8 parimat OnePlus 3 ekraanikaitset, mida osta

8 parimat OnePlus 3 ekraanikaitset, mida osta

Võib-olla on OnePlus loobunud oma „Sandstone” kaubamärgi viimistlusest OnePlus 3 metallikujunduse kasuks, kuid see ei muuda seadet vähem ilusaks. Kauni disainiga on see seade võimsuste osas spetsifikatsioonide osas, üks hiilgava 16 MP tagumise, 8 MP esikaamera, võimsa Snapdragon 820 protsessori ja ilmatu 6 GB RAM-iga. Pealegi on Gorilla Glass 4-ga armsa 5,5-tollise Opeli 1080p AMOLED-ekraani juhtfunktsioonid, mis on üsna vastupidav, kuid me ei panustaks, et raha ei puruneks tugeva langusega. Nii et teil on parem rakendada oma OnePlus 3 ekraanikaitset / kaitset. Kuid ekraanikaitse ostmisel on palju segadust ja see on põhjus, miks me oleme nagu alati siin abiks. Nii et ilma pikema jututa Siin on 8 parimat OnePlus 3 ekraanikaitset, mida osta:

1. Ametlik karastatud klaasist ekraanikaitse

OnePlus pakub oma ametlikul veebisaidil karastatud klaasist ekraanikaitset OnePlus 3 jaoks. Kilp lisab lisakihi oleofoobne ja hüdrofoobne kate, nii et saate hõlpsalt eemaldada tolmu, sõrmejäljed ja kõik vedelikud. Samuti pakub see suurepärast kaitset kriimustuste ja tilkade eest, nii et saate lihtsalt oma ümbrise oma OnePlus 3 ekraanile installida ja muretult kasutada.

Kust saab osta: OnePlus.net Hind: 12,95 dollarit

2. IQShield matt ekraanikaitse, täielik katvus

Meile meeldib eriti OnePlus 3 jaoks IQShieldi matt ekraanikaitse, kuna see katab suurema osa esiosast ja see meeldib meile puudutuskaaslane . Ekraanikaitse on peegeldusvastane, nii et see ei mõjuta teie kogemusi otsese päikesevalguse käes. Sellel on ka kate, mis takistab määrdumisi, sõrmejälgi ja tolmu. Lisaks saate täpse montaaĹľi ja täpsed väljalõiked ning saate neid rakendada “märja pealekandmise” meetodil, nii et paigaldamine on mullivaba ja lihtne.

IQ Shield pakub ka tasuta asendusi, kui olete tootega rahul, seega on ka neid. Pakendis on ekraanikaitse, puhastuslapp ning vedeliku- ja mullimahl.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 9,95 dollarit

3. Plesoni servast servani ekraanikaitse

OnePlus 3 pakub ekraani servades kõveraid, mis muudab ekraanil libistamise liigutused palju sujuvamaks. Kuid see on ka põhjus, miks enamik ekraanikaitsmeid ekraani täielikult ei kata. Noh, seal särab ekraanisäästja Plesoni servast servani. Nagu arvata võis, Plesoni ekraanikaitse katab OnePlus 3 ekraani kumerad servad .

Koos sellega on PET-ekraanikaitsed väga paindlikud ja vastupidavad ning vastupidavad ka määrdumistele, mustusele, sõrmejälgedele ja õlile. Samuti on seda puudutades satiinitunne, nii et ekraan on sellest veelgi voolavam. Pakett sealhulgas 3 ekraanikaitset, alkoholipreparaadid, pidurikaardid, tolmu eemaldamise ajad, paigaldusjuhendid ja eluaegsed asendusgarantiikaardid.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 7,45 dollarit

