contador gratis Saltar al contenido

Acer lana kolme ekraaniga uus, laia ekraaniga Predator

Acer lana kolme ekraaniga uus, laia ekraaniga Predator

Acer lana kolme ekraaniga uus, laia ekraaniga Predator

Acer demonstreerib hasartmängude sülearvutil Predator Triton 500 tööstuses juhtivat IPS2 300 Hz paneeli 1 ms reageerimisajaga, mis sobib suurepäraselt võistlus- ja laskmismängudeks, kus kiire ja sujuv visuaal on väga oluline.

See paneel ühildub erksate värvidega, mis katavad 100% sRGB värvivalikust ja laia vaatenurgast. Lisaks pakub uus monitoride rühm kolme erinevat võimalust, püüdes rahuldada iga mängija, nii amatööri kui ka professionaali, vajadusi.

"Acer teeb oma kolme esmaklassilise Predatori mängumonitoriga julget turule, pakkudes laia ekraaniga uusimat tehnoloogiat, mis ühildub realistlike mängukogemustega isegi kõige nõudlikumate mängude jaoks."ütles Acer Inc. digitaalnäituste äri president Victor Chien "Toetame igat tüüpi mängijaid, alates algajatest kuni professionaalideni, kellel on turul kõige tõhusam riistvara."

Monitor Predator X32 mänge NVIDIA G-SYNC Ultimate abil

Predator X32 32 "on kaasas NVIDIA G-SYNC ULTIMATE, et pakkuda sujuvamat mängukogemust, samuti laia kontrastsuse suhet ja laiendatud värvipaletti, võimaldades kasutajatel näha väikeseid detaile isegi kiiretes stseenides.

Kiskja X32Kiskja X32 G-SYNC ULTIMATE

Mini-LED-paneeliga vähendatud intensiivsusega 1122 kohalikus tsoonis eraldusvõimega (3840 x 2160), mis tagab heleduse kuni 1440 niti, on Predator X32 sertifitseeritud VESA DisplayHDR 1400-ga ja pakub erakordseid visuaale.

10-bitine värv ja kuulus Delta E värvitäpsus

Predator X32 kiire värskenduskiirus on 144 Hz ja see näitab äärmiselt teravaid visuaale ja vedelikku, mis on oluline objektide jälgimiseks, kui nad ekraani ületavad.

IPS-paneeliga varustatud lainurk ulatub kuni 178 kraadini, aidates mängijatel häid sihtmärke saavutada. Ergonoomiline alus suurendab visuaalset mugavust pöörde ja kõrguse seadistustega.

Kolm HDMI 2.0 porti ja DisplayPort 1.4 muudavad teiste arvutite ühendamise lihtsaks ning neli USB 3.0 porti pakuvad mugavat jaoturit mängupuldi, hiire ja teiste ühendamiseks. Kaasas ka kaks 4W stereokõlarit.

Monitorimäng Predator X38: kaardus ekraan

37,5-tolline UWQHD + (3840 x 1600) ekraan suurendab keelekümblust 2300R kumerusega, mis laiendab perifeerset kuvarit ja koos NVIDIA G-SYNC protsessoriga annab väga sujuva mängukogemuse ilma rebimise ja ekraanil viivitusteta.

Predator X38 - kaardus ekraanPredator X38 – kaardus ekraan

VESA DisplayHDR 400 sertifikaat tagab suurepärase heleduse, kontrasti ja värvigamma, võimaldades klientidel kogeda AAA-mänge, mida nad peaksid välja nägema.

Tänu Delta E värvile

Saavutades kiirenduse sageduseni 175 Hz (ülekiirendatud) ja 1ms GtG reageerimisaja kiirendamisel, suudab Predator X38 sammu pidada ka kõige nõudlikumate terasemängudega.

Vaatlusmugavuse edasiseks suurendamiseks võimaldab ergonoomiline alus mängijatel ekraani reguleerida, et leida ideaalne vaatamisasend kaldenurgaga -5 kuni 35 kraadi, pöörlemist +/- 30 kraadi ja kõrguse reguleerimist 5, 11 ".

HDMI 2.0 ja DisplayPort 1.4 pordid võimaldavad ühenduse loomist mitme süsteemiga, samas kui neli USB 3.0 porti pakuvad kiiret ühendust lisaseadmete ja seadmetega. See monitor on varustatud ka kahe 7 W kõlariga, mis pakuvad 14 W helikvaliteeti.

Monitor Predator mäng CG552K: 55 "Visuaalne UHD

Predator CG552K pakub kõige keerukamat vaatamiskogemust koos hiiglasliku 55-tollise 4K (3840 x 2160) OLED-paneeliga, millel on miljonid üksikud pikslid, et pakkuda vaatemängulist pildikvaliteeti ja suuremat kontrasti.

G-SYNC ULTIMATEPredator CG552K – 55-tolline monitor

See paneel ühildub heledusega kuni 400 niti ja paneb pildi ekraanile hüppama, samal ajal kui värvitäpsus on Delta E-ga

Suurepärane võimalus konsoolimängijatele, see aktsepteerib HDMI kaudu muutuvaid värskendussagedusi (VRR), et sujuvalt toetatud seadmetes mängida. Ühilduv Sync Adaptive ja NVIDIA G-SYNC-ga pakub Predator CG552K sujuvat mängukogemust ja aitab mängijatel keskenduda.

See võimaldab arvestada ka iga sekundit, väga kiire reageerimisajaga 0,5 ms (GtG) overdrive kaudu ja värskendussagedusega 120 Hz.

Valgussensor tuvastab ümbritseva valgustuse taseme ja reguleerib heledust visuaalse mugavuse parandamiseks automaatselt. Sisseehitatud lähedusanduriga saab Predator CG552K tuvastada, kas keegi on levialas, aktiveerida, kui keegi on läheduses, ja lülituda energiasäästurežiimi, kui inimene läheneb.

Suurepärase ühendusega erinevate süsteemide, konsoolide ja lisaseadmetega, sealhulgas kolme HDMI 2.0 porti, kaks DisplayPort v1.4 porti, üks C-tüüpi USB port ja kaks USB 2.0 ja USB 3.0 porti. Kaks 10W kõlarit pakuvad 20W dünaamilist heli ja reguleeritavad valgusribad muudavad riistvara ilusamaks.

Täpne teave spetsifikatsioonide, hindade ja saadavuse kohta on piirkonniti erinev.

Soovitame lugeda: