9 parimat rakendust, et kuulata muusikat mobiilsides nii võrgus kui ka väljaspool

Saate Androidis ja iPhone’is muusikat kuulata, ilma et peaksite midagi alla laadima. Või pigem lihtsalt rakendus, mis pakub peopesal tuhandeid erinevaid muusikastiile.

Enamikul rakendustel on tasuta versioon koos tasuliste tellimisvalikutega ilma reklaamide ja piiranguteta. AppGeek on kokku pannud parimad rakendused telefonist muusika kuulamiseks, kui soovite.

1. Spotify

Spotify

Nõuandeid ja näpunäiteid Spotify maksimaalse kasutamise kohta

Spotify on populaarseim muusika voogedastusteenus maailmas. Lisaks miljonitele saadaolevatele lugudele võõrustab platvorm ka erinevates stiilides podcaste ja raadiojaamu.

Kasutajad saavad luua oma esitusloendeid või teha koostöös valikuid. Kuuldu põhjal saadetakse iga päev ettepanekuid laulude kohta.

See on saadaval mitmel platvormil ja pakub tasuta versiooni (koos reklaamide ja lugude vahele jätmise piirangutega). Tasulise paketi valik võimaldab teil alla laadida lugusid võrguühenduseta kuulamiseks.

2. Deezer

Deezer

Deezer on üks esimesi omalaadseid voogesitusplatvorme, mis on ilmunud juba enne Spotifyt. Selles teenuses on saadaval üle 56 miljoni loo ja 4 miljonit heliprogrammi, näiteks taskuhäälingusaated ja intervjuud.

See tööriist võimaldab teil jälgida esitusloendeid või luua oma esitusloendeid, lisaks soovitada valikuid vastavalt kuuldule. Üks erinevusi on laulusõnade välimus originaalsel viisil, mitte kunagi valesti lauldes.

Deezeril on tasuta versioon, millel on juurdepääs kogu kollektsioonile. Kuid ainult tasulised paketid pakuvad võimalust alla laadida lugusid võrguühenduseta kuulamiseks, muuta lugusid ilma piiranguteta ja jääda reklaamivabaks.

3. Raadio Jango

Raadio Jango

Jango on täiesti tasuta sissetungivate reklaamideta muusika voogesitusteenus, mis pakub sadu valmis esitusloendeid. Nimekiri on eraldatud žanri või teema järgi, näiteks jõulud, vanad lood või 80ndate hitid.

Kasutajad saavad kohandada ka valmisvalikuid või luua oma kollektsiooni. Seejärel saate seda oma sõpradega Twitteris ja Facebookis jagada.

Kui arvate, et vabana olles leiate ainult tundmatute esitajate lugusid, siis eksite. Platvormil on nii kuulsate kunstnike kui ka kuulsate klassikute uusimad hitid.

4. Looded

tõusulaine

Tidal on valik neile, kellele meeldib kuulata kõige kvaliteetsemat muusikat. Platvorm pakub Tidal HiFi paketti, mis muudab teie lemmikhelid heas truuduses ja kadudeta kättesaadavaks.

Tootja tagab enam kui 50 miljoni loo ja 250 tuhande video kogumise. Saadaval olevate ressursside hulgas on eksklusiivsete etenduste ja sĂĽndmustega seotud eluĂĽlekanded ning artistide endi loodud esitusloendid.

Loenditest rääkides saate ka oma ettepanekute põhjal oma ettepanekuid teha ja oma ajaloo põhjal kontrollida. Võite isegi alla laadida lugusid võrguühenduseta kuulamiseks ja vaadata klippe sellistest lauljatest nagu Beyonce ja Jay Z enne kedagi teist.

5. Amazon Music Unlimited

Amazon Music Unlimited

Amazon Music Unlimited on Amazoni muusikavoog, mis ĂĽhendab rohkem kui 50 miljonit lugu, lisaks sadu esitusloendeid ja jaamu.

Sarnaselt konkurentidega pakub see ka soovitusi kuuldu põhjal ning temaatilisi loendeid, mida vastavalt päeva meeleolule kuulata.

Teenus võimaldab teil muuta nii palju lugusid kui soovite ja alla laadida lugusid, mida hiljem kuulata, isegi ilma Interneti-juurdepääsuta. Amazon Prime’i klientidel on juurdepääs 2 miljonile kogu kogule ja kõigile muudele funktsioonidele.

6. TuneIn

Häälestama

TuneIn pakub teistsugust ettepanekut kui seni esitatud rakendused. See teenus ĂĽhendab enam kui 100 tuhat raadioaparaati, millel on jaamad mitte ainult muusika, vaid ka uudiste ja spordi jaoks.

Raadiosaateid on võimalik kontrollida kogu maailmast. Ja muidugi on rahvusringhäälinguorganisatsioone, nagu 89FM A Rádio Rock, Jovem Pan FM, Antenna 1 ja palju muud.

TuneInil on reklaamidega tasuta versioon. Tasuline plaan eemaldab reklaamid, pakkudes spordiülekannete otseülekandeid, nagu näiteks Brasileirão, Copa do Brasil, Libertadores ja osariigid, lisaks rahvusvahelistele võistlustele nagu NFL ja NBA.

7. Idagio

Idagio

Idagio on voogedastusteenus, mis on välja töötatud klassikalise muusika segmendi jaoks. Saadaval on üle 2 miljoni laulu, mida teiste võimaluste hulgas saavad otsida heliloojad, orkestrid, solistid.

Platvorm võimaldab luua ka esitusloendeid ja pakub nimekaid nimekirju tuntud artistidelt, muusikutelt ja kriitikutelt.

Samuti on võimalik kuulata lugusid vastavalt kasutaja meeleolule ja uudiseid jälgida iganädalaste isikupärastatud muusikasegude kaudu.

Idagios on tasuta versioon. Kuid tasuline võimalus on saadaval neile, kes soovivad kuulata parema helikvaliteediga, ilma reklaamideta ja võimalus neid võrguühenduseta kuulamiseks alla laadida.

8. Audiomack

Audiomack

Kas soovite jääda pealkirjade tippu sellistes žanrites nagu Hip-Hop, Räpp, R & B, EDM, Afropop ja Reggae? Siis peate teadma Audiomacki.

Lisaks kuumade asjade tutvustamisele pakub see kõiki funktsioone tasuta, sealhulgas muusika allalaadimist võrguühenduseta kuulamiseks. Maksate ainult siis, kui soovite lõpetada reklaamide kuulamise lugude vahel.

Võite luua esitusloendeid või pääseda juurde eelnevalt koostatud esitusloenditesse ja kuulata lugusid vastavalt oma meeleolule.

  • Audiomack (tasuta, makseviisidega): Android | iOS | Võrk

9. SoundCloud

helipilv

SoundCloud nimetab end maailma suurimaks heli ja muusika voogesituse platvormiks. See teenus pakub enam kui 200 miljonit laulu umbes 20 miljonilt esitajalt.

See tähendab, et kui teid huvitavad uudised, sõltumatud artistid ja eksklusiivne sisu, võib see rakendus olla hea valik. Võite luua oma esitusloendi või valida valmis.

Samuti pakub rakendus muusikasoovitusi vastavalt kasutaja kuuldule. Kõiki lugusid saab kuulata tasuta. Reklaamide eemaldamiseks ja võrguühenduseta radadele piiramatu juurdepääsu saamiseks peate siiski tellima ühe tasulise paketi.

  • SoundCloud (tasuta, tasulise liitumisvõimalusega): Android | iOS | Võrk

AppGeek soovitab: