8 e-spordi programmi telerist vaatamiseks

Leidke parimad e-spordi programmid, et saaksite fänne valida ja teleris vaadata

Elektrooniline sport (paremini tuntud kui e-sport), on iga aastaga järjest rohkem kasvanud, kus toimub mitmesuguste modaalsuste maailmavõistlus, kuhu on kaasatud üha rohkem mängijaid, rahaliste auhindade ja kogu maailmas tunnustusega.

Seetõttu investeerivad spordikanalid üha enam e-spordi mängude ja võistluste universumit käsitlevatesse saadetesse, kus on jutustusi ja kommentaare teemast aru saavatelt.

Kommentaatorid vaatavad e-sporti arvutistE-Spordi programm on Brasiilias ja kogu maailmas kasvanud ning teeninud turniiridel miljoneid dollareid (Pilt / paljundamine: fotode deponeerimine)

Kui olete huvitatud sellest mängurimaailmast ja soovite jälgida parimat e-sport maailmas oleme loetlenud kaheksa parimat valikut, mida saate vaadata SKY TV, võistluste, näpunäidete, intervjuude, gameplays ja palju muud!

Mitmikmäng

Kanaliprogramm ESPN, Mitmikmäng Sellel on tund aega ja sellel on e-spordi simulaator, mis toob fännidele mängukogemuse.

Vaadake õpetusi, näpunäiteid, gameplays, pluss mängu uskumatu tilkumine FIFA ja JALAD. Muljetavaldav pakkumine NBA2k ja Tüütu ka osa Mitmikmäng.

8 e-spordi programmi telerist vaatamiseks

Sa leiad Mitmikmäng mitu päeva nädalas, vaheldumisi ESPN, ESPN HD, ESPN 2 ja sisestage ESPN Extra.

Matši valmistamine

Programm Matši valmistamine kuuluvad kanalisse ESPNpakub fännidele eksklusiivseid live-videoid mängumaailma jaoks ja Taotlus, lisaks uudised, intervjuud, vestlus ning turniiride ja vastasseisude analüüs.

SEE Matši valmistamine esitasid Felipe Felix ja Luiz Hygino koos külalistega igas osas, tuues programmi veel ühe vaatenurga.

E-Spordiareen

Peal ESports Arena, mida näitab ka kanal ESPN, Osalete rahvusvahelise mänguturu põhisündmustel, vaatate üle maailma suuremad mänguturniirid ning küsitlete Euroopa, Põhja-Ameerika ja Aasia mängijaid.

Programm ESports Arena see töötab igal nädalal laupäeval ja üks tund. Kordusi saate leida alternatiivsetel aegadel.

E-Spordi areen pakub arvustusi mitmelt turniirilt ja iga kĂĽlalise erineva vaateE-Spordi areen pakub arvustusi mitmelt turniirilt ja iga kĂĽlalise erineva vaate

Brasiilia mängusari

Päevaprogrammi, programmiga Brasiilia mängusari kanalil näidatud Bandsports11:30, kordustega 10:30.

SEE Brasiilia mängusari eetrisse meistrivõistlused ja matšid ekspertide jutustuse ja ainega. Teatud mängude võistlusi näidatakse igal nädalal.

Jutustaja- ja kommentaatorimeeskonda kuulusid Lucas Marduk, JoĂŁo FREZE Pedro, Filipe Archandel ja Fernando Soneca.

Iga mängija saab registreeruda ja võistelda, esimene etapp edastatakse Interneti-kanalil ja viimane etapp näidatakse teleris, suure finaali otseülekandes ja publikuga.

Brasiilia mängusari toob mängust rääkimiseks kokku kommentaatorite meeskonnaBrasiilia mängusari toob mängust rääkimiseks kokku kommentaatorite meeskonna

Otsin ratast

Otsin ratast see on esimene tõsielusaade kanal Sportv. See programm otsib diktorit e-spordi ühele kõige traditsioonilisemale võistlusele, nimelt Vikerkaare kuue piiramine.

Reaalsuse idee on tuua mängijad üksteisele lähemale Vikerkaare kuue piiramine, mis täna Brasiilias ulatub umbes 2,5 miljonini.

Loojad kommenteerisid, et järgmisel hooajal kavatsetakse tuua castereid teistest mängudest, näiteks CS: GO ja legendide liiga.

8 e-spordi programmi telerist vaatamiseks

Null1

SEE Null1 on vabaõhu telemänguprogramm, mida näidatakse Rede Globo kanalil laupäeva kuni pühapäeva varajastel tundidel kohe pärast kuupäeva Kõrge tundja Tiago Leifertil on saatejuht.

Selles programmis arutatakse meistrivõistlusi e-sportParim, mängud, väljaanded, käigud ja palju POP- ja Geek-kultuuri.

Tiago Liefert lahkus BBB-st, et juhtida programmi Zero1Tiago Liefert lahkus BBB-st, et juhtida programmi Zero1

Võtke intervjuusid YouTube’i kasutajate ja Brasiilia mängijatega, saatejuhtide tellitud mängude mängimist ja avage karp konsool.

Brasiilia E-spordi auhind

Auhindu näidatakse kanalite kaupa Sportv, 8 kandidaati 14 kategoorias. Nominendid läksid rahva hääletusele ja enim hääletatuna pääsesid veel kahe superžürii poolt nimetatud nimega finaali, kus see otsustaks meistri.

Kord on: Vikerkaare kuue piiramine, Parim CS: GO mängija, legendide liiga, Virtuaalne jalgpall, Dota 2, Vaba tuli, Overwatch, Kaardimäng, Royale lahing, Võitlusmängud, Mobiilimängud, Aasta isiksus ja Wahyu sportlane.

ESL One Manila ja ESL One Frankfurt võistlused

Vaadake otseülekandeid meistrivõistluste otseülekannetest ESL Üks Manila ja ESL Üks Manila Frankfurt kanalil Sportv ja Sportv 3, jutustamise ja ekspertkommentaaridega.

Peal ESL Üks näeme mängus üht suurt rahvusvahelist meistrivõistlust Dota 2. Otseülekanded ja meistrile 100 000 dollari suurune auhinnafond.

Valige lihtsalt oma fännid ja vaadake parimat mängude mängimine kodust lahkumata! Kas on veel programme, mida me selles osas ei maininud? Jäta kommentaar.