AirPlay 2 jõuab teistesse nutiteleritesse ja saab uusi funktsioone

Eile ĂĽtles äkki Samsung meile, et selle aasta Smart TV mudelid pääsevad sisule juurde itunes’i pood ja saada toetust AirPlay 2. Hoolimata headest uudistest peavad paljud inimesed mõtlema, kas see uudsus jõuab ka teiste televisiooni kaubamärkideni. Ja vastus on: Jah, varsti.

Pärast Samsungi teadet uuendas Apple oma AirPlay lehte lisateabega selle funktsiooni nutitelerites rakendamise kohta, kirjeldades, et “suuremad teleritootjad” hõlmavad oma seadmetes ka AirPlay 2 tuge – viidates sellele, et see algatus ei ole Samsungile ainus.

Suuremad teleritootjad integreerivad AirPlay 2 otse oma teleritesse, nii et nüüd saate hõlpsasti peaaegu kõike oma iOS-seadmest või Macist otse oma AirPlay 2-toega nutitelerisse jagada või peegeldada. Võite isegi teleris muusikat esitada ja sünkroonida lubatud kõlaritega. Ühildub AirPlay 2-ga kõikjal teie kodus.

Apple ei avaldanud aga, mis see uus partner saab olema, ega ajakava, millal see funktsioon teiste telemarkide juurde jõuab. Nagu me teatasime, pakutakse Samsungi AirPlay 2 tuge 2018. aasta mudeli jaoks TV 2019-s ja märtsis ilmuvas püsivara värskenduses.

Samale lehele on Apple lisanud ka muid Smart TV toega seotud HomeKiti uudiseid, sealhulgas kasutamise võimalust Krabi videote telerisse ĂĽleslaadimiseks. See, kuidas uued funktsioonid koos API-ga haldamiseks töötavad vidin (tuntud ka kui rakendus Casa) Apple’ilt, saate määrata ruumi või seadme, kus videot esitatakse.

Sel juhul ĂĽtleb Apple, et kasutajad saavad Sirilt paluda “paljundada”. Troonide mäng elutoas ”ja AirPlay 2 teeb teleri sisselĂĽlitamise (kui see veel pole) ja taotletud sisu esitamise. Praegu ĂĽtles Apple, et oleks võimalik edastada ainult videosisu, mis viis meid suurema integratsiooni juurutamiseni, kaasates võib-olla isegi Apple Musicu.

Nutiteleri IOS-i juhtnupud

Samamoodi, nagu on võimalik juhtida iOS-seadmetest AirPlay kaudu edastatud sisu (nt paus / esitamine, kiire edasi ja tagasi kerimine), on Apple kinnitanud, et ka Smart TV-dega integreerimist kontrollitakse sel viisil, sealhulgas teleri enda helitugevuse reguleerimise võimalus. ja muud “nutikad juhtnupud”, nagu on näidatud ĂĽlaltoodud pildil.

Ilmselt loob Apple oma platvormi jaoks lava Voogesitus videoid ja veelgi rohkem uudiseid tulevikus. Heidame pilgu sellele, kuidas näevad välja järgmised teated ja uudised selle kiire 2019. aasta tarbeelektroonika näitusel (CES).

MacRumorsi kaudu