Aastaks 2025 ĂĽhendatakse Internetiga ĂĽle 80 miljardi seadme

Andmeid täiustatakse konverentsi “Be Digital” käigus, mille korraldab PHDja et see aasta on pühendatud tehnoloogia mõjule ja sellest tulenevatele sotsiaalsetele muutustele, samuti andmete tähtsusele publiku loomisel ja brändi integreerimisel sisusse.

Tuginedes eeldusele, et masinad muutuvad sama nutikaks kui inimesed, kaitseb PHD Global Business UK globaalse otsinguäri direktor Sneha Nagest, et brändide eest vastutajad peaksid suutma luua sisu ja vastuvõtlikke strateegiaid teadmistesse investeerimiseks.

Ta lisas, et tehnoloogiliste edusammudega toimetulemiseks tuleb ette valmistada strateegiad klientide või tarbijatega tegelike ja virtuaalsete kogemuste arendamiseks ning kihlvedude tegemiseks. virtuaalne isiklik abistaja.

Omnicom Media Groupist pärit Rui Freire’i jaoks ja tehnoloogia kiire arenguga on „kaubamärkide väljakutseks suurem spetsialiseerumine söötmisalgoritmidele, võttes arvesse, et praegu on inimeste kohta käivad andmed tugevamad kui kunagi varem. “

Teine oluline teema on loova sisu väljatöötamine, mis integreerib kaubamärke vastavalt nende eesmärkidele ja nende mõjule publikule ning tarbijate käitumisele.