Abi: Moto G ja Moto E jaoks on saadaval režiimid „Sõit” ja „Kodu”

Isegi pärast kuulutamist Moto G 2014 See on Moto X 2014, Jääb Motorola telefonikasutajate emaks. Täna Moto G 2013 ja Moto E jaoks on Motorola Assistile lisatud režiimid “sõitmine” ja “kodu”, rakenduse värskenduse kaudu Motorola spikker See pärineb Motorola kontekstiteenused. Vaadake, mida võite sellelt tarkvaralt oodata.

Abi

Moto G ja Moto E jaoks on saadaval sõidu- ja kodurežiimid! / © ANDROIDPIT

Motorola spikker

Motorola Assist on teatud tüüpi isiklik nõustaja, mis tuvastab, millal teid ei tohiks häirida, näiteks magades või koosolekul. Kui olete selle paar korda määranud, tagab rakendus, et saate ainult olulisi kõnesid. Lisaks tuvastab tarkvara, millal sõidate, ja loeb sõnumeid ette või esitab muusikat. Kui olete kodus, saab ta kõnest teada anda. Saate määratleda toimingud ja erandid, et need töötaksid täpselt nii, nagu soovite.

Kuni viimase ajani kasutajad Moto G esimese põlvkonna ja Moto E nad toetuvad ainult režiimidele “Taaskohtumine” ja “Une”, kuid nüüd on võimalik tugineda režiimidele “Sõit” ja “Kodu”.

Motomoto ja koduse sõidurežiimi abistamine

Kodu- ja sõidurežiim saabusid Moto G 2013 ja Moto E. jaoks! / © ANDROIDPIT

Motorola spikkerInstallige Google Playsse

Motorola kontekstiteenusedInstallige Google Playsse

Tänan vihje eest meie kogukonnaliiget ja foorumi moderaatorit Artur Eduardot!

Mida sa siis uudistest arvad? Kas olete oma abi värskendanud? Andke meile oma esimesed muljed uue teenuserežiimi kohta allpool toodud kommentaarides.