RAÄŚUNALNIK

Acer soovib naasta nutitelefonide segmendi juurde Portugalis

Acer peab läbirääkimisi turustajate, jaemüüjate ja turuanalüütikutega, et teada saada, kas Portugalis nutitelefonidele panustamine on strateegia, mida ettevõte peaks järgima. Samal ajal otsib tehnoloogia uusi partnereid Aceri sertifitseerimiskanali tugevdamiseks.

Acer Iberia turundusjuht Josep Hilari tõi välja, et ta on teadlik, et tulevik peitub nutitelefonides ja seetõttu on ettevõttel välja kujunenud kontaktid ka Hispaanias, et rünnata Pürenee turgu keskmise ja madalama hinnaga telefonidega, millel on suur eelis kvaliteedi ja hinnasuhte osas. Androidi operatsioonisüsteem.

Peamiselt tarbekaupade kaubamärgina vaadates otsib Acer alternatiive arvutiturule. 15-tolline sülearvuti on tarbijate seas populaarseim mudel ja Iberia kaubandusüksuse juhi Miguel Sebarese sõnul oli tehnoloogia spetsialist 2012. aastal suutnud isegi arvutimüügi langustrendi ümber pöörata. Kuid seda mainimata konkreetset väärtust riigi turule.

Taiwani tootja on arvutites tuvastanud valdkonnad, mida ta soovib konkurentidest eristada: kõigi puutetundliku ekraaniga märkmike pakkumine ja kihlvedude pakkumine ultraraamatute disainile.

Acer ultraraamat

Windows 8 ei hõlma ettevõtete elu, nagu tunnistab Josep Hilari, arvutite kõrge hinna tõttu. Kuid teisest küljest toob see uusi võimalusi kogemuste ja äritegevuse jaoks arvutites, sülearvutites ja komponentide ultraraamatutes puudutada.

Portugal on taastumise turg

Kaks Portugalis pressikonverentsil osalenud Aceri esindajat tunnistasid, et kaubamärk on kogenud turul võnget ja on pĂĽhendunud taastumisele erinevates segmentides. “Alles nĂĽĂĽd alustame Portugalis,” ĂĽtles Miguel Sebares.

Sel põhjusel on Aceri peamine eesmärk Portugali jaoks tugevdada oma sertifitseerimiskanaleid ja suurendada partnerite arvu järgmises kvartalis 30-lt 100-le. Turustajaskonna laiendamine – kes praegu loodavad ainult Esprinetile ja CPCDi-le – ning edasimĂĽĂĽjate haare, mis omakorda võimaldab laiendada Acer Posti võrku Portugalis, on ettevõtte plaanides ka Portugali turule.

Samuti teatas tehnoloogiaettevõte, et värbab Portugalis, et oleks võimalik täpsemalt läheneda riiklikul turul arendatavatele ettevõtetele.

Ă„ripiirkond on ĂĽks Aceri eesmärke, “nii nagu igas teises riigis”, ĂĽtles Miguel Sebares, kes tõi ka näite RTP-ga sõlmitud tehingust, mis tõi Aceri serverid avalikke liiniteenuseid toetama.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH