Windows 8 ületas kümne päeva pärast veebiliikluses Androidi

Aeglaselt kasvav Windows 8 moodustas 2,36% turuosast

Windows 8-l oli elu algus vähemalt kasutajate osas väga keeruline. Uus Microsofti operatsioonisüsteem installiti jaanuari lõpus kogu maailmas 2,36% arvutitest, kasvades detsembriga võrreldes 0,58%.

Kolme kuu pärast pole Windows 8 ikka veel kasutajatoe hankimisega hakkama saanud. Arvud, eriti registreeritud kasvuväärtus, on veelgi olulisemad, arvestades, et detsember on kooskõlas „preemia“ hooajaga, ning loodetavasti on rakendamise määr kasvule rohkem rõhku pannud.

Võrdluseks: Windows 7 saavutas oma esimesel kolmel elukuul 7,71% turuosa, mis on kolm korda rohkem kui praegune Windows 8 rekord.

Ja see kõik toimub ajal, mil uue operatsioonisĂĽsteemi erinevad versioonid muutuvad kallimaks, mõnel juhul 900%, seega on ebatõenäoline, et Windowsi areng kiireneb lähikuudel palju kiiremini – kui tootja ei saavuta keskmist mĂĽĂĽki PC-turg, trend, mida pole veel registreeritud.

Netirakenduse väärtuste järgi jääb operatsioonisüsteemi kõige enam kasutatavaks versiooniks 64,44% -se määraga Windows 7, järgnesid 39,51% -ga “vanem” Windows XP ja 5,24% -ga armastatud Windows Vista.

Puhas rakendus

Üldiselt domineerib enamiku arvuti opsüsteemide turul Windows jätkuvalt, 91,71% -lise kasutusmääraga. Macil on 7,08% kasutust, samal ajal kui Linuxil on kogu maailmas 1,21% installidest.

Puhas rakendus

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi