8 saiti võidakse veebis kutsuda, tasuta ja saata WhatsApp kaudu

8 saiti võidakse veebis kutsuda, tasuta ja saata WhatsApp kaudu

Internetis kutse tegemine ei nõua piltide redigeerimise teadmisi. Muude peotüüpide hulgas on mitmeid veebimalle, mille malle saab hõlpsasti kohandada nii sünnipäevadeks, pulmadeks, beebide pidamiseks. Kasutajad saavad valida ka selle, kas printida või saata WhatsAppi, Facebooki, e-posti teel või lingi kopeerida.

AppGeek kogub parimad saidid, kus saab veebis kutseid teha, ilma et peaksite midagi maksma ja kellegagi jagama. Vaata seda!

1. FestaLab

Pidu

seda Pidu tasuta veebikutse loomise teenus. See tööriist pakub traditsioonilisi ja vibratsiooni võimalusi, mis loovad sündmusele omamoodi interaktiivse veebilehe.

Selle veebisaidi kaudu on külastajatel juurdepääs teabele, kaardid koos aadressidega ja võimalus oma asukohta kinnitada.

Valikuid on mitu malli selliste sündmuste jaoks nagu sünnipäevad, pulmad, 15 aastat, beebide näitamine ja paljud teised. Kasutajad saavad menüüst valida teema või otsida otsinguriba kaudu.

Malli valimisel, olgu see traditsiooniline kutse või kutse, on vaja teenuses konto luua. Protsess on väga kiire ja seda saab teha Gmaili sisselogimisandmetega. Seejärel küsitakse sündmuse kohta andmeid, nagu nimi, kuupäev ja aadress.

Teenus genereerib linke loodud lehtedele (vibratsioon). Seda linki saab jagada otse WhatsApi või Facebooki kaudu või kopeerida ja kleepida kuhu iganes soovite.

Virtuaalseid kutseid saab alla laadida WhatsAppile sobivas vormingus, PDF-vormingus (ideaalne printimiseks) või saata e-postiga.

2. Lõuend

Canva veebikutse

seda Lõuend Täielik tasuta pildiredaktor malli võimalustega. Sellel saidil on oma funktsioon kutsete loomiseks, mis on täielikult redigeeritavad.

Selle kasutamiseks peate looma kas oma Facebooki või Google'i profiiliga seostatud konto või kasutama e-posti. Avatud redaktor, sisestage Mall, tüüp Kutse otsinguribale.

Kuvatakse sellised valikud nagu sünnipäevad, pulmad, peod, beebide showd, kooli lõpetamine, 15. sünnipäeva peod ja palju muud. Väga palju paigutus tasuta ja tasuline. Kuvatakse tasuta üks silt See on tasuta, hiire kohal hõljutades pildi paremas alanurgas.

Üldiselt saab kõiki üksusi reguleerida, alates sisust, taustavärvist, fondidest jne. Tavaliselt salvestatakse muudatused teie kontole automaatselt.

Failide salvestamine seadmesse on võimalik ka teiste võrguteenuste hulgas Facebookis, Instagram'is, WhatsAppis, Drive'is. Uudsus on võimalus saata kutseid reageerivate veebisaitidena, kopeerides linke ja kleepides kuhu iganes soovite.

3. Desygner

Desygneri kutse veebis

seda Desygner generaator malli tasuta veebis saadaval. See teenus pakub unikaalseid funktsioone kutsete loomiseks.

Loomiseks looge teenuses lihtsalt oma e-posti, Google'i või Facebooki andmetega konto. Na Seo Kutsed ja kaardid (Kutsed ja kaardid tasuta tõlkes) ja valige soovitud vorming. Seejärel vali lihtsalt mudel – neile, kellel on võtmed, makstakse, ĂĽlejäänud on tasuta.

Saate muuta fondi stiili, suurust ja värvi, samuti tausta ja pildi värve. Praktiliselt kõiki elemente saab kasutaja redigeerida, sealhulgas ikoone ja pilte.

Kutsed saab salvestada PDF-, JPEG- või PNG-vormingus. Või hiljem jagatakse e-posti, WhatsApp, Instagrami, Facebooki või otse lingi kaudu.

4. Adobe Spark

Adobe Sparki veebikutse

seda Adobe Spark tasuta veebiprogramm malli, mille on välja töötanud sama Photoshopi looja. Kutse tegemiseks pean looma konto sisselogimisandmetega Google'ist, Facebookist, Apple ID-st või e-postist.

