AirPlay 2 jõuab Sonose kõlaritesse juulis

SEE AirPlay 2 teatas aasta tagasi ja alles eelmise kuu lõpus tegi Apple selle koos iOS 11.4-ga kättesaadavaks. Nüüd saab HomePod ära kasutada funktsioone, mida uus versioon pakub VoogesitusKuid mitte ainult Apple ei saa protokolli ära kasutada.

Eile (6/6) San Franciscos (California, Ameerika Ăśhendriigid) toimunud ĂĽrituse ajal Ainult USA teatas mõnest uudisest ja kasutas võimalust seda korrata AirPlay 2 jõuab tegelikult teie kõlariteni – nagu lubatud. Uudis on see, et see juhtub juba järgmisel kuul, edasi Juuli.

Sonose tooteperekond

AirPlay 2 abil on võimalik esitada ühte heli korraga mitmel erineval kastil või igas kastis erinevat heli.

Seni toetasid protokolli ainult HomePod ja Apple TV, kuid järgmisest kuust toetavad seda ka järgmised Sonose kõlarid: Sonos One, teine ​​põlvkond Mäng: 5, Playbase ja põhimõtteliselt kõik tulevased kaubamärgiga tooted. Kuid kui teil on vanem Sonose kast, töötavad nad AirPlay 2-ga, kui see on ühendatud ettevõtte ühe uusima võimalusega.

Sonose seadme juhtimiseks vestleb kasutaja Alexaga (ja tulevikus ka Google’i abimehega) ning isegi kui ta midagi AirPlay 2-ga mängib, võib ta paluda Amazoni assistendil muusika peatada, naasta eelmise tegevusmuusika juurde ja sisestada. Hea uudis on see, et kui need kastid on iPhone’iga ĂĽhendatud, on lubatud ka Siril tellimus esitada ja vastus saada Sonose kastidele.

Lisaks sellele heale uudisele teatas ettevõte näitusel Sonos Beam, mis on telerile mõeldud kompaktne ja nutikas heliriba, kuid toetab ka AirPlay 2 ja Sirit. USAs maksab see 400 dollarit.

Selle ettevõtte alguse korral näeme tõenäoliselt paljusid teisi kõlareid oma sĂĽsteeme uuendamas, et toetada ka Apple’i uut protokolli. See on vähemalt meie lootus.

CNET-i kaudu