Juba enne Wi-Fi 6 debĂĽĂĽti valmistub Qualcomm Wi-Fi 7 saabumiseks

82% Portugali linnadest saab WIFI4EU programmiga tasuta WiFi-ĂĽhendust

WiFi4EU kolmandas üleskutses valitud linnade nimekiri selgus eelmisel nädalal, lisades 55 Portugali linna nende linnade arvule, kes juba saavad Euroopa programmist kasu. Anacom avalikustas täna kontod ja märkis, et juba on 254 Portugali linna, kellel on juurdepääs programmi vautšeritele, ja ainult 54 jääb katmata.

Kokku sai juba tehtud 3 kõnega seotud vautšereid saanud omavalitsuse rahastamine sellest algatusest 3,8 miljonit eurot, 15 tuhat eurot iga rakenduse kohta, mis on mõeldud avalikes kohtades kättesaadava tasuta juurdepääsuga traadita võrgu paigaldamiseks.

Selles kolmandas konkursis esitasid oma taotluse 8 318 linna üle Euroopa, kuid auhindu jagati vaid 1780, kes eesõiguse teenindamise süsteemis, mis toetab kõige kiiremini, kuid millel on ka tasakaalustatuse kriteeriumid erinevate liikmesriikide jaoks.

Linnad, mis on kaetud WiFi4EU vautšeritega “data-title =” Linnad, mis on kaetud WiFi4EU vautšeritega – 82% Portugali linnadest saab WIFI4EU programmiga tasuta WiFi-ĂĽhendust – SAPO Tek “> Linn on juba kaetud WiFi4EU vautšeritega

Andmete kohaselt on alates 2018. aastast tehtud kolmest kõnest rahastamistalonge saanud 7980 ELi linna.

Juba omavahel kokku leppinud linnade jaoks on muid kandideerimisvõimalusi neljandas ja viimases kutsumuses, mis peaks toimuma 2020. aasta esimese kvartali jooksul.