contador gratis Saltar al contenido

Activision kuulutab välja uue Call of Duty ja veel mitu 2020. aastaks ümber kujundajat

Activision kuulutab välja uue Call of Duty ja veel mitu 2020. aastaks ümber kujundajat

Allikas: ActivisionAllikas: Activision

Activisioni operatiivjuht Coddy Johnson teatas hiljuti, et sel aastal toimub veel üks Call of Duty mäng. See avaldus tehti ettevõtte 2019. aasta neljanda kvartali majandustulemuste koosolekul. Coddy sõnul on mängutestid "äratanud entusiasmi".

Pole veel teada, milline staadion vastutab Call of Duty uue tiitli eest

Staadion, kes vastutab uute frantsiisipealkirjade väljatöötamise eest, pole veel teada, kuid Infinity Ward tõenäoliselt selle projektiga ei tegele. Call of Duty: Modern Warfare eest vastutav arendaja andis mängu välja eelmise aasta lõpus ja Activisioni andmetel oli müük palju parem kui eelmises mängus Black Ops 4, teenides protsentides umbes kahekohalist protsenti. . Neid andmeid arvesse võttes pole ettevõttel lootust, et ka tänavune käivitamine õnnestub, kuid selleks on põhjust.

Koosoleku ajal paljastas Activison Blizzardi tegevjuht Bobby Kotick, et pärast Bandicooti ja Spyro uusversioonide edu tunnistamist töötatakse välja rohkem ümberkorraldajaid. Bobby sõnul pole siiski kõik uusversioonid.

"Olge tulevaste teadaannete osas ettevaatlik, kuid lisaks puhtalt ümberkujundajatele on nüüd ka palju võimalusi uuenduste tegemiseks ja sellel IP-l täiesti uue sisu väljamõtlemiseks."

Tehke Bandicooti õnnetus uuesti. Allikas: ActivisionTehke Bandicooti õnnetus uuesti. Allikas: Activision

Kuid see pole vaid huvi ja sama kohtumise ajal tunnistas Blizzardi president J. Allen Brack, et Warcraft 3: Reforged ei saavutanud sujuvat vabastamist.

Allikas: PCGamer

Soovitame lugeda: