Adobe Photoshop Lightroom Androidile 10 kasulikku funktsiooni

Nutitelefonide kaudu fotograafia buum on viinud Android-seadmete jaoks mitmesuguste redigeerimisvahendite tekkimiseni. Ja kui me räägime fotode ja piltide redigeerimisest, on Adobe selle riigi kuninganna ja selle rakendused Adobe Photoshop Lightroom on üks meie lemmikutest. Võimas toimetaja, millel on mitu võimalust, mille oleme kõige huvitavamalt kokku võtnud 10 Adobe Lightroomi funktsiooni, mida te ei saa mainimata jätta.

Adobe Photoshop Lightroom Android

Adobe Photoshop Lightroom jõudis just Androidi versioonini 3.0 drastiliste muudatustega liideses, muutes selle tööriista täiesti originaalseks. Sellele uuele värskendusele pöörati täielikku tähelepanu pärast rakenduse käivitamist, kuna kasutajaliides on täielikult renoveeritud, et kõik saaksid selle rakenduse käsitlemisele lähemale. Varem polnud see lõpmatute menüüde ja ikoonide tõttu eriti selge, mis tähendab, et peame juhendist otsima. See kõik on lahendatud, jättes valikud selgemaks kui kunagi varem, mistõttu on see hädavajalik rakendus kõigile, kes soovivad täielikku ja lihtsat fototöötlust teha.

Muutke foto suurust ja asukohta

Lightroom võimaldab meil väga lihtsal ja intuitiivsel viisil luua fotodele täpseid väljalõikeid. Samuti saame pilti pöörata oma maitse järgi, hoides fotot täpselt seal, kus soovime. Veelgi enam, see annab meile rea suurusi ja kuvasuhteid, et saaksime valida konkreetse vormingu kas Instagrami stiilis või 16: 9 kuvasuhte säilitamiseks.

Adobe Photoshop Lightroom Android

Filtrite mitmekesisus on meil olemas

See rakendus võimaldab meil puudutada kõiki foto parameetreid, kuid võime alati otsustada, et just rakendus ise annab pildile erilise tooni, sõltuvalt sellest mitmest standardsest filtrist. Selle funktsiooniga saame palju aega kokku hoida, sest rakendatavate efektide arv on tohutu, lisaks alamkategooriatesse jaotamisele.

Sisestage metaandmed lihtsal viisil

Iga foto andmed on meie piltide õigeks kategoriseerimiseks ja võimalike koopiate või dubleerimiste vältimiseks väga olulised. Meil on juurdepääs kogu foto teabele visuaalselt selges liideses, mis võimaldab meil tutvustada ka mitut välja nagu pealkiri, joonealune märkus ja kui see on autoriõigusega kaitstud, siis midagi kasulikku, kui meil on samal baaspildil erinevad väljaanded ja me tahame esile spetsiifika.

Muutke valgustusfunktsioone

Valgus on kogu fotograafias kõige olulisem tegur, sest ilma selleta seda kunsti ei eksisteeriks. Adobe’is teavad nad seda, mistõttu pakuvad nad lõpmatul hulgal parameetreid, mida saame hõlpsasti muuta, näiteks särituse, kontrasti ning lambi ja varju väärtused. Samuti on võimalik muuta põhivärvide valguskõverat.

Adobe Photoshop Lightroom Android

Tehke valge tasakaalu mitmel viisil

Adobe rakendus võimaldab meil sekkuda valge tasakaalu protsessi, et saaksime stseeni vastavalt soovile tasakaalustada. Saame seda teha käsitsi, puudutades valgust või lasta rakendusel vastavalt pildile otsustada. Hea valge tasakaal annab teie fotodele kõrgema taseme ja me saame seda teha Lightroomiga väga lihtsalt.

Värvifunktsioonide muutmine

Juba on ilmunud palju võimalusi ja see annab meile ka võimaluse pildi värvi individuaalselt muuta. Kokku on kolm põhilist värviomadust, mida saame oma maitse järgi muuta: toon, küllastus ja heledus.

Tutvuge enne ja pärast tehtud piltidega

Kuigi see fraas kõlab naljana, on selle rakenduse üks esiletõstetud omadusi see, kui hõlpsalt näeme, kuidas pilt esialgu välja näeb. Hoidke lihtsalt foto puudutamist ja meil on juurdepääs foto algsele olekule ja seega on võimalik üksikasjalikult jälgida kõiki meie tehtud muudatusi. Ja kui mängimise lõpetame, naaseme praegusesse pildiolekusse.

Tutvustage uudishimulikku efekti

Üks uusimaid kohandamisvõimalusi, mis Adobe Photoshop Lightroomil on, on võimalus rakendada võimalikult erinevaid värviefekte, et anda piltidele uus mõõde. Alates udutüübi rakendamisest kuni helendava piiri sisseviimiseni, mis rõhutab pildi keskpunkti. Need pole nii olulised atribuudid, kui me varem rääkisime, kuid loomingulisemate võimaluste omamine ei tee kunagi haiget.

Adobe Photoshop Lightroom Android

Tehke muudatused mugavalt ümber ja võtke need vastavalt meie soovidele tagasi

Fototöötluse “teadus” leiab aset paljude sammude tegemisel ja tagasivõtmisel, kuni leiame endale mõeldud pildi. Toiming, mis peaks olema kõigi nende stiilirakenduste menĂĽĂĽs ja ĂĽks Lightroom teab seda väga hästi. Seetõttu võime oma samme kuni kaksteist korda jälgida, lihtsalt puudutades oma Androidi ekraani.

Redigeeri ekraani horisontaalselt või vertikaalselt

Kuigi Lightroom avaneb vaikimisi vertikaalse vaatega, saame soovi korral ekraani kasutada horisontaalses vormingus. Lihtsalt positsiooni muutmisega liigub alumises ribas olev ikoon meie Android-seadmest paremale. Valikud, mida kõigil selle stiili rakendustel pole ja mis muudavad meil piltide muutmise nende suuruse ja eraldusvõime järgi lihtsamaks.

Adobe Photoshop Lightroom Android

Adobe Photoshop Lightroom Androidile Uptodownis [APK] | lae alla