Adobe värskendab Photoshopi ja Premiere Elementi heade uudistega

SEE Adobe teatas sel nädalal kahe populaarse redigeerimistarkvara põhiversioonide 2020. aasta värskendused: o Photoshopi elemendid See on Esietenduselemendid. Suunatud võhikule, kes soovib fotosid ja videoid probleemideta redigeerida, on uus rakendus juba saadaval koos heade uudistega, nagu näeme allpool.

Alates 2019. aasta versioonist kuvatakse Photoshopi / Premiere Elementsi avakuval automaatselt ettevõtte tehisintellekti tehnoloogia Adobe Sensei toodetud foto- ja videoesitlusi; NĂĽĂĽd leiab virtuaalne assistent ka fotod ja videod kõne põhjal väga kiiresti “Nutikas silt” (mis tuvastab fotode / videote näod ja kohad) mõlemas tarkvaras.

Photoshopi elemendid

Fototöötlusprogrammil on rohkem Adobe Sensei toetatud automaatse loomise funktsioone ja selles versioonis saab piltidele automaatselt lisada mitu fotoefekti, näiteks mustvalge valik, maaliefektid ja teravussügavus. Muude uudiste hulka kuuluvad:

  • Värvige fotosid automaatselt: värvige foto mustvalgena või animeerige olemasolev pilt Adobe Sensei tehnoloogia abil.
Värvige fotosid rakenduses Photoshop Elements 2020 automaatselt
  • Ăśhe klõpsuga objekti valik: Valige oma fotode objektid automaatselt ĂĽhe klõpsuga ja rakendage efekte või kärpige neid, et lisada neid teistele fotodele.
Automaatne valik rakenduses Photoshop Elements 2020
  • Sile nahk automaatselt: suurendage oma fotodel olevate inimeste välimust, et Adobe Sensei nahka siluva funktsionaalsusega saaksid nad oma parima välja näha
Naha joondamine rakenduses Photoshop Elements 2020
  • Juhendatud muudatused: Vaadake, kuidas soovimatuid objekte eemaldada ja fotodele sära lisada.

Esietenduselemendid

Lisaks Nutikas siltAdobe videotöötluse võitnud uus versioon võidab ka juhendatud redigeerimisfunktsioonid koos uute võimalustega mitme teraga videote täiustamiseks:

  • Parandage teravaid videoid: Teravustage oma video lohistamise ja mĂĽra vähendamise efektiga.
Videomüra vähendamine Premiere Elements 2020-s
  • Juhendatud muudatused: saate teada, kuidas videot teha intervall dĂĽnaamiline, animeeritud fotodel, asendades staatilised pilved liikuvate pilvedega, muutes vertikaalsed klipid või fotod horisontaalseks videoks (või vastupidi), eemaldades mustad ribad video kĂĽlgedelt või ĂĽlevalt ja alt.

· • ·

Adobe Photoshop Elements 2020 on nüüd saadaval 100 dollari eest ja Adobe Premiere Elements 2020 maksab sama palju. Pakendis on mõlemad tarkvara saadaval 150 USA dollari eest ja kui teil on juba varasemad versioonid, saate uuendada igaüks 80 USA dollari eest.

digikaamerate maailma kaudu