Adobe käivitas iPadi jaoks kauaoodatud Fresco maalimisrakenduse

Me oleme siin rääkinud Adobe Fresco, (hiiglaslik) tulevane rakendus iPadi tarkvarahiiglase jaoks, mis lubab tuua joonistamise ja akvarelli jõu kõigi oskuste kasutajatele. Siin see on: nautides iPadOS 13.1 käivitamist, annab Adobe täna välja rakenduse lõpliku versiooni.

Freskoga ettevõtte fookus on jõuda võimalikult paljude inimesteni, ka nendeni, kes ei oska klaasiga „O” joonistada. Adobe küsitles enam kui 2500 täiskasvanut ja leidis, et 68% neist soovis olla loovam, kuid leidis inspiratsioonis takistusi ja aeg pidi seda loovust kasutama. Selle jaoks on valitud ka tabletid.


Adobe Fresco rakenduse ikoon - joonistamine ja maalimine

Nagu rakenduse esitluse artiklis uurisime, koosneb Fresco vasak- ja parempoolsest tehisintellekti tehnikast – kõik selleks, et simuleerida, võimalikult suure usaldusväärsusega ja kasutaja elu takistuseta, akvarellipintslite käitumist või paljusid muid joonistamisvahendeid.

Vaatamata ligipääsetavusele saab seda rakendust kasutada ka professionaalsetel eesmärkidel. Siin on tuhandeid pintsleid, sealhulgas vektorvalikud piltide loomiseks, mida saab piiramatult muuta ja kasutada printimiseks. Lisaks pakub Fresco täielikku tuge kihtidele ja muudele funktsioonidele, mida edasijõudnud kasutajad kasutavad peale töö Photoshop.

Rakenduse käivitamise avalikustamiseks on Adobe teinud koostööd Apple’i ja The Big Draw’ga (Suurbritannia agentuur, mis reklaamib vähekindlustatud elanikkonna joonistamist ja visuaalset õpet). Terve oktoobri jooksul korraldavad ettevõtted ja vabaĂĽhendused eriseansse Täna Apple’is kauplustes ĂĽle kogu maailma; idee on kasutada iPadi ja Frescot joonistamise, vaatluse, värvi ja visuaalse loomise tundide õpetamiseks – kontrollige lihtsalt lähimas poes sessioonide aegu (kui teil seda muidugi on) ja osalege.

Adobe Fresco on nĂĽĂĽd App Store’is tasuta saadaval; seda saab kasutada vähendatud tööriistakomplektiga tasuta, kuid selle täielik versioon on saadaval Creative Cloudi tellijatele. Rakendust on võimalik tellida ka eraldi 39 R $ kord kuus – ja kui tellite 2019. aasta lõpus, saate esimesed kuus kuud tasuta.

The Verge’i kaudu