Adobe avab iPadile Photoshop CC beetaversiooni

See pole enam nii ĂĽllatav Photoshop saabub iPadi jaoks; Eelmise aasta oktoobris tehtud teade rõõmustab kindlasti kasutajaid, kes eelistavad professionaalseks tegevuseks kasutada arvutite asemel Apple’i tahvelarvuteid.

Photoshop CC iPadile

Sel ajal ütles Adobe, et tarkvara ilmub millalgi sel aastal. Noh, viimaste päevade jooksul on Creative Cloudi paketi tellijad saanud ettevõttelt e-kirja, kutsudes neid osalema testimisprogramm Photoshop CC iPadile.

Kõik, kes soovivad Adobe programmi registreeruda, peavad täitma selle Google’i vormi (peate sisestama oma nime, e-posti aadressi ja pakkuma lĂĽhikest selgitust, miks olete beetaversiooni testimisest huvitatud).

Kahjuks on iPadi populaarse redigeerimis- ja kirjutamistarkvara väljaandmise üksikasjad endiselt ebaselged. Võite beetaversioonile registreeruda juba täna, kuid pole viidet, millal (või kui) teid kutsutakse.

Adobe teatas konverentsi käigus Photoshopist iPadile Adobe MAX, mis toimus mullu oktoobris Los Angelese linnas (California, Ameerika Ühendriigid). Arendajate sõnul sarnaneb Photoshop iPadis töölaua tarkvaraversiooniga, millel on kõik samad tööriistariba valikud ja funktsioonid.

Päris Photoshop tuleb iPadi, et saaksite luua midagi, mis pole päris. Kõik töölaua tööriistad ja töövood, mida teate, on käeulatuses, alates puudutamisest ja kompositsioonist kuni režiimide taastamiseni ja ühendamiseni. Kihid? Nad on kõik siin. Resolutsioon? Erinevust pole. Teie PSD on täpselt sama, hoolimata sellest, kas töötate töölaual või monteerimisel.

IPadi rakenduse versioon võimaldab ka iPadis käivitatavaid projekte jätkata töölaual ja vastupidi. Adobe sõnul kasutab Photoshop iPadile sama koodibaasi kui arvutitarkvara, ohverdamata jõudu, jõudlust ega tulemusi muutmata. Rahutu?


11

11 “ja 12,9 iP iPad Professional

aastal Apple

Sularaha hind: alates 6 119,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R6 566,58 USDVärv: tühik hall või hõbedaneVõime: 64 GB, 256 GB, 512 GB või 1 TBKäivitatud: Oktoober 2018

Nupp - osta kohe

9to5Mac kaudu