Aidake võltsekraanide abil sisseostmist Apple’i jaoks kaotatud ĂĽlikond

Rohkem kui kaks aastat tagasi kommenteerisime seda protsessi Apple kaotatud volitamata tehniline abi pärast hirmutamist iPhone’i võltsitud ekraanide remondiks kasutamise ĂĽle – täpsemalt tulid kuvarid Hongkongist, kus neid parandati kahjustatud originaalpaneelidelt.

Selleks ajaks oli Apple kaotanud apellatsioonkaebuse pärast seda, kui kohus otsustas, et Norra seadused, kus juhtum aset leidis, „ei tohiks keelata ekraanide importi. kui Apple’i kaubamärk ei kehti tootele“. Esile tõstetud lause teine ​​osa on signaal Cupertino hiiglastele kohtuasjasse uuesti sekkuda.

Aasta uue aruande kohaselt Registreerimine, Väidab Apple, et Hongkongist imporditud ekraanidel on silt (tavaliselt identifitseerimis- või registreerimiskood) peidetud alles pärast remonti, võimaldades siiski osi tuvastada.

Vastavalt tehnilise abi omaniku – Norra kaitsele Henrik Huseby – Bränd „peida“ viib ekraani Apple’i kontrolli alt välja, muutes selle originaalse ekraaniga eksimatuks. Veelgi enam, kuna Huseby ei turusta ekraani nii õigustatud, on võimatu seda “võltsina” tagasi lĂĽkata.

Esimene otsus oli Norra kasuks, kuid Apple esitas apellatsiooni ja hiljuti oli kohtulahend. Lõpuks peab Huseby võltsekraani lisaks maksmisele hävitama 23 000 eurot (~ R $ 132K) kohtuvaidluste kohtukulude eest.

Seda liikumist toetavad huvigrupid Paranduse õigus (Ă•igus parandada) kommenteeris otsust Euroopas ja ĂĽtles, et Huseby tegi seda, mida “teised ettevõtted kardavad”.

Saadame jõudu ja moraalset tuge Henrik Husebyle. Ta asus seisukohale, mida teised ettevõtted kartsid ja maksavad ülikõrget hinda.

Tuleb märkida, et parandusõigus ei edenda toodete võltsimist; Apple on aga mõlema vastu. Nagu teame, on ettevõte seaduste vastu, mis muudavad tootearendused mõnes Ameerika osariigis paindlikumaks ja võitlevad sageli oma toodete piraatlusega, nagu on juhtunud Ameerika Ühendriikides, Hiinas ja Lõuna-Koreas.

Euractivi kaudu