contador gratis Saltar al contenido

8 parimat Linktree alternatiivi Instagram bio jaoks

8 parimat Linktree alternatiivi Instagram bio jaoks

Instagrami elulugu on oluline element kõigile, kes soovivad Internetis raha teenida. Vaatamata sellele, et see on üks parimaid jälgijate saamise strateegiaid, on see väga piiratud, nii et see võimaldab teil sisestada ainult väliseid linke ja isegi kirjelduses on ruumi bio Instagram jaoks vaid mõneks lauseks.

Linktree on selle probleemi kõige kuulsam seiklus. Ehkki see ei võimalda teil kirjelduse pikkust suurendada, võimaldab see luua linke, mis suunavad teie jälgijad lehele, kus on mitu linki sinult. Kuid kas see tööriist on selle funktsiooni jaoks tõesti parim?

Enne Linktree konto loomisega kiirustamist kutsume teid üles leidma sellele Linktreele mitmeid alternatiive. Kõik võib korrutada teie profiilil olevaid linke, kuid kõigil on mõned erinevused, mida tasub tähele panna.

Niisiis, leiate altpoolt mõned parimad alternatiivid Linktree jaoks oma Instagrami bio!

1. AppTuts.bio

alternatiivsed linktree-rakendused

Paljud veebitööriistad on inglise keeles ja vajavad keelekäskude kasutamist. Tõlkimisel ei tehta tõlkimist alati hästi ja see võib põhjustada vigu. AppTuts.bio ei kannata seda.

Portugali keeles välja töötatud tööriist võimaldab teil luua linke, mis saavad teie jälgijad suunata teistele teie lehe muudele linkidele. Tasuta saate seda vastavalt soovile kohandada ja sisestage videoid või vorme, et oma jälgijaid näiteks e-turunduse jaoks lüüa.

Alustage AppTuts.bio kasutamist nüüd linki avades!

2. Link profiilil

See rakendus toimib sihtlehe tööriistana. Erinevus tavalistest püüdmislehtedest on see, et need lingid osutavad teie ettevõtte erinevatele lehtedele, olenemata sellest, kas tegemist on ajaveebi sisu või müügi lehtedega, ilma piiranguteta.

Selle peamine eelis on see, et saate oma Instagrami lingi kaudu analüüsida, milline juurdepääs teie lehele tuleb. Profiilides olevad lingid on lihtsad ja hõlpsasti kasutatavad lisaks e-kaubanduse rakendustega nagu Amazon, WordPress ja Shopify töötamisele.

Sellel platvormil on kuutellimus hinnaga 9,99 dollarit, kuid see pakub tasuta prooviperioodi. Kontrolli linki.

3. kämping.bio

alternatiivne linktree-kämping

Lisaks Instagramile võimaldab Campsite.bio luua linke postitamiseks teistes sotsiaalsetes võrgustikes nagu Facebook, Twitter või LinkedIn. Erinevalt profiililinkidest on sellel tasuta ja tasulised paketid, mis võimaldab suuremaid valikuid.

Selle funktsioonide hulgas toome välja teie linkide lehe kohandamise võimaluse, sealhulgas teie kaubamärgi logo ja lingi esiletõstmiseks parima taustavärvi määramise. Mõlemad funktsioonid on saadaval tasuta platvormipaketis.

Lisatasupaketis eemaldatakse kämpingu vesimärk teie sihtlehelt, saate kasutada linke oma domeeniga – näiteks campsite.bio/suapagina asemel – ja integratsiooni e-posti turundusplatvormidega, näiteks MailChimp. Lisatasu paketi eest võetakse iga kuu 7 dollarit.

Campsite.bio kohta lisateabe saamiseks klõpsake linki.

4. Võtke ühendust InBio-ga

Üks Linktree populaarseimaid alternatiive, ContactInBio omab veelgi rohkem funktsioone kui tema konkurendid. Lisaks sihtlehe loomisele võimaldab see platvorm lisada kontaktvorme. See tähendab, et see on ka ideaalne platvorm oma ettevõtte väljavaadete tabamiseks Instagramis.

Muud funktsioonid hõlmavad võimalust lisada oma meediale sotsiaalmeedias tekstiplokid, pildikarussell ja nupud.

Nagu kämpingus, on ka ContactInBios tasuta ja tasulised paketid. Tasuta versioonis on ka vesimärke, kuid lehe nurgas, mis on rohkem varjatud, segades kujundust harva.

Tasulises väljaandes – ContactInBio on kaks! – vesimärki pole vaja. Lisaks saate lehe korrastamiseks saata oma pilte ja videoid.

Klõpsake sellel lehel, et saada lisateavet ContactInBio kohta!

5. Sissetulev link

See on alternatiiv Linktreele, mis vaevalt erinevustele tähelepanu pöörab. Selle peamine eelis on see, et see on täiesti tasuta.

Teisest küljest ei paku see palju redigeerimisvõimalusi ja seda võib pidada väga põhiliseks platvormiks. Kui teile mingil põhjusel Linktree ei meeldi, kuid teil pole täiendavaid funktsioone, proovige linki avades Linkr.in.

6. Linkkle

Veel üks lihtne lahendus, kuid mitte nii lihtne kui Linkr.in. Linkklel pole ka palju funktsioone, nagu siin mainitud teistel Linktree alternatiividel.

Teisest küljest on üks neist väga oluline: see pakub aruandeid selle klõpsatud linkidel tehtud klõpsude kohta. Ehkki see on tasuta, ei sisalda see rakendus teie vesimärki teie loodud lehel.

Siiski peate tegelema juhusliku reklaamiga, mis ilmub Linkkle ekraanil. Selle vältimiseks võite teha ühekordse makse $ 5 dollarit.

Tutvuge Linkkle kaudu lingi kaudu ja tehke tema kohta oma järeldused.

7. Swipop

swipop

Viimane Linktree alternatiividest selles artiklis on Swipop. Ideaalne platvorm mõjutajate jaoks Instagramis, kuna see võimaldab teil luua linke sisumüügi lehtedele. Sarnaselt sellele, mida Instagrami parimad sõbrajuhid on teinud nagu Bume.

Väärib märkimist, et Swipop on tasuta ja hõlpsasti kasutatav. Defekt ei võimalda teie pilti kaasamislehele lisada ja mõnda reguleerimisvõimalust lisada.

Kuid see ei sunni teid vesimärke kasutama ja sellel pole ka reklaame. Klõpsake lihtsalt linki ja hakake kasutama!

8. Puudutage valikut Bio

Linktree alternatiivi sulgemiseks on Tap Bio.

Selle funktsioonide hulgas toome esile võimaluse kohandada kogu lehte, sealhulgas nuppu, mis sisaldab teie sihtlehe linki. Nendele nuppudele saab lisada isegi tausta.

Puudutage Bio on tasuta ja seda saab kasutada lingile juurdepääsu kaudu.

Milliseid neist Linktree alternatiividest olete kasutanud?

Kas teie Insta bio on mõni neist Linktree alternatiividest? Või eelistate ise Linktree'i kasutada? Ärge unustage testida kõiki platvorme ja vaadata, milline neist sobib teie profiiliga kõige paremini!

Kas soovite rohkem teada saada Instagramist? Nii et ärge lahkuge ilma selle täieliku juhendi teadmata enim kasutatud Instagrami hashtagiga!