Acer pakub oma Ultrabooksis Windows 8 värskendust

Acer pakub oma Ultrabooksis Windows 8 värskendust

Acer teatas pakkumisest uuendada Windows 7 versiooniks Windows 8 kõigile tarbijatele, kes ostavad arvuteid oma ultrabook-vahemikus, ajavahemikul 2. juuni – 31. jaanuar 2013, laiendades seeläbi Microsofti enda värskendusprogrammi, mis nõuab selle värskenduse eest igas arvutis 14,99 eurot.

Meediale saadetud avalduses garanteeris Acer, et tagastab 14,99 eurot neile, kes ostsid perioodi jooksul mudelid Aspire S3, Aspire S5, Aspire M3 ja Aspire M5. Uuendusprotsess toimub Microsofti pakutud sammude järgi, mis teeb kasutajatele ettepaneku uuendada veebipõhiselt – Windowsi värskendatakse tavaliselt.

Pärast seda sammu saab kaitstud klient külastada sellele pakkumisele pühendatud Aceri lehte, esitada nõutavat teavet ja kinnitada oma õigust raha tagasi saada. Acer garanteerib, et ta hüvitab Windows 7-lt Windows 8-le uuendamise veebipõhised kulud.

Ka Aceri sõnul kehtib see pakkumine 30 Euroopa riigis (sealhulgas Portugalis), samuti viies riigis Euroopas ja Lähis-Idas.

Ülejäänud kaubamärgiga arvutite puhul kehtib Microsofti ametlik värskendusprogramm, kus kasutajad saavad operatsioonisüsteemi uuendada operatsioonisüsteemile Windows 8 tasuga 14,99 eurot.

Acerist sai seega esimene ülemaailmne tootja, kes kasutas Microsofti Windows 8 täienduskampaaniat mõne toote turundusargumendina, seda protsessi tuleks laiendada ka teistele arvutimarkidele.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi