8 parimat Samsung Galaxy S8 Plus ekraanikaitset, mida saate osta

Samsung käivitas hiljuti oma lipulaevad Galaxy S8 ja S8 Plus ning need on suurepärased. Kuigi me teame Samsungi uute lipulaevade kohta kõike väga hästi, siis tänu mõnele lekkimisele näitab ametlik teade uusi seadmeid täies hiilguses. Koos tipptasemel tehniliste näitajatega on S8 ja S8 Plus ilusa disainiga, metallist ja klaasist korpuse ning kõvera Infinity ekraaniga, mis pakub suurepärast futuristlikku disaini. Kumerat ja raamita ekraani peetakse siiski purunevaks, seega peaksite S8 ja S8 Plus hankimisel investeerima ekraanikaitsesse. Kuigi saate vaadata meie artiklit Galaxy S8 parimate ekraanikaitsete kohta, Siin on 8 parimat Galaxy S8 Plus ekraanikaitset, mida saate osta:

1. Spigen paindlik ekraanikaitse Galaxy S8 Plus (2 ĂĽhikut)

Spigen pakub Galaxy S8 ja S8 Plus jaoks palju ümbriseid, katteid ja ekraanikaitseid. Seega, kui otsite Galaxy S8 Plus jaoks esmaklassilist ekraanikaitset, tasub tutvuda selle NeoFlexi pakkumisega. Spigeni ekraanikaitse koosneb painduvast TPU-st, mis kaitseb ekraani kriimustuste, sõrmejälgede, määrdumiste eest. See pakub ka isetervendav ressurss . Ka ekraanikaitse on servast servani, nii et S8 Plus kõverad küljed peaksid olema kaetud.

Osta Amazonist: (7,99 dollarit)

2. Skinomi mattekattega Galaxy S8 Plus ekraanikaitse

Mulle meeldivad oma seadme jaoks matt ekraanikaitsed ja kui teete seda liiga, peaksite kindlasti tutvuma kaanega Skin Matte Full Cover Screen Protector. Nagu nimigi ütleb, on see loodud selleks, et pakkuda Galaxy S8 Plus-le maksimaalset ekraanikaitset. Peale selle on ekraanikaitse matt ja on peegeldusvastased omadused, mis vähendab esiletõstmisi ja pakkumisi sile ja siidine tekstuur monitorile. Samuti on see isetervenev, vastupidav ja vastupidav sõrmejälgedele, kriimustustele, UV-kiirte ja plekidele.

Skinomi ekraanikaitse võimaldab mullivaba paigaldamist ja ettevõte pakub ka 100% riskivaba eluaegset garantiid.

Osta Amazonist: (7,85 dollarit)

3. Incipio Plex Plus Shield Edge ekraanikaitse Galaxy S8 Plus jaoks

Incipio on nutitelefonide lisaseadmete pakkumisel tuntud kaubamärk ja noh, neil on Galaxy S8 Plus jaoks suurepärane ekraanikaitse. See on karastatud klaasist ekraanikaitse, mis kõverdub äärtes tagamaks, et see katab täiuslikult S8 Plusi servad. Ekraanikaitse pakub uskumatut kaitset, kaitstes lisaks pakkumisele ka S8 Plus ekraani kriimustuste ja põrutuste eest puuteekraani selgus ja reageerimine . Incipio pakub Plex Plus Shield ekraanikaitsele üheaastast garantiid, nii et võite seda kindlasti proovida.

Osta Incipio’st: (49,99 dollarit)

4. Supershieldz karastatud klaasist Galaxy S8 plus ekraanikaitse

Kui soovite Galaxy S8 Plus jaoks kõva klaasist ekraanikaitset, peaksite vaatama Supershielzi pakkumist. Ekraanikaitse pakub 9H kõvadust 0,3 mm paksuse kujundusega. ON kriimustuste ja sõrmejälgede vastane, tänu oleofoobsele ja hüdrofoobsele kattele. Peale selle pakub ekraanikaitse täielik katvus tõelises mõttes, sest see ei hõlma mitte ainult kõverat ekraani, vaid katab ka raami ülalt ja alt. Lisaks saab ekraanikaitset hõlpsasti rakendada ja isegi eemaldada, nii et te ei pea jääkide pärast muretsema. Supershieldz pakub ekraanisäästjale eluaegset garantiid, mis pole halb.

