Acer: Uus Predator Triton 700 on samaaegselt „jõud ja elegants“

Acer esitles oma 2017. aasta tootevalikut ega ignoreerinud mängusektorit. Ăśks selle sektori panustest realiseerub uues märkmikus Predator Triton 700, mis vastavalt kaubamärgile “ei ohverda elegantsi nimel jõudu”.

Selles uues sülearvutis, mis on välja töötatud mängijaid silmas pidades, leiavad kasutajad 15,6-tollise FHD IPS-ekraaniga alumiiniumraami, millel on Nvidia G-Sync tugi, kaks Acer Aero 3D-ventilaatorit, seitsmenda põlvkonna Intel Core protsessor, NVIDIA GeForce GTX 10 graafika. , kaks RAID 0 konfiguratsiooniga PCIe NVMe SSD-d, kuni 32 GB DDR4 2400MHz mälu ja taustvalgustusega mehaaniline klaviatuur.

Arvuti paksus on 18,9 mm ja kaal 2,6 kilogrammi.

Varustuse teine ​​suur atraktsioon on selle minimalistlikud omadused, mis tähendavad “siledaid kontuure ja nurgelisi esinurki”. Klaviatuuri kohal on ka esteetilised ja funktsionaalsed detailid, mis paistavad silma: Corning Gorilla Glass plaat, mis toimib aknana masina jahutussĂĽsteemile, mis koosneb ventilaatorist ja viiest jahutustorust. Boonus? See toimib ka täpse puuteplaadina.

Selle heli toide on Dolby AudioTM Premium ja Acer TrueHarmonyTM tehnoloogia.

Triton 700 on valmis ka virtuaalse reaalsuse kogemusteks.

Mängijatele, kellele meeldib uurida konkurentsivõimelist veebimaailma, pakub Acer “Killer DoubleShot Pro ja Thunderbolt3 tehnoloogiat, mis tagab kuni 40 Gbps kiiruse ja topelt 4K videoväljundi toe”.

Pordide osas on sellel sĂĽlearvutil kaks USB 3.0, ĂĽks USB 2.0, ĂĽks HDMI 2.0, ĂĽks DisplayPorti kaabel ja ĂĽks Gigabit Etherneti port neile, kes soovivad tagada stabiilse ja kiire Interneti-ĂĽhenduse.