Ainult Visual Voicemaili toetavad Brasiilia operaatorid on sellest funktsioonist loobunud

Allikas Visuaalne kõnepost See on olnud iPhone’ides alates esimese põlvkonna seadmetest, mis käivitati 2007. aastal. See on telefoni “automaatvastaja” või “postkasti” hea tõlgendamine. Apple’i seadmetes, nagu me siin veebisaidil selgitame, valite operaatori määratud numbri valimise ja numbri sisestamise asemel sõnumite kuulamiseks, kordamiseks ja kustutamiseks kõik – nagu nimigi ĂĽtleb – visuaalselt.

Ainult siin Brasiilias puhas toetab seda funktsiooni. Ma mõtlen, pakutakse. Täna hakkas operaator saatma oma kliendibaasile sõnumeid, hoiatades, et seda enam ei toetata Visuaalne kõnepost tulekul:

Claro sõnum visuaalse kõneposti lõppemise kohta

28.01.19 oma funktsioon Visuaalne kõnepost Teie postkast lõpetatakse ja jätkate sõnumite lunastamist * 100-ga. Lisateavet leiate aadressilt claro.com.br

Sellisena pole praegu ĂĽhelgi Brasiilia operaatoril tuge Visuaalne kõnepost – Sellelt Apple’i toe lehelt saate kontrollida kõiki seda funktsiooni pakkuvaid operaatoreid. Muidugi ei räägi me ressursist, mis on hädavajalik ja millest igaĂĽks saab elada ilma selle olemasolevate funktsioonideta; keegi ei saa aga eitada, et see on tõeliselt lahe asi – ja muidugi toob see Clarost teiste klientide kliente lihtsalt seetõttu, et see pakub ainsana sellist funktsiooni.

Kahju, et operaator temast loobus …