Affinity Publisher saab tasuta beetaversiooni macOS-ile ja Windowsile

Pärast Affinity Photo ja Affinity Designeri väljaandmisega iPadile keskendumist on Serif Labs taas saadaval, kuna eelväljaanne on nüüd alla laaditav MacOSi ja Windowsi versioonidena.

See on Affinity Publisher, teie töölaua kirjastamise tarkvara.

Affinity Publisher on tulemas

Meil on hea meel teatada, et pärast tuhandeid tunde, mis on pühendatud selle arendamisele, on meie professionaalne töölauarakenduse rakendus Affinity Publisher beetaversioonis TASUTA testimiseks saadaval!

Selle esimese versiooni ilmumiseni on veel paar kuud aega, kuid soovime, et prooviksite seda ja jagaksite oma kogemusi meiega.

Rakendus on veel testimise etapis, kuid vähemalt saab selle tasuta alla laadida – hea võimalus huvilistel avastada selle potentsiaal ja otsustada, kas nad mõne kuu pärast selle ametlikult ilmumisel ostavad.

Affinity Publisheri beetaversiooni ekraanipiltPilt: MacGeneration

Kuna see on Affinity Publisheri esimene avalik beetaversioon, ei tõlgenda liides praegu hästi kõiki toetatavaid keeli, sealhulgas brasiilia portugali keelt. Lisaks sõltub lubatud integreerimine Photos ja Designeriga mõlema tulevasest värskendusest.

Affinity Publisheri tulekuga võitlevad Serif Labsi arendajad nĂĽĂĽd Adobe’iga pea ees-peaga kolmel rindel. See konkureerib otse InDesigniga ning ĂĽlejäänud kaks Photoshopi ja Illustratoriga.