Aastavahetus 2020: Google tähistab aastavahetust Doodle’iga Brasiilias

Google tähistab aastavahetust Doodles otsingumootori avalehel teisipäeval (31). Illustratsioonidel on konnakonk – tegelase loodud ettevõte nutitelefoni kliima ja ilma uurimiseks. Aastavahetuse pidustused toimuvad teises keskkonnas teiste loomade saatel. Ăśhes nägi Froggy veepiiril ĂĽle taeva põlevat ilutulestikku, samal ajal kui värvilised tuled tähistasid sõna Google tähti ja valgustasid linna hooneid.

LOE: Head uut aastat: Google tähistab 2020. aasta saabumist Doodle’iga Brasiilias

Doodled on loonud illustraator Sophie Diao ja neid kuvatakse kogu maailmas, välja arvatud mõned Aafrika piirkonnad, Google’i avalehel arvutites ja telefonides. Illustratsioonile klõpsates näitab otsingumootor termini “uusaastaõhtu” otsingutulemusi. KĂĽlastajad saavad jagada numbreid sõnumina sotsiaalmeedias või e-posti teel otselingi kaudu.

1/3 2020. aasta uusaasta Doodle’il on konnade kärnkonn tähistamas aastavahetust – Foto: Reproductions / Google

Uue aasta Doodle 2020 näitab konnakonni, mis tähistab aastavahetust – Foto: Reproductions / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Teised kunstniku tehtud pildid näitavad, kuidas Froggy ja tema sõbrad tähistavad uue aasta saabumist teises vaatepildis: tema majasisesel peol, uisutades jääl, hoides teel õhupalli numbriga “2020” ja pidutsemas metsas. Google ütles, et kasutajad saavad kõiki stseene näha hiljem teisipäeval.

Google’i ajaveebis loob ettevõte novelli konnade aastavahetuse konnade väljatöötamiseks lĂĽhikese loo ja soovib neile uut aastat. Tekstis näib tegelane põnevil sellest, et 2020 on liigaasta. “2020. aastad on kindlasti suurejoonelised!”

2 of 3 Veel aastavahetuse Doodle’i, mis tähistavad 2020. aasta saabumist – Foto: Reproductions / Google

Järjekordne aastavahetuse Doodle tähistab 2020. aasta saabumist – Foto: Reproductions / Google

Mobiilseadmes sisaldab Doodle linki, mis viib Google’i 2019. aasta retrospektiivi YouTube’is. Kaks nädalat tagasi avaldatud videolõigus kuvatakse selle aasta kõige otsituma termini pilt, mis näitab päriselus leiduvate “kangelaste” ja “superkangelaste” otsinguid koos inspireerivate isiklike saavutustega ja võõraste inimeste heade tegudega.

Muud uusaasta kritseldused

Varasematel aastatel tähistas Google Doodlesiga ka aastavahetust. 2018. aastal on illustratsioonil näha kunsti, mis koosneb lilladest elevantidest, kes tähistavad uut aastat õhupallide ja erksate värvidega peol. 2017. aastal lõi ettevõte rea erinevaid kunste, mida kuvatakse aastavahetusele eelnenud nädalatel järjestikku, kus mitut pingviinide ja muude lindude perekonda tähistatakse uut aastat.

3 kolmest Google Doodle’ist tähistab 2019. aasta saabumist – Foto: Foto: Reproduction / Google

Google Doodle tähistab 2019. aasta saabumist – Foto: Foto: Reproduction / Google

Mis on parim Google Doodle 2019. aastal? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Google Doodlesi ajalugu

Google Doodlesi ajalugu