Lühidalt, Android võib olla ükskõik mida soovite, isegi see, mis teie seadme tootja on Ei taha Mis iganes see ka on.

Ei iOS, lugu muud: nagu suletud süsteem, kõik võimalused isikupärastamine mida pakub Apple ise. Rakendus App Store ei saa muuta OS-i välimust ja kõike, mis võimaldab Apple'il muuta avaekraani ikoonide paigutust, nagu ka teie taust ja lukustuskuva, lisaks süsteemi jaoks kahe teema pakkumine, üks selge ja üks tume.

Laiendatav mälu

Näide Android-opsüsteemiga seadmest, millel on micro SD-kaardi kaudu laiendatav mäluPole ühtegi iPhone'i või iPadi mudelit, millel oleks laiendatav mälu microSD-kaardi kaudu, nagu see Samsungi seade

Sest sõbralikum modifikatsioon üldiselt Android lubab seda isegi teha laiendage salvestusruumi teie seade. Kuigi mitte kõik seadmed ei toeta "mälukaarte", nagu teada, saavad need, kes seda teevad, seda teha ainult seetõttu süsteem võimaldab. Ei iOStaaskord, ükskõik kui palju gigabaiti alates ladustamine omage oma iPhone või iPad, kui soovite enamat, peate seda tegema muuda seda uue jaoks.

seda on mõistlik öelda mälukaart on mänginud palju suuremat rolli kui praegu ja koos selle tekkimisega pilvesalvestus, kaotasid nad väikese huvi. Siiski on kasutajaid, kes töötavad oma nutitelefonidega (näiteks meie, ajakirjanikud) ja kellel on kindlasti hea meel, kui neil on võimalus säästa rohkem faile see ei sõltu Internetist ja kuutasudest.

Nüüd on olemas pendeldab välk- ja USB-portidega, mis võivad olla kasulikud salvestusruumi lühiajaliseks pikendamiseks või kasutamiseks failide ülekandmine praktilisemalt. Kuid nad on väga veel kallim ja lepime kokku: ei ei midagi praktilist püsige oma telefoni (või tahvelarvuti) küljes.

Sõltumatu arendaja

Xdadevelopersi logoga kunstSee foorum koondab tuhandeid sõltumatuid arendajaid, kes töötavad peamiselt Androidiga

Android süsteem avatud kood. See tähendab, et kõik teie programmid on saadaval kedagi huvitab. Praktikas võimaldab see lisaks fännidele sõltumatutel arendajatel süsteemi põhjalikult tundma õppida ja töötada sellega välja rakenduste, tööriistade ja lahendus probleemidele, millega tootja ei tegele. Selle arendaja töö Olen oluline et mõnda tema teost ühendavad kaubamärgid ja isegi Google ise.

Selle kogukonna selgeim näide on XDA arendaja, täielikult nutitelefonidele pühendatud foorum, kust leiate arutelusid, rakendusi, probleemide lahendamist ja isegi alternatiivne versioon Androidist teie seadmesse. Paljudel juhtudel, kui teatud mudeleid enam pole uuendatud või ärge aktsepteerige funktsioone, mida arendajad saavad aktsepteerida XDA hoolitsema karu Mudeli jaoks uus Android (või funktsioonid).

Selline reaalsus seal ei ole ei iOS, kuna Apple'i puhul on süsteem suletud ja kogu tarkvara, mis seda kasutab arenenud ettevõtte kaudu või vähemalt teie kaudu sõel.

Kasutage esimest uut tehnoloogiat

Samsung Galaxy Foldi Android-opsüsteemi põhiekraanGoogle'i süsteemi uusim versioon toetab juba paindlikke ekraane, näiteks Galaxy Fold

Erineb iOS, mis keskendub ühe tootja mitmele seadmele Android kasutatud kümneid neist ja sisse tuhat mudel. Sellised variatsioonid võimaldavad süsteemi kasutada isegi kõige mitmekesisema tehnoloogiaga inditas. Funktsioonid nagu pöörake kaamerat, sälgud erinevates formaatides ja paindlik ekraan vaid mõned näited, millel seadmesse jõudmine võtab kaua aega iOSsee, kui nad tulevad.

See tähendab, et kui teil on piisavalt kotte ja julgust seadmesse investeerimiseks eksootiline sama nagu üks Mi Mix Alpha Saate, sest süsteem on üsna paindlik kohandatud mitmekesisemad tingimused. Seoses Apple, vajavad ettevõtted muudatuste vastuvõtmiseks aega, sest hea aja õppimiseks kulub lisaks sellele ka parim viis tegelikud vajadused, et kohandada uut tehnoloogiat oma teele.

Valikuvabaduse moto

Eri tüüpi nutitelefonid, kõik koos Androidi opsüsteemiga, näitavad OS-i mitmekesisust.Android pakub mitmesuguseid valikuid, nii tarkvara kui ka riistvara

Võimatu: see suurim vara alates Androidja kust pärinevad kõik muud süsteemi eelised, valikuvabadus et see pakub. Fakt, et süsteem avatud lähtekoodiga, Ingliskeelne nimi avatud lähtekoodiga tarkvara, muutes oma programmeerimise tasuta ja tasuta kättesaadavaks kõigile maailmas. miks tootjad saavad muutma Android ja edasi müüa muudatused, mida nad ilma vajaduseta tegid maksma Google'ile mitte midagi.

See funktsioon on nii sisemine süsteemist, mis võimaldab seda hõlpsasti kohandada, nii tootjate jaoks, kes lisasid erinevad omadused nende liides, aga ka kasutajate jaoks, see tähendab muutma süsteemi konfiguratsioonist ja rakendusest. Lisaks on see ka võimalik Android Saab mitmeotstarbeline, pakub lisaks muudele aspektidele ka suuruste, hinnaklasside ja mahutavusega seadmeid erinevad üksteisest.

Isegi nii tsentraliseerimine märgistus iOS ja positiivne külg, nagu me mainisime eelmine artikkel, vabadus ja mitmekesisus, mis teeb Android jaoks vallaline ja kuni kallis nende poolt, kes seda kasutavad.

Ja teil on iPhone või a Android? Kas arvate, et on mõnda olulist punkti, mida meie loendisse ei kuulu? Suhelge meiega ja andke meile tagasisidet, kasutades kommentaariväli all!

Via: CNET