Kui redaktor avaneb, vahekaardil Mall, tüüp Kutse kutsevalikute nägemiseks. Muude ressursside hulgas on võimalik lisada fotosid, muuta fonte, muuta logosid.

Kujunduse osas saavad kasutajad kohandada värvimustrit, aspekte paigutus ja muuta ka suurust etteantud vormingusse. Instagramis, YouTube'i pisipiltidel või teatud printimiseks mõeldud mustritel on spetsiaalsed suurused postitustele või lugudele.

Kui olete lõpetanud, saate kutseid jagada Facebooki, Twitteri kaudu või lingi kopeerida ja kleepida. Soovi korral saate selle oma arvutisse salvestada PNG-, JPG- või PDF-failidena.

5. Kraapima

Kutse memo võrgus

seda Kraapima Üks lihtsamaid ja hõlpsamaid võimalusi meie loendist veebikutsete loomiseks. Mudel on valmistatud laste sünnipäevadeks, mille teemadeks on muu hulgas kangelased, printsessid, Disney tegelased.

Lihtsalt klõpsake soovitud elemendil ja lisaks täitke sellised andmed nagu vanus, nimi, kuupäev, aeg ja sündmuse koht. Kõik malli on ruumi sünnipäeva poiste fotodele, mis tuleb seadmest alla laadida (pilvest üles tõusta pole aega).

Siis minge Salvesta kutse ja fail salvestatakse JPEG-vormingus. Seejärel printige või jagage faile lihtsalt e-posti teel, WhatsAppis või suhtlusvõrgustikes.

6. Smilebox

Väike kast

Väike kast Animeeritud virtuaalse kutse generaator, saadaval on mitmesugused teemad. Selle kasutamiseks tehke lihtsalt lühike registreerimine, kasutades Facebooki või Google'i sisselogimisandmeid.

Veebirakendused võimaldavad redigeerida teksti sisu ja vorminguid, näiteks värve, fonte, suurusi jne. Kasutajad saavad kustutada fotosid, muuta tausta, elementide värvi ja kasutatavat muusikat. Tulemuste teada saamiseks avage need Eelvaade.

Lõpetamiseks klõpsake nuppu Jagage või printige. Kui soovite, et külalised osalemist kinnitaksid, valige Lisage RSVP. Kui ei, siis avage see Jäta see vahele.

Põhimõtteliselt on võimalik kutseid saata e-postiga kuni 10 inimesele ja failil on Smileboxi vesimärk.

7. Väldi

Väldi seda

seda Väldi seda kutsete tegija, mis võimaldab teil sündmust üheaegselt hallata. Tehakse virtuaalseid kutseid, mis on lehel saadaval, linki saab jagada otse SMS-i teel.

Aadresse on muu hulgas võimalik saata ka WhatsApp, Messengeri, Facebooki postituste, otse Instagramis.

Valikuid on mitu malli, tasuline ja tasuta, kõige erinevamate teemadega. Seal on kutsumallid sünnipäevadeks, pulmadeks, beebide näitamiseks ja muuks. Redigeerimise võimalused on muude teenustega võrreldes siiski piiratud.

Kasutajad saavad muuta ainult teksti sisu. See tähendab, et saate sisestada ainult sündmuse pealkirja, kuupäeva, kellaaja, aadressi, telefoni ja sisestada sõnumi külalistele.

Ürituste haldamise tööriistad võimaldavad teil hallata kinnitatud osalemist, saata sõnumeid kõigile külalistele ja hõlmata tegevusi.

Selle teenuse kasutamiseks peate rakenduses looma konto, kasutades oma Facebooki või Google'i sisselogimisandmeid või seostades selle e-posti kontoga.

8. Ucapani saar

Salami saar

seda Salami saar üks täielikumaid tasuta veebipõhiseid kutserakendusi. Seal on teemad pulmadeks, sünnipäevadeks, kooli lõpetamiseks ja paljudeks teisteks. Pärast sündmuse jaoks kõige sobivama valimist külastage Kohandage seda teabe redigeerimiseks.

Saate teksti muuta ja kleebiseid lisada, kuid paigutus ise ei saa redigeerida. Jätkake Järgmine ja vali virtuaalne salvestamine, printimine või saatmine. See teenus võimaldab teil saata e-posti, Facebooki, WhatsApp või linki kopeerida.

Kas soovite pigem kutsuda oma mobiiltelefonile? Seejärel vaadake 7 parimat tasuta rakendust kutse saamiseks. Aga kuidas helistada sõpradele hämmastavate videote kaudu? Tutvuge ka 7 parima tasuta mobiilse videoredaktoriga!