Adobe Aero projekt soovib muuta liitreaalsuse sisu võimalikult lihtsaks

Adobe Aero projekt soovib muuta liitreaalsuse sisu võimalikult lihtsaks

Üks avaettekande tipphetki WWDC18kahtlemata teema liitreaalsus / ARKit 2.0. Nagu me ütlesime, lõi Apple koos Pixariga uue liitreaalsuse vormingu nimega USDZ, mis on optimeeritud jagamiseks ja 3D-graafika jaoks.

Me kommenteerisime seda ka Adobe Loomuliku vormingu toega Creative Cloud komplektis saavad disainerid luua AR-i sisu sellistest rakendustest nagu Photoshop CC ja Dimension CC, luues USDZ-faile, mida saab Apple'i ökosüsteemis looduslikult tarbida. Nüüd on ettevõte sellega seoses pisut rohkem oma plaane jaganud.

On küll Aero projekt, uus tööriist liitreaalsuse ja mitme platvormiga süsteemide loomiseks. Selle abil on loojal rakendus lihtsate AR-stseenide loomiseks ja elamuste ärakasutamiseks raamistik Apple ARKit. Disainerid saavad hõlpsalt luua põhjalikku sisu, mille saab täiustuste ja edasise arendamise jaoks viia Xcode'i.

Andma piiluma mis saab, Adobe on teinud koostööd 15 kunstnikuga ja käivitanud Võimatu festival, esimene suuremahuline keelekümbluskunstinäitus, mis tähistab võimatuid uurivaid kunstiteoseid. Festival toimub 8. – 10. Juunil San Franciscos (USA, California).

Aero projektil endal puudub endiselt teave, kuid Adobe on öelnud, et näeme selle teema kohta lähemalt Adobe MAXi loovuskonverentsil, mis toimub 15. – 17. Oktoobril Los Angeleses (ka Californias).

läbi 9to5Mac