AirBuddy abil näete oma Macis oma AirPodide aku olekut

Kes on / on kasutanud AirPodid Teate, kui maagiline on nende ĂĽmbris lihtsalt iPhone’i kõrval avada, nii et kusagilt ilmub väike aken, mis teavitab korpuse ja kõrvaklappide aku olekust. Macis töötab see järgmiselt:

AirBuddy MacOS-is

Rahune maha, rahune maha. ? Tegelikult seda funktsiooni macOS-is loomulikult ei eksisteerinud, kuid kõigil, kes seda soovivad, on see selle kaudu oma arvutis AirBuddy, Brasiilia arendaja loodud utiliit Guilherme Rambo.

Pärast AirBuddy installimist konfigureerite, kas soovite, et see töötaks AirPodide ja / või muude W1-kiibiga (praegune Beats’i liin) kõrvaklappide puhul, ja millises aknaasendis soovite akna kuvada. Seejärel avage võlu juhtumiseks lihtsalt Maci kõrval asuv korpus.

Peale ujuva akna enda installib AirBuddy ka a vidinad Teavitamiskeskuse aku on iOS-iga sarnane ja täielik. Põhimõtteliselt teeb Rambo seda tööd, mida Apple peaks tegema.

AirBuddy vidin

AirBuddy jaoks on vaja macOS Mojave 10.14 ja Maci, millel on Bluetooth LE. See maksab vähemalt 5 USA dollarit, kuid kõik soovijad saavad panustada suurema summa.


AirPodid

AirPodid

aastal Apple

Sularaha hind: 1 349,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 124,92Funktsioonid: juhtmeta kõrvaklapidKäivitatud: Detsember 2016

Nupp - osta kohe