Osta Amazonist: (10,99 dollarit)

5. Otterbox Alpha Glass Galaxy S8 Plus ekraanikaitse

Otterbox on üks tuntumaid ekraanikaitse- ja kaitsetootjaid ning neil on Galaxy S8 Plus jaoks suurepärane ekraanikaitse. Alpha Glass ekraanikaitsmed on valmistatud karastatud klaasi ja polüestri segust, mille tulemuseks on kumerad servad, mis katavad täielikult Galaxy S8 Plus Infinity ekraani . Ekraanikaitse on tänu tugevdatud klaasile kriimustuskindel ja purunematu. Peale selle pakub see suurt selgust ja puutetundliku ekraaniga reageerimist. Otterbox pakub sellele korpusele 1-aastast garantiid ja sisaldab ekraanikaitsega tööriista, mis võimaldab seda hõlpsalt rakendada.

Osta Otterboxist: (44,95 dollarit)

6. ClearShield Clear Galaxy S8 Plus ekraanikaitse (2 ĂĽhikut)

Galaxy S8 Plus-l on ilus AMOLED-ekraan, selles pole kahtlust ja seadmete jaoks mõeldud ClearShield Clear-ekraanikaitse tagab, et näete ekraani kogu selle hiilguses. Ekraanikaitse tagab 99,9% selgus ja toob vastupidavuse ultraviolettkiirte, sõrmejälgede vastase katte ja iseparanevate funktsioonide suhtes. Lisaks on see uskumatult õhuke ja toob katvuse ka ekraani kumeratesse servadesse. Peale selle on ekraanikaitse ka väga vastupidav ja peaks kaitsma monitori kriimustuste ja põrutuste eest.

Selle pakendiga on kaasas paar ekraanikaitset, klaasipuhasti, mikrokiust puhastuslapp ja ĂĽksikasjalikud juhised.

Osta Amazonist: (8,95 dollarit)

7. LK Edge Galaxy S8 Plus Edge ekraanikaitse (2 ĂĽhikut)

LK karastatud klaasist ekraanikaitse katab kogu Galaxy S8 Plus esiosa, mis tähendab, et isegi ülalt ja alt olevad väikesed paneelid on kaitstud. See kõverdub isegi servades, mis tagab S8 Plus kaarekujulise ekraani kindluse. Lisaks pakub see oma ekraanikaitsega suurepärast kaitset 9H kõva, kriimustuskindel ja seda pole kerge murda . Sellel on ka oleofoobne kate, mis tagab, et sõrmejäljed ja plekid ei kahjusta ekraani selgust.

Osta Amazonist: (11,99 dollarit)

8. MuiFa 3D kaardus Galaxy S8 Plus ekraanikaitse

Nagu nimigi ütleb, on Galaxy S8 Plusi MuiFa ekraanikaitsel 3D kumerad servad, mis katavad S8 Plusi kõverad servad täielikult. See on ka kasutaja jaoks ekraanisäästja täielik katvus, nii et see katab ka S8 Plus pisikese raami. Peale selle on ekraanikaitsed saadaval järgmistes värvitoonides mustad, valged, hõbedased ja läbipaistvad variandid, nii et saate oma S8 Plus-ile uue välimuse lisada. Pealegi on see karastatud klaasist kaitsekiht, mille kõvadus ja kriimustuskindlus on 9H. Samuti on see purunematu ja sellel on oleofoobne kate, mis kaitseb sõrmejälgede ja määrdumiste eest.

Osta Amazonist: (15,99 dollarit)

Kasutage ekraani kaitsmiseks seda parimat Galaxy S8 Plus ekraanikaitset

Raamita seadmed on kukkumisel teadaolevalt altid kahjustustele, nii et uue S8 Plus hankimisel peaksite investeerima korralikku ekraanikaitsesse. Noh, ülalnimetatud Galaxy S8 Plus ekraanikaitsed on praegu kindlasti parimad saadaolevad. Nii et vaadake neid ja andke mulle teada, mida ostsite. Heli välja lülitatud allpool olevas kommentaaride jaotises.