4. Yootechi karastatud klaasist täisekraaniga kaitsekate

OnePlus 3 ekraanikaitse Yootech esitleb silmapaistev vastupidavus koos täieliku katvusega . Karastatud klaas on siin 9H kõva, mis tähendab, et see on äärmiselt jäik ja kriimustuskindel. Ekraanikaitsel on ka mustad raamid, mis peaksid AMOLED-ekraanil töötama hästi mustade mustadega. Pakett sisaldab ekraanikaitset, alkoholi valmistamise aluspinda, tolmu eemaldamise linti ja kogu elu asendavat garantiikaarti.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 7,85 dollarit

5. AquaShield Ultra Clear ekraanikaitse

Kui soovite, et ekraanikaitse oleks nii selge, peate OnePlus 3 jaoks hankima AquaShieldi ekraanikaitse Sa isegi ei märka, et see seal on . Kuigi ekraanikaitse võib olla väga selge, pakub see siiski kaitset kriimustuste ja mõlkide eest. See on ka otsast lõpuni, kuid sellel puudub täielik katvus. Muude ekraanikaitse funktsioonide hulka kuulub UV-kindel filter parema vaatamiskogemuse saamiseks ja matt. Märgkinnituse meetodi abil saate selle oma OnePlus 3-le hõlpsalt ja täpselt rakendada.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 7,85 dollarit

6. Hr Spioonivastane ekraanisäästja Kilp

Me vihkame seda, kui keegi meie nutitelefoni ekraanil luurab, ja kui te seda vihkate, peaksite tutvuma härra spioonivastase ekraanikaitsega. Kilp OnePlus 3 jaoks. Ekraanikaitse on loodud selle tagava filtriga keegi, kellel on 30-kraadine nurk, ei näe teie OnePlus 3 ekraani sisu . Parimate tulemuste saavutamiseks soovitab hr Shield maksimaalset heledust.

Koos privaatsusega pakub see ekraanikaitse kriimustusvastast ja vastupidavust. Pakendil on kaks spioonivastast kilpi koos juhistega, puhastuslapp, tolmukoguja, kraapimiskaardid ja eemaldatav kassett.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 7,95 dollarit

7. Skinomi pimestamisvastane matt ekraanikaitse

Skinomi mattekraanil OnePlus 3 on peegeldusvastane materjal nähtavuse suurendamiseks. Sellel on ka ravida, tänu oma elastsele polümeermaterjalile, mis muudab selle vastupidavaks kriimustustele, määrdumistele, UV-kiirte ja sõrmejälgedele. Peale selle on matt ekraanikaitsel parema puutetundliku kogemuse saamiseks sile tekstuur.

Saate vedeliku lahuse koos ekraanikaitsega, nii et saate kasutada märja pealekandmise meetodit selle paigaldamiseks ilma mullideta. Samuti on Skinomi piisavalt kindel, et pakkuda tootele eluaegset garantiid.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 9,95 dollarit

8. Monoy karastatud ballistilisest klaasist ekraanikaitse

Kuigi Monoy ekraanikaitse ei pruugi pakkuda OnePlus 3 monitori jaoks täielikku valikut, pakub see seda siiski tingimusteta kaitse . Karastatud klaasist ekraanikaitse on ainult 0,3 mm paksune, kuid sileduse saavutamiseks on selle kõvadus 9H, 2,5D ümardatud otsaga. Samuti kirjeldatakse siin olevat klaasi plahvatuskindlana, mis peaks olema üsna tugev näide.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 7,80 dollarit

Kauni ekraani kaitsmiseks hankige OnePlus 3 ekraanikaitse

Meile meeldib OnePlus 3 kõverate servadega optiline ekraan AMOLED ja oleme kindlad, et ka teie. Nii et peaksite ostma ühe neist ekraanikaitsetest, et olla turvalisem, kuna nutitelefonide monitorid võivad tänapäeval seintel olla rasked. Noh, see kõik on meie poolel, kuid me tahaksime sinust kuulda. Kui kavatsete osta OnePlus 3 ekraanikaitset või olete selle juba ostnud, andke meile sellest teada allpool olevast kommentaaride jaotisest.