83% noortest ameeriklastest omab iPhone'i ja veelgi enam soovib seda kohe osta –
PRIJAVE

83% noortest ameeriklastest omab iPhone'i ja veelgi enam soovib seda kohe osta –

Palju on räägitud vaieldamatu populaarsusega kriisist iPhone. Muidugi on võimalik, et Ma uus nutitelefon pöörab olukorra ümber ja toob brändi tagasi maailma tippu, kuid praegusel ajal pöördub ettevaatlik stsenaarium ja tarbijad atraktiivsemate või kulutõhusamate alternatiivide poole. Kuid näib, et teatud rühmad seda merd ikkagi ei huvita: Ameerika Ühendriikide noored.

Hiljutise uuringu kohaselt Piper Jaffray, Toodud AppleInsider, 83% Noortel ameeriklastel on Apple'i nutitelefonid. See on kõrgeim tase, mida ettevõte on eales avastanud, ehkki väikese kasumiga: viimases omataolises uuringus on 82% teismelistest USA-s iPhones.

Võib-olla oleks olulisem märkida, et selles riigis on üha rohkem noori soovite iPhone'i, sõltumata sellest, kas neil see praegu on või: 86% küsitletud üksikisikute sõnul soovisid nad Maalt varsti nutitelefoni osta, mis ei tähendanud viimase uuringuga võrreldes kasvu, kuid näitas, et laste huvi iPhone'i vastu on püsinud peaaegu stabiilsel tasemel pärast seda, kui Steve Jobs tutvustas mobiiltelefoni originaalmudelit seal 2007. aastal.

Uudised on Apple'i jaoks head, sest selgelt on noored tulevikus täiskasvanud. Seetõttu on Ma-l olemas kõik tingimused maailmas, et meelitada oma ökosüsteemi kõige rohkem kasutajaid, kes sisenevad nüüd tehnoloogiamaailma, ja pidage meeles, et me räägime ühest suurimast tarbijaturust maailmas (ja Apple'i jaoks kõige olulisem).

Ikka räägitakse uurimistööst, 10% noored Ameeriklased väidavad, et neil on seade Android (Kasv 1% võrreldes eelmise uuringuga); 20% neistomakorda väidetavalt on Apple Watch samas Neist 23% nad ütlesid, et ostavad varsti Ma käest kella. Uuringus küsitleti valimit, milles osales 9500 noorukit kogu Ameerika Ühendriikides.

Pole paha, eks?

pilt: Mykola Churpita / Shutterstock.com