RAČUNALNIK

Adobe avab iPadile Photoshop CC beetaversiooni

See pole enam nii ĂŒllatav Photoshop saabub iPadi jaoks; Eelmise aasta oktoobris tehtud teade rÔÔmustab kindlasti kasutajaid, kes eelistavad professionaalseks tegevuseks kasutada arvutite asemel Apple’i tahvelarvuteid.

Photoshop CC iPadile

Sel ajal ĂŒtles Adobe, et tarkvara ilmub millalgi sel aastal. Noh, viimaste pĂ€evade jooksul on Creative Cloudi paketi tellijad saanud ettevĂ”ttelt e-kirja, kutsudes neid osalema testimisprogramm Photoshop CC iPadile.

KĂ”ik, kes soovivad Adobe programmi registreeruda, peavad tĂ€itma selle Google’i vormi (peate sisestama oma nime, e-posti aadressi ja pakkuma lĂŒhikest selgitust, miks olete beetaversiooni testimisest huvitatud).

Kahjuks on iPadi populaarse redigeerimis- ja kirjutamistarkvara vĂ€ljaandmise ĂŒksikasjad endiselt ebaselged. VĂ”ite beetaversioonile registreeruda juba tĂ€na, kuid pole viidet, millal (vĂ”i kui) teid kutsutakse.

Adobe teatas konverentsi kĂ€igus Photoshopist iPadile Adobe MAX, mis toimus mullu oktoobris Los Angelese linnas (California, Ameerika Ühendriigid). Arendajate sĂ”nul sarnaneb Photoshop iPadis töölaua tarkvaraversiooniga, millel on kĂ”ik samad tööriistariba valikud ja funktsioonid.

PĂ€ris Photoshop tuleb iPadi, et saaksite luua midagi, mis pole pĂ€ris. KĂ”ik töölaua tööriistad ja töövood, mida teate, on kĂ€eulatuses, alates puudutamisest ja kompositsioonist kuni reĆŸiimide taastamiseni ja ĂŒhendamiseni. Kihid? Nad on kĂ”ik siin. Resolutsioon? Erinevust pole. Teie PSD on tĂ€pselt sama, hoolimata sellest, kas töötate töölaual vĂ”i monteerimisel.

IPadi rakenduse versioon vÔimaldab ka iPadis kÀivitatavaid projekte jÀtkata töölaual ja vastupidi. Adobe sÔnul kasutab Photoshop iPadile sama koodibaasi kui arvutitarkvara, ohverdamata jÔudu, jÔudlust ega tulemusi muutmata. Rahutu?


11

11 “ja 12,9 iP iPad Professional

aastal Apple

Sularaha hind: alates 6 119,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R6 566,58 USDVĂ€rv: tĂŒhik hall vĂ”i hĂ”bedaneVĂ”ime: 64 GB, 256 GB, 512 GB vĂ”i 1 TBKĂ€ivitatud: Oktoober 2018

Nupp - osta kohe

9to5Mac kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH