Adobe toob turule Photoshopi kaamera iOS-ile ja Androidile

See kuulutati välja novembris Adobe Maxi konverentsil ja on sellest ajast alates olnud sĂĽnkroonis. See on uus Adobe’i rakendus, mis saabub mobiilse fotograafia revolutsiooniliseks muutmiseks. Ettevõte toob turule tasuta rakendused iOS-ile ja Androidile ning lubab pakkuda kõigile nutitelefonidele kiirete väljaannete ja efektide komplekti,

Photoshop Camera töötati välja sotsiaalse sisu loomiseks, elamiseks kõige erinevamates suhtlusvõrgustikes. Adobe on loonud mitu värvifiltrit, mis muudavad kõik fotod koheselt, nii et näete lõpptulemust enne, kui klõpsate isegi „katik“.

tek Adobe ph-kaamera “data-title =” tek-Adobe ph-kaamera – Adobe toob turule Photoshopi kaamera iOS-ile ja Androidile – SAPO Tek “> tek Adobe ph kaamera

See pole puhas redigeerimisrakendus, kuna sellel puuduvad mõned tööriistad, mida leiate näiteks Lightroomist või Photoshopi enda mobiiliversioonist. Selle asemel on mõte uurida mitte ainult eelinstallitud filtreid, vaid ka kutsutud kasutajate ja esitajate loodud filtreid. Viimaseid saab alla laadida ja saadaolevate lahenduste loendisse lisada, näiteks Instagramis.

Tehisintellekti integreerimine võimaldab rakendustel lennuki elemente ära tunda ning vastavalt stsenaariumile filtreid ja kohandusi soovitada.

Samuti on olemas täiendavaid funktsioone, näiteks näovalgus, mis eemaldab varjud, mis võivad hägustada foto osi, ja moonutused, mis takistavad grupifotodel objektiivist kõige kaugemal olevate elementide nägusid hägusaks muutmata. Tehnoloogiakirjaniku sõnul on see viis saada kõrgekvaliteedilisi kiirfotosid, mis jätavad mulje, et “ta veetis palju aega toimetades”.