AirPodil on nüüd kohandamiseks 58 värvivalikut - see tähendab, kui olete nõus selle teenuse eest maksma [atualizado: vídeo]

AirPodil on nĂĽĂĽd kohandamiseks 58 värvivalikut – see tähendab, kui olete nõus selle teenuse eest maksma [atualizado: vĂ­deo]

Seda AirPod Turule on jõudnud Apple'i juhtmeta kõrvaklapid. Kui te pole seda näinud, oleme avaldanud suurepärased arvustused ja videod kasti eemaldamine / käed-külge nende kohta.

Tarbijate üks peamisi ootusi on, et toodetes oleks rohkem värvivalikuid, võttes arvesse, et Apple muudab AirPodi saadaval ainult tavalise valge värviga. Kuid hiljuti on maailm saanud uudsuse, mis on asjatundjatele väga huvitav: võimalus värvida AirPods 58 (!) Erinevat värvi sh läikiv must (sügav must), igale maitsele ja saab seda teha vastavalt oma stiilile!

Selle maagia eest vastutabColorWare, mis teatas eilsetest uudistest Twitteris, viidates, et see oli keeruline protsess, kuna ettevõte demonteeris toote hoolikalt iga komponendi isikupärastamiseks. ColorWare on tuntud selle poolest, et muudab elektroonika üldsusele atraktiivsemaks, müüb ja värvib iMac-e, MacBooke, Magic klaviatuure, Magic Mouses 2, muid peakomplekte (sh Beats) jne. See võimaldab klientidel oma seadmeid kohandamiseks saata, kuid see võimalus ei kehti praegu AirPodide puhul.

Kohandamine toimub otse ColorWare'i veebisaidil. Seal valite kindlate, metalliliste, matt- ja läikivärvide hulgast endale meelepärase värvi, saate kohandada iga värvi telefoni ja muuta ka mitmesuguste värvidega laadija korpuse värvi.

Kohandage AirPod ColorWare'i veebisaidil

Laevandust lisamata on värvilise AirPodi väärtus 290 kuni 130 USA dollarit rohkem kui Apple'i kohandamata AirPod. Kui kohandate ka täitemahutit, tõuseb kogusumma 320 dollarini (kontol veel 30 dollarit). Nagu väga kallis kohandamine, pakub ColorWare tindiproove, et kliendid saaksid värve testida, enne kui nad saavad tellida kohandatud toote 15 dollari eest iga kolme värvinäidise komplekti eest.

Kohandatud tooteid saab ettevõte saata Brasiiliasse tarneajaga kuus nädalat, mis on üsna pikk aeg, ja mis kõige hullem, et need on nüüd otsas. ColorWare toodetel on 12-kuuline garantii ja see võimaldab teil osta ka täiendava 24-kuulise garantii.

(The Verge kaudu)

Uuendaja: Rafael Fischmann 02.02.2017 s 22:05

TERE YouTuber Jonathan Morrison kasutab juba läikiva mustaks värvitud AirPod-i (sügav must) abil ColorWare ja kastes seda isegi vette, et testida:

Esimese klassi töö.