contador gratis Saltar al contenido

Aastate pärast müüakse iPhone Argentinas lõpuks ametlikult edasi

Aastate pärast müüakse iPhone Argentinas lõpuks ametlikult edasi

Te kõik ei pea teadma, vaid meid vend nad ei ole suutnud Argentinas ametlikult iPhone'i osta alates 2009. aastast. Sel ajal kehtestas president Cristina Elisabet Fernndez de Kirchner reeglid, mis sundisid nutitelefonide tootjaid tootma kõike kohapeal või hiljem Argentina turult lahkuma. Näiteks Samsung otsustas seal toota mitmeid seadmeid; Apple hüppas välja. Seetõttu ei leidnud keegi kaheksa aasta jooksul iPhone'i, mida vähemalt mitte ametlikult müüsid operaatorid Telefnica, Amrica Mvil ja Telecom Argentina.

Nüüd, nagu teatas Bloomberg, otsustab praegune president Mauricio Macri avage turg uuesti, mis võimaldab Apple'i-sarnastel ettevõtetel seadmeid riigis edasi müüa ka ilma kohaliku tehaseta. Muidugi pole kõik ainult huvi: ilmselgelt on nende toodete impordi tase hea, mis selle probleemi kohaselt maksab imporditud seadmed umbes 25% kõrgemad kui kohapeal toodetavad.

Kuid kuna me teame, et vähemalt siin, ekvaatori all, pole Apple'i seadmete hind midagi, mis järgib üldreegleid, on operaatorid suunatud klientidele, kes ei viitsi selle toote eest natuke rohkem maksta. Ja neile, kes helistavad, on võimalus jagada silmist kadumise võimalus.

Raske on selgitada, kui õnnelik ma olen. Olen müügiks saanud uue (iPhone) ja saanud samal ajal broneeringu kliendilt, kes ikkagi ei tea lõplikku hinda (seadmest).

Ülaltoodud avaldus pärineb Buenos Airese Apple'i jaemüüja Hector Goldinilt, kes pole seitsme aasta jooksul iPhone'i müünud. Tema kauplus Maxim Store müüb 7. aprillil viit praegu saadaval olevat iPhone'i mudelit (6s, 6s Plus, SE, 7 ja 7 Plus). Goldini hinnangul moodustatakse järjekord isegi ilma töötajateta, kes teavad täpselt, kui palju iga mudel maksab. Üks on kindel: need on kallid. Võib-olla kahekordistada kulusid Ameerika Ühendriikides täna.

Kui lisada fakt, et Apple võib avada oma esimese poe riigis, siis võib-olla hakkavad seal asjad varsti paranema

(näpunäide alates "Craig Federighi")