AirBnb soovib luua tulevikku virtuaalses ja liitreaalsuses

AirBnb soovib loobuda virtuaalse reaalsuse potentsiaalist, käivitades uue funktsiooni, mis võimaldab kasutajatel uurida saidil saadaolevat ruumi läbi ümbritseva VR-tuuri. Süsteem on alles väljatöötamisel, kuid ettevõte loodab selle integreerida 360-kraadiste fotode ja 3D-skannimise abil.

Lisaks teatas ettevõte, et loodab muuta liitreaalsuse süsteemi kättesaadavaks kõigile, kellel on platvormil üüritavaid kinnistuid. AirBnb usub, et see tehnoloogia osutub kasulikuks „üürileandjatele“, kes suudavad teatud seadmete ja muu töö toimimist selgitada sama hõlpsalt kui uste lukustamine ja avamine kontekstuaalse teabe kaudu, mis kattub reaalsete objektidega ja mida kliendid näevad läbi teie nutitelefoni.

Lisaks on võimalik liitreaalsuse potentsiaali väljendada ka kohalike kogemustega, näiteks teabe tõlkimise või kultuuriinfo pakkumisega.

tek airbnb “data-title =” tek airbnb – AirBnb soovib ehitada tulevikku virtuaalses ja liitreaalsuses – SAPO Tech ”> airbnb

Pange tähele, et see teade on mõeldud näitama, et ettevõttel on kavas käivitada kõik need funktsioonid, kuid see ei anna konkreetseid kuupäevi ega pooleliolevaid töid.

“Kuna see tehnoloogia on endiselt väga embrĂĽonaalses faasis, oleme jätkuvalt keskendunud funktsionaalsete prototĂĽĂĽpide testimisele ja väljatöötamisele, mis on võimelised suurendama AirBnb kogemust,” seisab avalduses.