contador gratis Saltar al contenido

Adobe Photoshop ja Premiere Elements 2018 toovad kaasa mitmeid uusi funktsioone, sealhulgas tööriistad, et fotodel silmad avada!

Adobe Photoshop Elements 2018

Eile teatas Adobe uudistest Photoshop Elements 2018 ja Elemendi 2018 esietendus. Kõige hõlpsamini ligipääsetav foto- ja videotöötlustarkvaraettevõte on omandanud mitmeid tööriistu ja uusi täiustusi.

Mõned Photoshop Elements 2018-s esitatud uued asjad on järgmised: palju nutikam automaatvaliku tööriist, mis suudab esiplaanil olevad objektid tuvastada ja taustad hõlpsamini kustutada; keerukamad kureerimisvõimalused, mis suudavad koondada mitu fotot samast päevast, asukohast, inimestest ja elementidest; ja üks erakordsemaid, "imesid" avab silmad inimesele, kes lehvitab ja rikub kaunid fotod!

Adobe Photoshop Elements 2018

Põhimõtteliselt põhineb see funktsioon sama inimese teistel fotodel (mille te valisite), et siis oma silmad teatud fotodele avada; see ainult simuleerib, kuid oleme nõus, et tulemused on muljetavaldavad.

Premiere Elements 2018 videotarkvaraga kaasneb ka uus video kureerimine ja see tutvustab uusi tööriistu, näiteks Avameelne hetk, mis võimaldab kasutajatel videol pilte teha, justkui oleks keegi salvestuse ajal fotot teinud.

Adobe Photoshop Elements 2018

Terase või kalasilm, on võimalik objektiivi moonutusi vähendada ja parandada. Funktsionaalsus Lõika nutikas võimaldab luua videoid, mis keskenduvad inimestele, toimingutele või mõlemale kombinatsioonile vastavalt video "stiilile".

Ehkki Elemendi paketid on vähem võimsad, on Adobe pakkunud videoõpetuse galeriid, mis aitab foto- ja videotarkvara uutest funktsioonidest.

Adobe Premiere Elements 2018

Photoshop Elements 2018 ja Premiere Elements 2018 on saadaval 100 dollarit vastavalt (või 80 dollarit vanade kasutajate jaoks). Samuti on võimalus osta mõlema tarkvaraga pakett 150 dollarit (või 120 dollarit olemasolevate kasutajate jaoks).

läbi AppleInsideri