contador gratis Saltar al contenido

Aastavahetus 2020: Google tähistab aastavahetust Doodle'iga Brasiilias | Allalaadimised |

Aastavahetus 2020: Google tähistab aastavahetust Doodle'iga Brasiilias | Allalaadimised |

Google tähistab aastavahetuse 2020 aasta tähistamist koos Doodles'iga otsimootori kodulehel sellel teisipäeval (31). Erinevates illustratsioonides on kujutatud konnakujulist konna, tegelast, kelle ettevõte on loonud mobiiltelefonides kliima ja ilmastiku uurimiseks. Aastavahetuse pidustused toimuvad erinevates keskkondades koos teiste loomadega. Ühes jälgis Froggy taevas vee ääres ilutulestikku, värvilised tuled tähistasid sõna Google tähti ja valgustasid linna hooneid.

LUGEGE: head uut aastat: Google tähistab 2020. aasta saabumist Doodle'iga Brasiilias

Kritseldus, mille on teinud illustraator Sophie Diao ja mida kuvatakse kogu maailmas, välja arvatud mõned Aafrika piirkonnad, Google'i kodulehel arvutites ja mobiiltelefonides. Illustratsioonil klikkides kuvab otsimootor otsingutulemid terminile aastavahetus. Külastajad saavad numbreid jagada sotsiaalmeedias või e-posti teel otselinkide kaudu.

Doodle 2020 uusaasta näitab konnakonnat, kes tähistab aastavahetust Foto: Reproduo / GoogleUue aasta logoga 2020 tähistab konnatihane kärnkonnat, kes tähistab aastavahetust Foto: Reproduo / Google

Uue aasta logoga 2020 tähistab konnatihane kärnkonnat, kes tähistab aastavahetust Foto: Reproduo / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Teised kunstnike tehtud joonistused näitavad Froggyi ja tema sõpru, kes tähistavad uue aasta saabumist mõnes teises stseenis: oma majas peol, uisutavad jääl, hoiavad tee peal õhupalli numbriga 2020 ja tähistavad metsas. Google ütleb, et kasutajad näevad teisipäeval kõiki stseene.

Google tegi ajaveebis ajaveebi Froggy Frog aastavahetuse arendamiseks lühikese loo ja ütles oma uue aasta lootused. Tekstis tundub tegelane põnevil sellest, et 2020. aasta on liigaasta. 2020. aasta kümnend saab olema kindlasti suurejooneline! "

Teised uusaasta logod tähistavad foto 2020 saabumist: Reproduo / GoogleTeised uusaasta logod tähistavad foto 2020 saabumist: Reproduo / Google

Teised uusaasta logod tähistavad foto 2020 saabumist: Reproduo / Google

Mobiilis on Doodle'il YouTube'is link link Google 2019 Retrospektiivile. Kaks nädalat tagasi avaldatud video näitab pilte selle aasta jooksul enim otsitud terminitest, paljastades "kangelaste" ja "superkangelaste" otsimise päriselus, inspireerivate hetkedega isiklikest saavutustest ja tundmatute inimeste heategudest.

Muud uusaasta logod

Varasematel aastatel tähistas Google aastavahetust ka logode abil. 2018. aastal näitab tema illustratsioon kunsti, mis koosneb lilladest elevantidest, kes tähistavad uut aastat õhupallide ja erksate värvidega peol. 2017. aastal lõi ettevõte teistsuguse kunstikomplekti, mida esitleti järjest aastavahetusele eelnenud nädalatel, koos mitme pingviinide ja teiste lindude peredega, kes tähistavad uut aastat.

Google Doodle tähistab 2019. aasta fotode saabumist: Fotod: Reproduo / GoogleGoogle Doodle tähistab 2019. aasta fotode saabumist: Fotod: Reproduo / Google

Google Doodle tähistab 2019. aasta fotode saabumist: Fotod: Reproduo / Google

Milline on parim Google Doodle 2019. aastal? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Google Doodlesi ajalugu

Google Doodlesi ajalugu