Activision käivitab Call of Duty: Modern Warfare 2 remastered

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered kuulutati välja ja vabastati sel teisipäeval. Mäng on endiselt saadaval ainult PlayStation 4 jaoks ja sellele pääseb nĂĽĂĽd digitaalse konsooli poest 24,99 euro eest. PC- ja Xbox One-mängijad peavad veel paar nädalat ootama, sest pealkiri jõuab Microsofti ökosĂĽsteemi alles 30. aprillil – saab ette tellida.

See uus versioon toob mängu moodsad tekstuurid ja animatsioonid, nagu see oli moodsa sõjapidamise saaga esmakordsel sissekandel 2016. aastal. Lisati ka HDR-i ja dünaamilise valgustuse tugi, nii et algselt 2009. aastal välja antud mäng PlayStation 3, Xbox 360 ja PC jaoks .

Pange tähele, et mäng ei sisalda mitmikmängu, kuid toob kaasaegse sõjapidamise – 2019 – ja Warzone’i jaoks täiendava sisu, sealhulgas nahad teie tegelasele, kaks relva, spetsiaalsed käigud, embleemid ja palju muud. Xbox One / PC-mängijatel on kohe juurdepääs sisule, kui nad on mängude tellimise lõpetanud.

Kuulujutud, mis viitavad Modern Warfare remastered väljaandmisele, hakkasid ilmnema 2018. aastal. Activisioni tegevjuht Dennis Durkin kinnitas, et ettevõttel on kavas 2020. aastal turule tuua rohkem „remasterdatud ja kontseptsiooniliselt ümbermõeldud tiitleid“, nii et võite oodata enamat. Klassikad loodi aasta lõpus uuesti.