Aga läbipaistvate tagakülgedega "iPhone 8"? See kontseptsioon näitab, et -

Aga läbipaistvate tagakĂĽlgedega "iPhone 8"? See kontseptsioon näitab, et –

Paneme selle nii: ametlikult, ei tea me endiselt, kuidas olla müstiline ja mida oodatakse pikisilmi "IPhone 8". Septembris näitame Apple'ile kõige puhtamat nägu ja teeskleme, et näeme lõpuks maailmale esitletava seadme lõplikku kujundust imestades, et mitte oma armastatud Tim Cookile haiget teha. Seda muidugi ametlikult.

Stseenide tagant näitab kõik, et me teame tulevast Ma nutitelefoni kuningast juba peaaegu kõike. Nii, et disainerid kogu maailmas ei näe isegi oma kujunduse taasesitamise elegantsi maketid nüüd teevad nad variatsioone originaalsetes kavandites, mida näeme aasta lõpus.

Nii nagu CURVEDi / laborite inimesed teevad: nad võtavad kõige tõenäolisema disaini (iPhone) (iPhone 8) koos valgusfoori kaamera ja kõigega ning simuleerivad, kuidas see välja näeb täiesti läbipaistva tagakaanega, parima tehnoloogia stiiliga . alates 1990ndate lõpust ja iMac G3 (ja sarnaselt tavaga, mida kuulsal YouTube'i kanalil JerryRigEverything näidati mitmel videol). Vaata tulemusi:

Ma saan väga hästi aru, et on inimesi, kes näevad seda tüüpi idee puhul hullumeelsust (antud juhul positiivselt). Mulle ei meeldi see aga väga tänu lihtsale tõsiasjale, et nagu iga tänapäevase nutitelefoni (või kaasaskantavate elektrooniliste seadmete puhul üldiselt), on ka iPhone'il palju siseruumi, mille võtab enda alla väga suur aku, see tähendab, et teha pole palju. imetleda sees. Kuid nagu me alati ütleme, meeldivad mulle relvad.

Meie Saksa kolleegide kavandatud seadme esiosa järgib kõiki seni avaldatud kuulujutte, OLED-ekraan hõivates seadme kogu pinna ja trimmerdades seda ainult ülaosas, piirkonnas, kuhu (paljud) andurid paigutatakse järgmise iPhone'i jaoks, ja esikaamera.

Ja kas olete minuga nõus, et mattad seljad on veelgi elegantsemad? Ootan allpool esitatud erimeelsusi.

iDownloadBlogi kaudu